Вижте къде ще спира токът в София (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 2-6 октомври)

OFFNews Последна промяна на 01 октомври 2017 в 17:05 5727 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област София-град, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 2-6 октомври 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

София - град

Община ВИТОША

На 02.10.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ - София: Драгалевци, Черни връх

На 02.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: Самодивски езера; Панчарево: Иглика/8-ма/; Правец: Поп Марко; София: 1-ва, 1-ва/ в. з. Малинова долина/, 11-та, 12-та /ж. к. Бункера/, 13-та /ж. к. Бункера/, 14-та/Бункера/, 15-та, 2-ра /ж. к. Бункера/, 25-та /ж. к. Бункера/, 29-та, 8-ма /Кв. Мал. долина-Студентски град/, 9-та, 9-та Кв. Мал. долина/Студентс, IV-771, 1475, Кв. 20, Бистришко шосе, в. з. Бункера, Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв. 20, Еленски езера, Здравец, Местн. в. з. Бункера, Местн. в. з. Бункера, Равен, УПИ I - 607, Кв. 15А, Чинар, Юрушка църква

На 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Парк Витоша

На 03.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 113-та/Драгалевци/, 215-та Драгалевци, 310-та /Драгалевци/, 311/Киноцентър/, 313-та /Драгалевци/, Иван Кондов, Николай Бинев, Паскал Паскалев/Драгалевци/, Проф. Атанас Иширков, УПИ VII-СНС

На 04.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 201-ва, Боянска /Драгалевци/, Градина, Здравец, УПИ V-891, Кв. 125, Х-1055, Кв. 124

На 05.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Будилник, Гина Кунева /Павлово/, Деспот Слав/Дим. Сурлев/, Мадара, Никола Петков/П. Напетов/, Пелистер, Плевен, Преки път

На 06.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Александър Пушкин, Иван Сусанин, Кота 1050, Народен певец 11, 13, 15А

Община ВРЪБНИЦА

На 02.10.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ - София: 3020-та/Връбница/, Захарна фабрика, Суходол

Община ИЗГРЕВ

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Г. М. Димитров

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дианабад

Община ИЛИНДЕН

На 03.10.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Света Троица

На 03.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Русе, Света Троица/Вълчо Иванов/

На 04.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: д-р Любен Русев, Пловдив, Русе, Света Троица/Вълчо Иванов/, Хвойна, Ямбол

Община ИСКЪР

На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Тирана

На 06.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Дружба 1

Община КРАСНА ПОЛЯНА

На 05.10.2017 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч./ - София: Зли дол, Кенали, Красна поляна I Част

Община КРАСНО СЕЛО

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Баба Илийца, Балканджи Йово, Балчик, Борово, Братя Бъкстон, Владайска/Димо Хаджидимов/, Ген. Стефан Тошев/Д. Зехтинко, Григор Пърличев, Дамян Груев/Ген. Христо Миха, Дебър, Дечко Йорданов, Добруджански край/Атанас Ро, Завалска Китка, Йоаким Кърчовски, Йорданка Филаретова, Лайош Кошут, Летница, Люлин планина/Ник. Кофарджи, Македония, Никола Грамовски, Подуево, Позитано, Прага, Проф. д-р Димитър Атанасов, Родопски Извор, Света Марина/Бандера/, Смилица, Хиподрума, Царица Елеонора/Коста П

На 02.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Прага

Община КРЕМИКОВЦИ

За периода 02-03.10.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 15:45 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - София: Кремиковци

На 02.10.2017 г. /09:00 - 09:45 ч./; на 03.10.2017 г. /15:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 10:15 ч./; на 06.10.2017 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Бухово: 1 Май, Васил Левски; София: 1-ва, V-141, Кв. 5А/Сеславци/, Ангел Войвода /Сеславци/, Баба Тонка, Баба Тонка /Сеславци/, Байкал /Кремиковци/, Балатон /Кремиковци/, Бачо Киро /Кремиковци/, Бели липи /Кремиковци/, Боримечката /Сеславци/, Борова гора /Кремиковци/, Ботунец 1, Ботунец 2, Бреза, Бреза /Сеславци/, Бързачка /Сеславци/, Витиня /Кремиковци/, Възраждане /Кремиковци/, Г. С. Раковски, Георги С. Раковски /Сеславци/, Гергана /Кремиковци/, Гергана /Сеславци/, Детелина /Сеславци/, Димитър Казака /Кремиковци/, Еделвайс /Кремиковци/, Еделвайс /Сеславци/, Еделвайс/Общ. Надежда/, Здравец /Кремиковци/, Иглика /Кремиковци/, Изгрев /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Искър /Ботунец 1/, Кирил и Методий /Сеславци/, Княз Борис 1 /Кремиковци/, Ковачка /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Корбул /Сеславци/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско шосе, Кремиковци, Липа /Сеславци/, Люляк /Кремиковци/, Люляк /Сеславци/, Малина /Кремиковци/, Малина /Сеславци/, Минзухар /Кремиковци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Момина Сълза /Кремиковци/, Мургаш /Кремиковци/, Мургаш /Сеславци/, Панайот Волов /Кремиковци/, Петко Османов /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Равнец /Кремиковци/, Райна Княгиня /Кремиковци/, Райна Княгиня /Сеславци/, Райовица /Сеславци/, Река Елешница /Кремиковци/, Руднична /Кремиковци/, Св. Георги Победоносец /Кремиковци/, Св. Св. Кирил и Методий /Кремиковци/, Света Вода /Кремиковци/, Света Петка /Кремиковци/, Сеславци, Славянка /Кремиковци/, Стара планина, Стара планина /Кремиковци/, Стара планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стефан Халачев /Кремиковци/, Стопански двор, Странджа /Кремиковци/, Сърбин /Сеславци/, Тинтява /Сеславци/, Тодор Каблешков /Сеславци/, УПИ 302089, Местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Сеславци/, Хайдушко Кладенче /Кремиковци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Цар Калоян /Кремиковци/, Чавдар /Кремиковци/, Чавдар /Сеславци/, Шейново /Кремиковци/, Шипка /Кремиковци/, Явор /Сеславци/, Ягода, Ягода /Кремиковци/, Ягода /Сеславци/

На 02.10.2017 г. /09:00 - 09:45 ч./; на 03.10.2017 г. /15:00 - 16:15 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 10:15 ч./; на 06.10.2017 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Локорско: Благой Гердин, Братя Лимброви, Георги Зозов, Георги Палев, Евлоги Тодоров/11-ти Април/, Илия Манов, Кирил Банов, Славе Турчев, Христо Витков, Христо Манов

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Долни Богров: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 25, 3, 5, 8, 9, УПИ IV-376 Кв. 28
София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Долни Богров

На 04.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Локорско: Благой Гердин, Богдан Манолов, Братя Лимброви, Веско Веселинов, Гаврил Димитров, Георги Зозов, Георги Палев, Данаил Ласков, Димитър Тошков, Дончо Костов, Драгоната, Евлоги Тодоров/11-ти Април/, Илия Джагаров, Илия Манов, Кирил Банов, Костадин Трайков, Ненко Колев, Петко Симеонов, Петър Белев, Покрив Цех № 2 Екотоп, Поп Стоил Петков/Партизанск, Поручик Бож. Божилов, Славе Турчев, Стопански двор, УПИ 12-582, Кв. 49, Тодор Величков, Тодор Гаджов, ТУПИк, Турска Ливада, Христо Витков, Христо Манов, Цветан Пешев, Чавдарци, Черковна/Калинка Вескова/

Община ЛОЗЕНЕЦ

На 05.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - София: 485-та
На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Арх. Йордан Миланов, Борова гора, Бряст/Любчо Баръмов/, Васил Кирков, Вишнева, д-р Марин Русев, Джеймс Баучер/Антон Иванов, Димитър Димов, Добри Войников, Драган Цанков, Евлоги и Христо Георгиеви, Елин Пелин, Златовръх/Лука Кунин/, Кокиче, Кораб планина/Илия Филипов/, Крум Попов, Крум Попов, Кръстю Сарафов, Малуша, Миджур, Милин камък, Неразделни, Орлово Гнездо, Пазари Изток Еад, Папа Йоан Павел II, Папа Йоан Павел II, Пейо К. Яворов, Презвитер Козма, Розова долина, Св. Наум/Трайчо Костов/, Синчец, Стоян Михайловски, Стрелча, Университетска, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яворец, Якубица

Община ЛЮЛИН

На 03.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Захари Стоянов, Люлин, Люлин 3, Люлин 4

На 05.10.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: Люлин 4

На 05.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ - София: Люлин 4, Р-н Люлин-4, до ТП &Quot; бл. 414&Quot;

На 06.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Добринова скала/11 Конгрес, Люлин 4

Община МЛАДОСТ

На 02.10.2017 г. /09:45 - 12:30 ч./ - София: Младост 2

Община НАДЕЖДА

На 04.10.2017 г. /10:00 - 13:30 ч./ - Нови Искър: 065021, Славовци; София: 1-ва, Васил Аврамов, Владимир Конев / Требич, Грудово / Требич, Доло / Требич/, Кедър / Требич, Латин Борисов Колев / Требич, Леденика / Требич, Леска / Требич, Любимец / Требич, М. Требич ПИ 68134. 1310. 1, Михаил Маринов / Требич, Мраховица /Требич, Мрахорица /Требич, Охридско Езеро, Охридско езеро / Требич, Павел Венков / Требич, ПИ 99134Л0032Л0023, М. Требич, Погледец, Погледец / Требич, Погледец/Марко Добрев/, Равнец / Требич, Равнец/Любен Георгиев/, Рожен, с. Требич, с. Требич ул. Доло УПИ ХVі-464К, Спортист, Спортист / Требич, Станислав Ангелов, Станислав Ангелов / Требич, Стопански двор, Требич, Требич М. Герена ПИ 1727, Филип Миланов / Требич, Янко Бакалов / Требич, Янко Забунов / Требич, Янко Забунов/Петър Топалов
На 04.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Търновска Конституция

Община ОБОРИЩЕ

На 02.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ - София: ул. Дунав

На 03.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Княз Александър Дондуков

На 04.10.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ - София: Врабча, Георги Бенковски, Княз Ал. Дондуков, Кракра, Московска, Янко Сакъзов

На 05.10.2017 г. /08:00 - 08:30 ч./ - София: Екзарх Йосиф

На 05.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Борис Дрангов, Веслец, Г. Бенковски, Дондуков, Дунав, Екз. Йосиф, Росица

На 06.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бачо Киро, В. Левски, Веслец, Екз. Йосиф, Искър, М. Луиза, Сердика, Триядица, Ц. Симеон

Община ПАНЧАРЕВО

На 03.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Кокаляне: Бор, Буката, Валозите, Васил Левски/Лиляна Димитро, Ген. Кирил Ботев/Александър, Грамада, Димитър Благоев, Държов дол, Ела, Липова падина, Лъката, Петров Кладенец, Симеон Халачев/Плажа/, Теменуга, Цар Иван Асен II/Петър Янев, Явор

На 04.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Панчарево: Вилна зона Ловджийска чешма, Ловджийска чешма
На 04.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София
На 05.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Герман: Зона за отдих; Кокаляне: Васил Левски/Лиляна Димитро, Вец Кокаляне, Вилна зона Китката, Искър, Латинка, Люляците, Местн. Свлачището, Петър Берон, Пролет, Роса, Самоковско шосе
На 06.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Панчарево: Беликата, Вилна зона Беликата, Невен/в. з. Беликата/, Роза/в. з. Беликата/, ХIX-299, Ягода/в. з. Беликата/

Община ПОДУЯНЕ

На 03.10.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Васил Петлешков, Ген. Липранди, Кочо Честименски
На 03.10.2017 г. /09:15 - 12:15 ч.; 09:30 - 16:15 ч./ - София: Васил Петлешков, Ген. Липранди, Хаджи Димитър
На 04.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - София: Сухата река бл. 208 вх. А, Б, В, Г

Община СЛАТИНА

На 02.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - София: Попова Шапка/Станка и Любен 38
На 03.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Слатина Пазара

Община СРЕДЕЦ

На 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Славянска

На 04.10.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ - София: Авицена, Леонардо Да Винчи, Мизия, Николай В. Гогол, Тича/Георгица Карастоянова/, Цар Иван Асен II, Янтра

На 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Любен Каравелов

На 05.10.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ - София: Алабин и. Вл. , Витоша, Граф Игнатиев, Позитано, Цар Калоян

На 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Юри Венелин

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД

На 03.10.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ - София: Студентски град

Община ТРИАДИЦА

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Асен Йорданов/486-та/, Аспарух Лешников/484-та/, Борис Арсов, Борис Руменов/482-ра/, Джон Атанасов/487-ма/, Драгалевска, Кораб планина/Илия Филипов/, Кричим/Петко Енев/, Персенк, Рилски езера, Сашо Николов-Сладура/483-та, Симеоновско шосе/Вол. шосе/, Филип Кутев
На 04.10.2017 г. /08:00 - 15:00 ч./ - София: бул. „Витоша“, ул. „Иван Вазов“.

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !