Вижте къде ще спира токът в област Плевен (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 2-6 октомври)

OFFNews Последна промяна на 01 октомври 2017 в 17:45 2208 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Плевен, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 2-6 октомври 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Плевенска област

Община Гулянци

На 02.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./; на 03.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./; на 04.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./; на 05.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./; на 06.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Брест, Общ. Гулянци: ул. „В. Априлов“, Г Бенковски, Градинарска, д-р П Берон, Демокрация, Индже Войвода, К и Методий, Крали Марко, Н Рилски, Орфей, Отец Паисий, Раковски, Симеон Велики, Стадиона, Цанко Церковски, Шипка
На 04.10.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Брест, Общ. Гулянци: А Кънчев, България, В Левски, Демокрация, З. Стоянов, Извън регулация, Л Каравелов, Мизия, П. К. Яворов, Рила, С Караджа, С Румянцев, Симеон Велики, Средна гора, Струма, Хан Аспарух

Община Долна Митрополия

На 02.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Брегаре: Александър Стамболийски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Коста Златарев, П. Волов, Христо Ботев
На 02.10.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Ореховица: Ал. Стамболийски, Цар Самуил, Шипка
На 02.10.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Ореховица: И. Вазов, Патриарх Евтимий, Ропотамо, Цар Калоян
На 03.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ореховица: Ал. Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка, Бачо Киро, В. Търново, Варна, Васил Друмев, Вежен, Вела Пеева, Велинград, Възраждаане, Възраждане, Г. Бенковски, Гео Милев, Дунав, И. Вазов, Искър, Омуртаг, Отец Паисий, Предела, Филип-тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ц. Церковски, Цар Самуил, Черно Море, Ю. А. Гагарин
На 03.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Брегаре: Васил Левски, Димитър Благоев, Искър, Любен Каравелов, П. Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 03.10.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Ореховица: И. Вазов, Патриарх Евтимий, Струма
На 04.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Брегаре: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Коста Златарев, Несебър, Отец Паисий, П. Волов, Рила

Община Долни Дъбник

На 06.10.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ - Горни Дъбник: 23 Септември, Адил Дервишев, Ал Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златарев, Асен Златаров, Баба Тонка, Боженска, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Виктор Юго, Вл Заимов, Вл и Ленин, Г Бенковски, Г Г Деж, Г Димитров, Г Пърличев, Ген Лавров, Гоце Делчев, Гурко, Д Благоев, Д Даскала, Ив Вазов, Кирил Методий, Коста Златарев, Лазар Станев, Лиляна Бърдарова, Любен Вежков, Малчика, Марин Дринов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Н Й Вапцаров, Назъм Хикмет, Одрин, Опълченска, П Пенев, П Р Славейков, П Яворов, Пан Хитов, Панайот Волов, Петър Берон, Поп Андрей, Р Даскалов, Ручина Бара, С Румянцев, Садовска, Солун, Ст Георгиев, Ст Караджа, Ст Михайловски, Филип-тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цариград, Цв. Христова, Цветан Спасов, Черковна, Черно Море, Яне Сандански
На 04.10.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Долни Дъбник: В Левски, Г. М. Димитров, Никола Петков, П. К. Яворов, Христо Янчев

Община Искър

На 05.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Искър, Общ. Искър: Ал Димитров, Ас Халачев, Байкал, Балкан, Балчик, Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Велико Търново, Велко Кръстев, Въло Йончев, Георги Димитров, Искър, Калинин, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Мара Денчева, Маркс, Николай Петрини, Петлешков, Пирин, Преслав, Първи май, Райко Даскалов, Рила, Силистра, Слави Алексиев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Трифон Ангелов, Тулча, Тунджа, Тутракан, Урал, Христо Ботев, Христо Наумов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Чавдарци, Чапаев, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра
На 02.10.2017 г. /14:45 - 16:45 ч./ - Искър, Общ. Искър: Местност Корея

