Вижте къде ще спира токът в област Монтана (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 6-10 ноември)

OFFNews Последна промяна на 04 ноември 2017 в 07:50 2298 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Монтана, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 6-10 ноември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

За по-удобно търсене трябва да последвате линка за областта, в която живеете. Отделните общини са означени с получерни букви.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

ОБЛАСТ МОНТАНА

Община Берковица  

На 06.11.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Берковица: 23 Септември, Антон Страшимиров, Ашиклар, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Звезда, Зора, Извън Регулацията, Калиманица, Малинарка, Марин Дринов, Радецки, Раковица, Солунска, Стефан Стамболов
На 06.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 07.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 08.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 09.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 10.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Берковица: Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-Р Иван Панов, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена

Община Бойчиновци  

На 07.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Бойчиновци: Георги Димитров, Извън Регулацията, квартал Огоста, Местност Стадиона
На 07.11.2017 г. /09:45 - 11:15 ч./ - Бойчиновци: квартал Огоста
На 07.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ - Ерден: 438019, 438021

Община Брусарци  

На 08.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 16:25 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ На 10.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 16:25 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ - Белотинци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Местност Бреста, Местност Верлото, Местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста
На 08.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ На 10.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 16:25 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ - Долна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 08.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ На 10.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ - Долно Церовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йорданка Петкова, Кирил и Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра
На 06.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Киселево: Александър Стамболийски, Ботев, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Костов, Илия Луканов, Левски, Ленин, Любен Каравелов, Мито Цоцин, Михаил Илиев, Никола Й.Вапцаров, Симеон Тошев, Трайко Кънев, Трифон Павлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин
На 08.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ На 10.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 16:25 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ - Клисурица: 273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Дола, Местност Извора, Местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Славотин: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Сливовик: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, Местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов; Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Изгрев, Кирил и Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, Махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов
На 08.11.2017 г. /09:35 - 16:25 ч./ - Смоляновци: Георги Димитров

Община Вълчедръм  

На 07.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Вълчедръм: 22-ти Септември /23-ти/, 922050, Адалберт Антонов, България /Г.Димитров/, Генерал Скобелев, Извън Населеното Място, Капитан Савойски, Петър Парчевич, Тодор Каблешков /Х.М-Лов/, Хаджи Димитър, Шейново; Якимово: Извън Регулацията

Община Лом  

На 06.11.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Лом: Индустриална, Лодовико Миланези(К-Ска)
За периода 06-12.11.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ - Лом: Акациева, Александър Атанасов, Бачо Киро, Възраждане(2-ма Партизани, Генерал Гурко, Голинци, Детелина(Ален Мак), Димитър Милков(В.Чкалов), Изгрев, Искра, Ковачишка, Люлин, Минзухар, Младенова, Найден Попнинов(Д.Радоев), Подполковник Леонов, Рила Планина, Роза, Славейче, Славия, Софийска, Софийска, Физкултурна, Физкултурна, Юнак(Толбухин)
За периода 06-12.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Лом: Александър Атанасов, Бели Ружи, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Борис Гайдаров(П.Мойсеев), Вакумна Фабрика, Васил Друмев, Веслец(Братя Ибренови), Войводова Бахча, Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Димчо Дебелянов, Иглика(Нов Живот), Коваленко Петков(Партиз.), Ковачишка, Младенова, Могилата, Орляк, Пейо Яворов, Пирот, Пчела, Септемврийци, Софийска, Софийска, Стадиона, Стара Планина, Съгласие(Аврора), Тимок, Тунджа
За периода 08-10.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Лом: Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка Войвода, Бреза, Горанова Чешма, Гредовете, Детелина(Ален Мак), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т.Никодимов), Йолова Чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г.Димитров), Софийска, Страхил Войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен

Община Монтана  

На 06.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;
Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх; Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта; Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка; Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Монтана: Пъстрина; Помеждин: 500.110, ІV-148 кв.9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста; Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта