Вижте къде ще спира токът в Софийска област (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 2-6 октомври)

OFFNews Последна промяна на 01 октомври 2017 в 17:15 2021 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в Софийска област, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 2-6 октомври 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Софийска област

Община Божурище

На 02.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Златуша: № ІІІ А-56 Кв 5, Вилна зона Витошица, УПИ X-59 Кв. 25
На 02.10.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ - Златуша; Хераково: УПИ XVII-262, Кв. 22
На 04.10.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Храбърско
На 05.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Росоман: Гранит, М. Падината, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 Кв. 22, Черква

Община Ботевград

На 02.10.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Краево: Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4; Краево: Махала Маринков рът; Рашково
На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - с. Разлив
На 02.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Ботевград: Саранск
На 04.10.2017 г. /09:45 - 14:15 ч./ - Ботевград: Цар Освободител
На 06.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: България, Георги С. Раковски, Мургаш, Сан Стефано, Стефан Стамболов, Хан Крум
На 06.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Боженица: 319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански двор, Х-38, Кв. 41; Ботевград: Стефан Караджа; Гурково, Общ. Ботевград: ПИ № 027070; Краево: Махала Маринков рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4; Липница, Общ. Ботевград: за провеждане на 72-часови изпитания, Махала Големо усое, Махала горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец; Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, с. Новачене, Общ. Ботевград път № 1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара планина, Съединение (Ленин), Трети март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка; Радотина: Местност Дръстила, ПИ № 055008; Рашково: Махала Белчово, Махала Габровница; Скравена: 000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап. Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К. Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, Мах. Диловска и Драганчовска, Махала Гледжовица, Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, ПИ № 000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, с. Скравена, Общ. Ботевград път № 1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, Сграда на Читалището, Синчец, Стара планина (Ил. Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика
На 06.10.2017 г. /09:15 - 15:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки дол, Махала Зимнишки дол

Община Горна Малина

На 02.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Голема Раковица: I-209 Кв. 70, XXIV-81 Кв. 2, П-Л IV, Кв. 58, П-Л VIII-194, Кв. 28, П-Л IV-73, Кв. 1, П-Л Іі-272, Кв. 37, Стопански двор, УПИ VIII-519, Кв. 52, УПИ Vіі-139, Кв. 13, УПИ Іі-531, УПИ XVII-197, Кв. 28; Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Иван Вазов; Байлово: II-274 Кв. 31, III-366, Кв. 41, VI Общ Кв 1, Пи048007, УПИ-XV-110, Кв. 25
На 02.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина: 000317, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Шеста, Двадесета, Осемнадесета, Пл. Іі-45, Кв. 43, УПИ VIII-250, УПИ І-67 и УПИ ХIV-67 Кв. 38, Х-274 Кв. 48, Четиридесет и Втора, Четиридесета; Белопопци: ПИ 035049-Нива Земед. земя, III-354, Кв. 34, Vі-266, Бивш Стопански двор, М. Чукарката, Имот № 027006, УПИ XII-256 Кв. 12, УПИ ІІІ-324, Кв. 35, УПИ ІІІ-43, 44, УПИ IX-Общ, Кв. 40, УПИ ХIX-346 Кв. 25; Гайтанево: Vіі-155, Кв. 10, УПИ II-45, Кв. 15, УПИ VІІІ-230, Кв. 23, Центъра Населото

Община Долна баня

На 03.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Долна баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Васил Левски, Ведрина, Георги С. Раковски, Деница, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Клен, Павел Вежинов, Петко Славейков, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ясен

Община Драгоман

На 03.10.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Беренде Извор
На 06.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Букоровци: УПИ V 130Кв. 13; Върбница; Годеч: Нишава; Драгоил; Драгоман: Акация, Международно шосе, Патриарх Евтимий; Каленовци: XI-83, Кв. 22, УПИ-Хі-257, Кв. 12; Калотина: Втора, Калотина, Първа; Летница, Общ. Драгоман; Липинци; Мургаш: УПИ Хіі-17, Кв2; Ново бърдо; Прекръсте; Разбоище: Мес Стойков връх; Туден: 015065, Кв. Мрамор, М. Марков дол, Мах. Панинци, Мрамор Кв. 22 УПИ XVі- 150, Труден; Чепърлинци
На 06.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 12:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Беренде, Общ. Драгоман
На 06.10.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Владиславци

Община Елин Пелин

На 03.10.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Топола
На 03.10.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Ангел Кънчев, Витоша, Георги С. Раковски, Здравец, Новоселци, Петко Р. Славейков, Сан Стефано, Средец, УПИ I, Кв. 108, Христо Ботев, Черноризец Храбър

Община Етрополе

На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Етрополе: Александър Стамболийски, Георги Антонов, Георги Бакалов, Йорданка Чанкова, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Руски, Христо Ботев, Христо Смирненски; Ямна: Мах. Златичора, Мах. Черти град
На 03.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Лъга
На 03.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв. 1, Кладевски дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков дол, Махала Радов дол; Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв. , Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, ПИ-083145 М. Мариновото; Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ VІІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи май, Септемврийци, Стара планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена армия, Юрий Гагарин; Етрополе: Равнището; Лопян: 005034, в. з. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра; Малки Искър; Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Вила Манаселски мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете; Осиковица: Махала 57 Км АМ Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot; , П-Л VI-61, Кв. 5; Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, Мах. Грозьов дол, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8
На 03.10.2017 г. /09:15 - 11:45 ч./ - Лопян: Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Махала Черешовица, Местност Черешова, Никола Михайлов, Пета, Свещи Плаз, Цвятко Янков, Четвъра
На 05.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Боженица: Махала Ласковци; Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх
Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв. 4; Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов рът, Местност Стилковски рът, Местност Тошински рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110; Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, Махала Церица; Своде: Махала Бакова могила, Махала Борова шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци; Средни рът: Мах. Бечовското, Мах. Голяма Глава, Мах. Дунавското, Мах. Койчовци, Мах. Кондурите, Мах. Куваница, Мах. Мончово Търне, Мах. Средни рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби
На 05.10.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Правец: Махала Правешки ханове
На 06.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бойковец; Етрополе: Вилна зона Язовира, Партизански, Руски, Тринадесет

Община Ихтиман

На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино
На 04.10.2017 г. /10:00 - 16:30 ч./ - Белица, Общ. Ихтиман: Махала Барата, Махала Бойчиновци, Махала Горобий, Махала Градеж, Махала Гроздьовци, Махала Средищна, Махала Суевци, Махала Широки рът, Махала Шуглеовци, УПИ Vіі Кв. 8; Ботевград: Хан Крум; Бузяковци: Заевица, Махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17А; Бърдо: УПИ № 113 Кв. № 25А; Вакарел: Махала Драгиовци, П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо; Джамузовци; Мечковци: УПИ VІІІ-89, Кв. 3; Пановци: 22
На 05.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ген. Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Димитър Попов, Елин Пелин, Иван Шишман, Извън регулация, Кочиово, Местност Чикийца, Пейо Яворов, Предгарова, Сергей Румянцев, Траянова Врата, Трети март, Цар Освободител
Община Копривщица
На 03.10.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./ - Копривщица: Георги Тиханек, Дончо Плачков, Иван Бората, Иван Келчев, Костадин Доганов, Панчо Мрънков, Полковник Кесяков, Ралчо Войвода, Хаджи Ненчо Палавеев

Община Костенец

На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Горна Василица: 000147
Момин Проход: Ален мак, Княз Борис, Лоза, Мусала, Радост, Ружа, Стара планина, Тодор Ненчев, Христо Ботев, Ягода
На 03.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Александър Стамболийски, Еледжик, Заря, Изгрев, Лайка, Липа, Момина Сълза, Оборище, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско шосе, Явор
На 04.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Боровец, Венетица, Кирил и Методий, Китка, Малина, Младежка, Нишава, Олимпиада, Пролет, Родопи, Синчец, Трети март
На 05.10.2017 г. /11:00 - 11:15 ч.; 11:15 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Боровец
На 05.10.2017 г. /11:00 - 11:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Гуцал: IV Вк. 3А; Долна баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна баня, Малиново поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски; Долна Василица; Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал. Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев; Радуил: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б. Хаджисотиров, Бреза, В. Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г. Зуйбаров, Г. Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив. Вазов, Изгрев, Каменити път, М. Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н. Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода; Самоков: 3-та

Община Костинброд

На 05.10.2017 г. /09:45 - 10:15 ч./ - Безден:. УПИ IV-126, Кв. 2 в. з. Бистрица, IX-60, Кв. 12, в. з. Бистрица УПИ ХVі-164, М. Могилата УПИ77, 24, ПИ № 243, Кв. 25, с. Безден Общ. Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ 77. 9, УПИ Хіі-47, Кв. 10 в. з. Бистрица
На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: УПИ Vі-225 Кв. 30
На 02.10.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: 507. 88, IV -185 Кв. 33, Втора, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста
На 03.10.2017 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Костинброд: УПИ II 4162, Георги С. Раковски, Зора, Йордан Йовков, Нарцис, Охрид, Поп Богомил, Славянска, Цар Калоян
На 03.10.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Костинброд: IV-3944Кв 63-А, Витошко Лале, Еделвайс, Местност Бачийте, Св. Георги Победоносец, Спортист, ХV-1642, Шияковци
На 04.10.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: Кърна Орница
На 05.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Кооперативен пазар, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, ПИ 3675, Кв. 99А, Райна Княгиня, Славянска, УПИ III Кв. 100, УПИ XII Кв. 103, Филип Тотю, Христо Ботев, Цанко Церковски
На 05.10.2017 г. /09:45 - 10:15 ч./ - Богьовци: Имот 5340057, Общ. Костинброд, УПИ II -29, Кв. 9, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ Хіі-127 Кв. 25; Градец, Общ. Костинброд: 155, 6, Белидие хан; Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие хан; Костинброд: 4498, М. &Quot; Кока Кола&Quot; , XV-3434 Кв. 76В, Акация, Балкан, Бели брези, Белица, Витоша, Г. М. Димитров, Гео Милев, Дванадесети Април, Драва, ЖП мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел Хіі, Кокиче, Малина, Марица, Маслово, Махала Беледие хан, Махала Лешков връх, Местност Ленкови Кошари, Местност Миткова воденица, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Славянска, Средец, УПИ Хі-3106, Кв. 235, УПИ Хіі-3254 Кв 116, Черно море, Шияковци; София: Райска Градина/Аврора/
На 05.10.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 12:30 ч./ - Петърч: Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Гарата, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап. Петко Войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Шопска комуна; Хераково: ПИ 145016; На 05.10.2017 г. /09:45 - 12:30 ч./ - Безден:. УПИ IV-126, Кв. 2 в. з. Бистрица,. УПИ IV-126, Кв. 2 в. з. Бистрица, IX-60, Кв. 12, IX-60, Кв. 12, в. з. Бистрица УПИ ХVі-164, в. з. Бистрица УПИ ХVі-164, М. Могилата УПИ77, 24, М. Могилата УПИ77, 24, ПИ № 243, Кв. 25, ПИ № 243, Кв. 25, с. Безден Общ. Костинброд УПИ ХІІІ-78, с. Безден Общ. Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ 77. 9, УПИ 77. 9, УПИ Хіі-47, Кв. 10 в. з. Бистрица, УПИ Хіі-47, Кв. 10 в. з. Бистрица; Богьовци: Имот 5340057, Имот 5340057, Общ. Костинброд, Общ. Костинброд, УПИ II -29, Кв. 9, УПИ II -29, Кв. 9, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ Хіі-127 Кв. 25, УПИ Хіі-127 Кв. 25; Градец, Общ. Костинброд: 155, 6, 155, 6, Белидие хан, Белидие хан; Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие хан, Белидие хан; Костинброд: 4498, М. &Quot; Кока Кола&Quot; , XV-3434 Кв. 76В, Акация, Балкан, Бели брези, Белица, Витоша, Г. М. Димитров, Гео Милев, Дванадесети Април, Драва, ЖП мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел Хіі, Кокиче, Малина, Марица, Маслово, Махала Беледие хан, Махала Беледие хан, Махала Лешков връх, Местност Ленкови Кошари, Местност Миткова воденица, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Славянска, Средец, УПИ Хі-3106, Кв. 235, УПИ Хіі-3254 Кв 116, Черно Море, Шияковци; София: Райска градина/Аврора/, Райска градина/Аврора/
На 05.10.2017 г. /09:45 - 12:30 ч.; 09:45 - 10:15 ч./ - Опицвет: 10, III-283, VII-92, Кв. 24, XVII Кв. 4, УПИ XIV-169 Кв. 32
На 05.10.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Голяновци: Георги С. Раковски, Местн. ул. Централна, Ул Нарцис УПИ III-92. Кв 21, УПИ ХVі-219, Кв. 13

Община Пирдоп

На 02.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Европа, Здравец, Извън регулация, Местност Тифула, Опълченска, Средна гора, Съединение, Хан Крум, Цар Борис ІІІ; Душанци: Акация, Ал. Стамболийски, Ален мак, Бор, Борова гора, Бреза, Бялата Вода, Васил Левски, Георги Пирдопски, Георги Салчев, Георги Стойчев, Дебелска, Димитър Пенев, Димитър Шопов, Душанска комуна, Здравец, Иван Костадинов-Агронома, Извор, Извън регулация, Извън регулацията, Искро Нейчев, Кирил и Методий, Колибанска, Костадин Илиев, Куфарита, Летците, Люляк, Местност Спасови Могили, Мир, Момин камък, Найден Кирилов, Никола и Делчо Черневи, Никола Койчев, Пейчо Станчев, Пета, Първа, Свети Георги, Свобода, Селище, Средна гора, Станьо Добрев, Тодор Душанцалията, Тополница, УПИ I-164, Кв. 15, Черковна, Юрий Гагарин; Копривщица: Борносузова, Васил Икономов, Вельо Врачев, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Тиханек, Георги Тосунов, Гергьовден, Груйо Ценов, Димчо Дебелянов, Дончо Плачков, Иван Бората, Иван Келчев, Извън регулация, Костадин Доганов, Косьовец, Любен Каравелов, М. Попска река - 4, Пи38558. 11. 499, Мангър Войвода, Марин Тодоров, Матея Кривиралчев, Местност Попадия, Местност Равна поляна, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Попстоянов, Нешо Шабанов, Никола Гайтанеков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Петровден, Полковник Кесяков, Първа Пушка, Райна Кацарова (Бор), Райново дере, Ралчо Войвода, Рашко Х. Стойчев, Стайко Филипов, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Хаджи Ненчо Палавеев; Пирдоп: Еленско, Извън регулация; Челопеч: Александър Стамболийски
На 02.10.2017 г. /09:45 - 15:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Душанци: Ален мак, Дебелска, Димитър Пенев, Димитър Шопов, Душанска комуна, Извън регулацията, Летците, Момин камък
На 04.10.2017 г. /10:15 - 10:45 ч.; 10:45 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Златица: Вилна зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, Извън регулация; Църквище: V-19, Кв. 3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 04.10.2017 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Бенковски, Общ. Мирково; Каменица, Общ. Мирково: Махала Брестака, Махала Илинден, Махала Преспа, Махала Хвърчил, Махала Черковище, УПИ XVIIІ-117, Кв. 6; Карлиево; Мирково: 000592 Местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, д-р Г. М. Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, Извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, Местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна гора, Стара планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен камък; Петрич, Общ. Златица: Махала Бодят, П-Л ІІІ-124, Кв. 12, Х-97, Кв. 24; Смолско: Кв. 33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв. 21; Чавдар, Общ. Чавдар: УПИ ХхІІІ-1053, 9-ти септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Местност Бостанлъка, Местност Кьойдере, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов; Челопеч: Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, Извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна
На 05.10.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Пирдоп: Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Ненов, Княз Борис І, Лука Х. Павлов, Никола Петков, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Чавдар Войвода

Община Правец

На 02.10.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Правец: Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Раух, Никола Комита, Работническа, Стара планина, Тодор Живков, Трети март
На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Осиковица: Махала Баренска; Разлив: 13022 Махала Щапалска, Махала Багелейска, Махала Багелейска, Махала Влъчковска, Махала Влъчковска, Махала Куевска
На 04.10.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Осиковица: Махала Балинска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манговци, Махала Цековци; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot; , П-Л VI-61, Кв. 5
На 04.10.2017 г. /09:30 - 12:15 ч./ - Осиковица: Махала Дрена; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, П-Л VI-61, Кв. 5
На 06.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Правец: Васил Левски, Димитър Грънчаров, Махала Правешки ханове

Община Самоков

На 04.10.2017 г. /11:00 - 11:30 ч.; 11:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бели Искър: 1-ва
За периода 02-03.10.2017 г. /13:15 - 13:25 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Самоков: ул. Цар Борис III ТП Бистрица, 65231. 906. 282, Абаджийска, Александрова, Ангел Кънчев, Асен Карастоянов, Баба Фота, Белмекен, Бистрица, Бузлуджа, Булаир, Бяла поляна, Васил Левски, Верила, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Двадесет и Девети декември, Елин Пелин, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Йордан Йовков, Кирил и Методи, Климент, Константин Фотинов, Коста Вальов, Луковица, Македония, Мальовица, Манастирска, Мано Филипов, Митрополитска, Мусала, Наум Хаджимладенов, Неофит Рилски, Никола Драмалиев, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пашеница, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Попангелов, ПИ 65231. 908. 409, Пирин, Рила планина, Рилски езера, Розова долина, Сини Вир, Скакавец, Соколец, Софроний Врачански, Търговска, УПИ 65231. 914. 240, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Център за Настаняване От Семеен Тип, Чакър Войвода, Шумнатица
За периода 02-03.10.2017 г. /13:25 - 15:15 ч./ - Самоков: Булаир
На 02.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Самоков: Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, Ружа, Странджа, Тинтява, Христо Максимов, Явор
На 02.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Райово: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 21-ва, 22-ра, 23-та, 31-ва, 32-ра, 4-та, 9-та, Краля, Лаго, Маро, П. Пейчинов, Площада, Подридна, Самоковско шосе
На 02.10.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Самоков: Авксенти Велешки, Бачо Киро, България, Македония, Неофит Рилски, Сем. Калинкови, Ситняково, Станислав Доспевски
На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 10-та, 11-та, 11-та, 12-та, 12-та, 13-та, 13-та, 14-та, 14-та, 18-та, 18-та, 19-та, 19-та, 20-та, 20-та, 21-ва, 21-ва, 22-ра, 22-ра, 23-та, 23-та, 25-та, 25-та, 25-та, 25-та, 26-та, 26-та, 27-ма, 27-ма, 28-ма, 28-ма, 29-та, 29-та, 3-та, 3-та, 3-та, 3-та, 30-та, 30-та, 30-та, 30-та, 31-ва, 31-ва, 32-ра, 32-ра, 33-та, 33-та, 34-та, 34-та, 35-та, 35-та, 35-та, 35-та, 36-та, 36-та, 37-ма, 37-ма, 38-ма, 38-ма, 39-та, 39-та, 4-та, 4-та, 40-та, 40-та, 41-ва, 41-ва, 42-ра, 42-ра, 43-та, 43-та, 44-та, 44-та, 45-та, 45-та, 46-та, 46-та, 47-ма, 47-ма, 48-ма, 48-ма, 49-та, 49-та, 5-та, 5-та, 52-ра, 52-ра, 53-та, 53-та, 55-та, 55-та, 6-та, 6-та, 7-ма, 7-ма, 8-ма, 8-ма, 9-та, 9-та, Бктп Градина - Ковачевци, Бктп Градина – Ковачевци; Мала църква: с. Мала църква, Община Самоков; Самоков: Авксенти Велешки, България, Васил Стоин, Дим. Смрикаров, Захари Хаджигюров, Иван Шишман, Йордан Йовков, Крали Марко, Любен Каравелов, Мальовица, Отец Паисий, Преслав, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, ул. Здравец, ул. Здравец, ул. Софийско шосе 15, УПИ 65231. 911. 36, Христо Смирненски, Цар Борис III
На 04.10.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Маджаре
На 04.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Говедарци: Александър Стамболийски, Бреза, Буря, Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Доспей Махала, Дружба, Единадесета, Кокиче, Любчо Баръмов, Мир, Осемнадесета, Отец Паисий, П-Л Хіі-486, Кв. 11, Пионерска, Победа, Преспа, Роза, Седемнадесета, Славянска, Спортна, Труд, Христо Ботев, Ягода
На 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Рельово: УПИ Vі-135, Кв. 10
На 06.10.2017 г. /10:30 - 13:00 ч./ - Самоков: Местност Червената земя

Община Своге

На 02.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./ - Своге: Акация, Бисер, Бойка, Буря, Велико Търново, Джиджовица, Дреновско Храсте, Зора, Калина, Капина, Косматица, Къпина, Лале, Липа, Остриката, Панорамен път, Победа, Хризантема

Община Сливница

На 02.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 03.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 04.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 05.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 06.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 07.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 08.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин
На 05.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ - Губеш: УПИ VII-125, Кв. 18
На 05.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ - Беренде, Общ. Драгоман; Бърля; Врачеш: Александър Стамболийски; Връдловци; Годеч: Академик Игнат Емануилов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баба Тонка, Бор, Борова гора, Брест, Бригадир, Васка Емануилова, Височка, Георги С. Раковски, Градина, Грамада, Елечанова, Заводска, Зли дол, Иван Вазов, Иглика, Игнат Емануилов, Йовкина, Ком, Липа, Люляк, М. Молак, Махала Елечанова, Махала Молак, Молак, Молашка, Никола Й. Вапцаров, Нишава, Новодомска, Нягулова, Петров рид, Петрова Бара, Пуалица, Ракета, Раковски, Свобода, Синчец, Слънчев бряг, Стойкина, Теменуга, УПИ 4-344, Кв. 45, Христо Смирненски, Царина, Шипка, Явор; Голеш, Общ. Годеч: Парцел VІІІ-413, Кв. 26; Комщица; Равна, Общ. Годеч; Ропот; Смолча; Станинци; Чепърлинци
На 06.10.2017 г. /13:30 - 16:15 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов, Васил Друмев, Георги Бенковски, Кирил и Методий, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Съединение, Хаджи Димитър, Чавдар Войвода, ул. „Юрий Гагарин“.