Община Кнежа

На 04.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 07.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа: Арда, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Зоя Космодемянская, Йорданка Чанкова, Малчика, Осъм, Паисий Хилендарски, Рила, Стефан Кратунски, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон I-ви, Черно Море, Яне Сандански
На 02.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа: Васил Коларов, Васил Левски, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон I-ви, Черно Море

Община Левски

На 02.10.2017 г. /08:30 - 08:40 ч.; 08:40 - 09:45 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Деляновци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Левски, Общ. Левски
На 03.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Обнова: 9-ти септември, Б. Анастасов, Безименна, Васил Левски, Възраждане, Ив. Вазов, Н. Й. Вапцаров, Осми март, Пионерска, Ю. А. Гагарин

Община Плевен

На 02.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Плевен
На 02.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Плевен: Георги Кочев, Георги Кочев, Иван Миндиликов /Република/, Иван Миндиликов /Република/, Индустриална зона, Индустриална зона, Местн. Западна Идустриална зона, Местн. Западна Идустриална зона, Сторгозия, Сторгозия
На 02.10.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Плевен: Берковица, Владимир Бурмов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Сторгозия
На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев
Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г. С. Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю. А. Гагарин
На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 07.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коиловци: Братя Гъркови, Васил Априлов, Маршал Толбухин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Сергей Румянцев, Скобелев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чаталджа
На 02.10.2017 г. /09:30 - 14:15 ч./ - Плевен: ШЗО Гр. Плевен
На 03.10.2017 г. /08:45 - 12:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:45 - 12:45 ч./; на 05.10.2017 г. /08:45 - 12:45 ч./; на 06.10.2017 г. /08:45 - 12:45 ч./ - Плевен: Сторгозия
На 03.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Плевен: Акд. Й. Трифонов, Десети декември, Ем. Васкидович/Аврора/, К. Охридски/Карл Маркс/, Стоян Михайловски
На 03.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бръшляница; Върбица, Общ. Плевен: IV, Кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Арда, Асен Халачев, Бачо Киро, Братя Миладинови, В. И. Ленин, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Кирил и Методий, Ком, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, Освободител, Осогово, П. К. Яворов, Пирин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, Родопи, Свобода, София, Софроний Врачански, Средна гора, Странджа, Суворов, Тодор Луканов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Шипка; Коиловци: 000412, 9-ти септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна гора, Стара планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов
На 03.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Плевен: IV, Кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Братя Миладинови, В. И. Ленин, Васил Коларов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, П. К. Яворов, Свобода, Софроний Врачански, Средна гора, Странджа, Суворов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 04.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Плевен: Генерал Гурко, Гълъбец, Емил Димитров/Марица/, Кавала, Тунджа/Б. Станчев/, Хаджи Димитър, Цар Самуил/В. Топалски/
На 04.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Брестовец: УПИ-III-171
Тученица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Ген. Вл. Заимов, Генерал Гурко, Генерал Колев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Кайлъка, Любен Вешков, Местност Пасището, Пирин, Радецки, Рила, Среброструй, Стара планина, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин
На 04.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Радишево: I - 280, XIII- 89 Кв. 34, XIX-447 Кв. 15, Васил Априлов, Г. С. Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи
На 04.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Радишево
На 05.10.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Плевен: Гривица, Източна Индустриална зона, Индустриална зона
На 05.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Плевен: Гена Димитрова, Изгрев, Миладинови Братя, Неофит Рилски, П. Р. Славейков
На 05.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бохот
На 06.10.2017 г. /08:30 - 12:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Плевен: Георги Кочев, Иван Миндиликов /Република/, Индустриална зона, Местн. Западна Идустриална зона, Сторгозия
На 06.10.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 11:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Плевен: Георги Кочев
На 07.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Ал. Стамболийски, Георги Кирков, Георги Кочев, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Дунавия, Марица, Москва, Филип Тотьо

Община Червен бряг

На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Червен бряг: Бузлуджа, Панайот Волов, Християнска
На 05.10.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ - Червен бряг: Панайот Волов, Тунджа, ул. „Християнска“.

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !