18. Листите на ДПС за парламентарните избори

Последна промяна на 04 септември 2014 в 17:48 17033 2

Публикуваме пълните листи на партия ДПС за предстоящия парламентарен вот на 5 октомври.

Жребият отреди ДПС да се яви на изборите с номер 18.

1 МИР Благоевград:

1. Алиосман Ибраим Имамов

2. Ахмед Ахмедов Башев

3. Муса Джемал Палев

4. Сюлейман Натъков Арунов

5. Джалил Селим Бошнак

6. Атушка Събева Маркова

7. Исмаил Ибрахим Свирьов

8. Иван Георгиев Туджаров

9. Мехмед Мехмед Хаджи

10. Ариф Али Мустакли

11. Зейнеп Рифад Ходжа

2 МИР Бургас:

1. Хюсеин Хасан Хафъзов

2. Дурхан Мехмед Мустафа

3. Севим Исмаил Али

4. Севим Неджатиева Ахмедова

5. Юсеин Мехмед Мехмед

6. Димитър Андонов Николов

7. Илкин Мустафа Тащан

8. Ахмед Яшар Ахмед

9. Фатме Хасан Рамадан

10. Юмер Хасан Ибрам

11. Красимир Стойчев Маринчев

12. Джюнейт Гюлтекин Шабан

13. Ахмед Реджеб Реджеб

14. Ахмед Сюлейман Мехмед

15. Фатме Муса Илияз

16. Адем Ереджеб Аптула

17. Осман Юмеров Хюсеинов

18. Eлван Селяхтин Атилла

19. Несрин Мустафа Узун

3 МИР Варна:

1. Йордан Кирилов Цонев

2. Ерджан Себайтин Ебатин

3. Уман Аптулова Дубаз

4. Мерткан Аптулов Ибрямов

5. Кадир Мехмед Кадир

6. Халил Халилов Исмаилов

7. Халил Рахим Халил

8. Хюсни Осман Адем

9. Мехмед Хасанов Хасанов

10. Али Бекиров Хасанов

11. Георги Рашков Кирилов

12. Фаня Георгиева Михалева

13. Евгин Мюрселов Незиров

14. Сали Мехмедов Табаков

15. Сечкин Халил Мехмед

16. Тургут Исмет Мехмед

17. Айдън Мустафа Байрам

18. Алеко Тодоров Атанасов

19. Красимир Велинов Кабакчиев

20. Нурай Ахмед Басри

21. Сали Мустафа Исеин

22. Сашо Живков Ангелов

23. Фатме Салиева Яшарова

24. Месут Ердинч Рушид

25. Ведат Ахмет Сакаллъ

4 МИР Велико Търново:

1. Камен Костов Костадинов

2. Румен Стефанов Павлов

3. Гюнай Мюмюнов Далоолу

4. Икмал Юсеинова Джомова

5. Ивелин Якимов Розинов

6. Иван Янакиев Шишманов

7. Бедри Юсуфов Алиев

8. Федя Зафиров Дервишев

9. Стефчо Иванов Алипиев

10. Мъстън Феимов Еминов

11. Мехмед Байрямов Чавдарлиев

12. Илдънай Адемов Ахмедов

13. Андрей Иванов Илиев

14. Лъчезар Трифонов Атанасов

15. Сергей Маринов Янков

16. Синан Шукриев Пехливанов

5 МИР Видин:

1. Станислав Димитров Анастасов

2. Борис Валериев Недялков

3. Петър Ванчев Тодоров

4. Боряна Цанкова Мургина

5. Георги Иванов Георгиев

6. Росен Николов Караджов

7. Юлияна Иванова Тодорова

6 МИР Враца:

1.Камен Костов Костадинов

2. Айхан Ахмед Етем

3. Касъм Мехти Касъмов

4. Стоян Генчев Стоянов

5. Емил Алексиев Тодоров

6. Десислава Николаева Марковска

7. Соня Димитрова Тинчева

8. Бранимир Асенов Бочев

9. Жанета Петрова Вутова

10. Каролина Симеонова Кьолер

11. Асен Ицов Кирилов

12. Цветомира Лазарова Димова

7 МИР Габрово:

1. Четин Хюсеин Казак

2. Ердоан Мехмед Узунов

3. Петър Николов Бояджиев

4. Кенан Ибрахимов Ашиков

5. Мелекбер Шевки Велева

6. Деян Събев Башев

7. Христо Савчев Башев

8 МИР Добрич:

1. Рушен Мехмед Риза

2. Мустафа Мустафов Ахмедов

3. Аксел Невзат Наз-Исмаилова

4. Тейпин Нежадинов Акифов

5. Тюляй Илханова Мехмедова

6. Живко Живков Стоянов

7. Нежля Неджати Амди-Ганева

8. Мехмед Хасан Расим

9. Пламен Недев Петров

10. Есин Едаетов Сеидов

11. Видин Фиданов Каракашев

12. Хазиме Саами Ферадова

9 МИР Кърджали:

1. Лютви Ахмед Местан
2. Ердинч Исмаил Хайрула

3. Шабанали Ахмед Дурмуш

4. Салиха Хакиф Емин

5. Мустафа Фахри Ахмед

6. Айхан Ахмед Етем

7. Муса Юсуф Сеидахмед

8. Елисавета Георгиева Кехайова

9. Байрам Юзкан Байрам

10. Сейфи Сабри Мехмедали

10 МИР Кюстендил:

1. Александър Христов Методиев

2. Анна Емилова Благоева

3. Стефан Стефанов Йорданов

4. Валерия Бойчова Васева

5. Катрин Йорданова Лазова

6. Георги Димитров Йорданов

7. Йордан Кирилов Станоев

11 МИР Ловеч:

1. Джейхан Хасанов Ибрямов

2. Захари Хариев Велев

3. Методи Васков Петков

4. Николай Великов Мирчев

5. Марио Киров Рангелов

6. Анатоли Асенов Миланов

7. Антон Красимиров Ангелов

8. Ренета Адрианова Романова

12 МИР Монтана:

1. Петър Пандушев Чобанов

2. Емил Алексиев Тодоров

3. Красимира Александрова Бориславова

4. Петко Данаилов Петков

5. Тодор Найденов Благоев

6. Георги Николаев Георгиев

7. Ивелина Пертова Цветанова

8. Добромир Чавдаров Йоцов

9. Тихомир Григоров Трифонов

10. Лина Кирилова Цветанова

13 МИР Пазарджик:

1. Делян Славчев Пеевски

2. Мариана Василева Георгиева-Бенчева

3.Сергей Манушов Кичиков

4. Ифет Мехмед Триградлиева

5. Марин Христов Янков

6.Сабире Раим Рамадан

7.Цанко Бенчов Моллов

8.Мустафа Мехмед Бандьо

9.Елена Петрова Пейчинова

14 МИР Перник:

1. Нигяр Сахлим Джафер

2. Боряна Симеонова Методиева

3. Марин Гергинов Никодимов

4. Олег Тодоров Тодоров

5. Илиян Григоров Илиев

6. Радосвета Емилова Кирова

7. Радослава Кирилова Стоянова

8. Иван Стефанов Иванов

15 МИР Плевен:

1. Митхат Сабри Метин

2. Майдън Ахмедов Сакаджиев

3. Методи Васков Петков

4. Фани Тинчева Ананиева

5. Шенджан Яшарова Куртанова

6. Тома Юлиянов Терзиев

7. Марио Киров Рангелов

8. Алина Емилова Симеонова

9. София Янкова Димитрова

10. Мален Свиленов Огнянов

11. Айлян Гюнайдънов Пашала

12. Цветомир Анатолиев Георгиев

13. Айнур Айдънов Асанов

14. Байсие Рамаданова Ибова

15. Огнемир Данчев Огнянов

16. Юсние Асланова Алилова

17. Красимир Борисов Кирилов

18. Сибин Ангелов Михайлов

16 МИР Пловдив:

1. Венцислав Йорданов Каймаканов

2. Фахрие Иляз Мурад

3. Мехмед Асан Асан

4. Красимир Романов Асенов

5. Тунай Сюлейманов Хюсеинов

6. Димитър Любомиров Содаджиев

7. Жана Любомирова Папазова

8. Яшар Смаил Асан

9. Росица Росенова Шаранкова

10. Бедрие Юсеинова Търмазова-Исмаил

11. Несрин Фикри Мустафа

12. Юсуф Джелилов Алиев

13. Стефан Володиев Каменов

14. Петър Господинов Георгиев

15. Илияна Иванова Илиева

16. Октай Шабан Чалъшкан

17. Али Мустафа Байрам

18. Гюрсел Джелилов Алиев

17 МИР Пловдив:

1. Джевдет Ибрям Чакъров

2. Фахрие Иляз Мурад

3. Тунджай Османов Наимов

4. Хюсеин Айдънов Караджов

5. Тамер Джемалов Бейсимов

6. Димчо Иванов Данков

7. Джемил Ахмед Караали

8. Неази Азис Таир

9. Сюзан Орхан Моллаюсеин

10. Иса Шакир Коджаали

11. Ангел Методиев Костов

12. Рангел Христов Божков

13. Айнур Лятиф Вели

14. Белкъз Мехмед Мустафа

15. Нуретин Айнур Тасим

16. Севджан Шюкрю Чауш

17. Албена Величкова Миланова

18. Денис Себахтин Мустафа

19. Струмен Димитров Авков

20. Танер Фикри Алимолла

21. Байрамали Наим Идриз

22. Мелят Ибрахим Алимолла

18 МИР Разград:

1. Ахмед Реджебов Ахмедов

2. Хасан Ахмед Адемов

3. Нигяр Сахлим Джафер

4. Хами Ибрахимов Хамиев

5. Самет Мехмед Хасан .

6. Юзджан Мюзекяев Алиев

7. Юксел Мехмедов Алиев

8. Гюнай Хюсмен Хюсмен

19 МИР Русе:

1. Ферихан Илиязова Ахмедова

2. Дауд Мехмед Ибрям

3. Айлян Раифова Карамехмедова

4. Мехмед Хасан Мехмед

5. Айлин Кадирова Абилова

6. Мехмед Руждиев Мехмедов

7. Силвия Стефанова Гезмиш

8. Айгюле Алиева Мехмедова

9. Бюлент Руфатов Салимов

10. Силвия Александрова Крушкова

11. Ализан Нихат Яхова

12. Метин Айдънов Ибрямов

13. Елица Илиева Върбанова

14. Актен Неждиева Абдулова

15. Баки Басри Солак

16. Левент Исмаилов Исмаилов

20 МИР Силистра:

1. Рамадан Байрам Аталай

2. Невин Халил Хасан

3. Ашкън Ружди Салим

4. Мехмед Юмер Юмер

5. Танер Шабан Бейсим

6. Левент Орхан Мемиш

7. Гюнер Нихат Ахмед

8. Наим Алиев Наимов

21 МИР Сливен:

1. Янко Александров Янков

2. Мустафа Юсеинов Мустафов

3. Мехмедали Зейнал Гази

4. Медиха Йълмазова Тосунова

5. Ахмед Али Бинбаш

6. Джемал Мурад Чобан

7. Митьо Стоянов Чалъков

8. Неджми Осман Ахмед

9. Кемал Джемал Кьойбаши

10. Георги Пеев Сотиров

11. Валери Илиев Башев

12. Петър Мирчев Петров

22 МИР Смолян:

1. Мустафа Сали Карадайъ

2. Хайри Реджебов Садъков

3. Десислава Събева Димитрова

4. Пламен Мирославов Айвазов

5. Ферит Асанов Добревски

6. Севим Исмет Мусак

7. Елисавета Георгиева Кехайова

8. Салих Рамадан Аршински

23 МИР София:

1. Мариана Василева Георгиева- Бенчева

2. Станислав Димитров Анастасов

3. Радослав Сабинов Ревански

4. Георги Симеонов Горанов

5. Галина Николаева Начова

6. Илийчо Алексиев Илиев

7. Емил Стефанов Джурков

8. Емрах Фикри Мехмедали

9. Галин Маринов Манчев

10. Ангел Цветанов Анчев

11. Константин Валентинов Кръстев

12. Димитър Андреев Андреев

13. Евгени Иванов Савчев

14. Радослав Стефанов Карамитев

15. Юсуф Салих Юсуф

16 Мюжгян Феимова Камберова

24 МИР София:

1. Симеон Христов Симеонов 

2. Александър Несторов Несторов 

3. Едиз-Ханиф Баязидов Саидов 

4. Васимир Иванов Радулов 

5. Венета Георгиева Платиканова 

6. Стоян Генчев Стоянов 

7. Ива Йорданова Атанасова-Андонова 

8. Димитър Веселинов Янакиев 

9. Людмила Иванова Тончева 

10. Юлиана Йотова Йончовска 

11. Нина Дончева Пананова-Йорданова 

12. Антон Петков Костов 

25 МИР София:

1. Петър Пандушев Чобанов

2. Илия Янков Илиев

3. Андрей Любомиров Георгиев

4. Десислава Христова Методиева

5. Ахмед Юсеин Юсеин

6. Галя Димитрова Грошлева

7. Росен Благоев Трайков

8. Антония Стоянова Николова

9. Цено Младенов Тодоров

10. Йорданка Кръстева Кръстева

11. Бранимир Димитров Ламбиев

12. Андрей Василев Йорданов

13. Гергана Николова Стоянова

14. Ваня Радославова Дудина

26 МИР София област:

1. Емил Кирилов Иванов 

2. Александър Христов Методиев 

3. Кристина Цветанова Александрова 

4. Димитър Иванов Григоров 

5. Михаил Самуилов Коен 

6. Росица Дейстанова Стефанова

7. Чавдар Валериев Здравков

8. Мария Венелинова Богданова 

9. Диана Тонева Панайотова 

27 МИР Стара Загора:

1. Делян Славчев Пеевски

2. Халил Реджепов Летифов

3. Шендоан Ремзи Халит

4. Щилиян Велинов Велинов

5. Тунджай Рамадан Йозтюрк

6. Мехмед Неджми Зейнел

7. Борислав Александров Асенов

8. Айсен Ибрахим Алиш

9. Ридван Байрям Иляз

28 МИР Търговище:

1. Тунчер Мехмедов Кърджалиев

2. Йордан Кирилов Цонев

3. Халиме Ахмедова Адемова

4. Емел Мустафова Расимова

5. Гюнер Юмеров Ашимов

6. Сунай Кемалов Хасанов

7. Семиха Мехмедова Гюлбахарова

8. Тахир Джемалов Тахиров

29 МИР Хасково:

1. Лютви Ахмед Местан

2. Мехмед Юмер Атаман

3. Салиха Хакиф Емин

4. Кадир Шабаналиев Исов

5. Танер Мюмюн Емин

6. Мехмед Лятиф Шакир

7. Тасим Кязим Йълдъз

8. Мюмюн Сали Мюмюн

9. Ширин Шукри Мехмед

10. Сунай Мустафов Алиев

11. Росен Йосифов Атанасов

12. Асен Янков Хаджиев

13. Иса Салихов Делиимамов

14. Йозджан Расим Мехмед

15. Гюнай Адем Юсуф

16. Атанас Георгиев Кърчев

30 МИР Шумен:

1. Айдоан Муталиб Али

2. Хамид Бари Хамид

3. Бюнямин Хюсеин Хасан

4. Левент Зекериев Ахмедов

5. Мюстаджан Мустафа Шабан

6. Сюлейман Бакиев Сюлейманов

7. Севгин Лютви Хълми

8. Бейсим Мехмед Мустафа

9. Беркант Фикриев Адилов

10. Севджан Тасин Акиф

11. Ерджан Февзи Хасан

12. Дениз Айнур Джелял

31 МИР Ямбол:

1.Илия Янков Илиев

2.Тунджай Османов Наимов

3.Ерол Неджибов Юмеров

4.Иван Иванов Тодоров

5.Ахмед Алиев Айвазов

6.Шукри Хасанов Мехмедов

7.Петко Христов Фотев

8.Тодор Борисов Гочев

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

05.09 2014 в 22:04

Китаец, понякога е по- добре просто да замълчиш, отколкото да се излагаш! Май сбърка листите на ДПС, с тези на ГРОБ, тъй като далавераджиите са там... нищо позволено ти е!

04.09 2014 в 16:58

Интересно ми е дали има поне един в тия списъци, който да не е замесен в някаква далавера.