23. Листите на "Зелените" за парламентарните избори

Последна промяна на 04 септември 2014 в 17:05 2207 0

Публикуваме пълните листи на партия "Зелените" за предстоящия парламентарен вот на 5 октомври.

Жребият отреди "Зелените" да се явят на изборите с номер 23.

1 МИР Благоевград:

1. Юлия Иванова Йорданова
2. Наталия Петрова Димитрова-Попова
3. Емил Борисов Петров
4. Янко Василев Неделчев
 
2 МИР Бургас:

1 Иван Велков Велков
2 Тихомир Петров Иванов
3 Ангелина Стоянова Атанасова

3 МИР Варна:

1. Калина Тодорова Павлова
2. Емилия Боянова Балчева
3. Константин Емилов Момчев
4. Синтия Трифонова Недялкова
5. Цанко Руменов Арабаджиев
6. Георги Антонов Антонов

4 МИР Велико Търново:

1 Николай Христофоров Грънчаров
2 Тодор Йорданов Тодоров
3 Живко Христов Христов
4 Галин Николаев Иванов
5 Въльо Минков Христов
6 Емил Славчев Димитров

5 МИР Видин:

1. Калин Апостолов Ангелов
2. Михаил Руменов Михов

6 МИР Враца:

1. Милен Благоев Стоянов
2. Аглика Илиева Крушовенска
3. Владислав Панчев Панев
4. Димитър Емилов Хъртарски
5. Ели Христова Илиева

7 МИР Габрово:

1 Живко Христов Христов
2 Галин Николаев Иванов

8 МИР Добрич:

1. Синтия Трифонова Недялкова
2. Юлия Иванова Йорданова
3. Варужан Вартян Апелян

9 МИР Кърджали:

1 Марин Грудев Мидилев
2 Николай Янков Сиджимов

10 МИР Кюстендил:

1 Момчил Златков Даскалов
2 Зарица Георгиева Динкова

11 МИР Ловеч:

1 Марин Павлинов Калчев
2 Георги Антонов Антонов
3 Наталия Петрова Димитрова-Попова

12 МИР Монтана:

1. Петко Димитров Цветков
2. Димитър Константинов Иванов

13 МИР Пазарджик:

1. Костадин Стефанов Деянов
2. Иван Георгиев Велов
3. Мария Славчева Карвър
4. Васил Василев Кънев

14 МИР Перник:

1 Ива Александрова Петрова
2 Албена Симеонова Върбанова

15 МИР Плевен:

1 Албена Симеонова Върбанова
2 Марин Павлинов Калчев
3 Павел Павлов Антонов
4 Елена Николова Колева

16 МИР Пловдив:

1. Добромира Иванова Григорова
2. Кирил Димитров Ценев
3. Милена Иванова Найденова
4. Лилия Атанасова Тамамджиева
5. Варужан Вартан Апелян

17 МИР Пловдив- област:

1 Въльо Минков Христов
2 Добромира Иванова Григорова
3 Емил Славчев Димитров
4 Костадин Стефанов Деянов

18 МИР Разград:

1. Ивайло Георгиев Стоименов
2. Гергана Николаева Томова

19 МИР Русе:

1. Михаил Руменов Михов
2. Анатоли Петров Казаков

20 МИР Силистра:

1. Никола Василев Йорданов
2. Миглена Димитрова Самоковлиева
3. Деница Петрова Кандиларова

21 МИР Сливен:

1. Николай Янков Сиджимов
2. Кирил Димитров Ценев

22 МИР Смолян:

1. Борислав Димитров Сандов
2. Андрей Христов Ралев

23 МИР София:

1 Борислав Димитров Сандов
2 Владислав Панчев Панев
3 Жана Иванова Иванова
4 Анна Бориславова Пелова
5 Ива Александрова Тодорова
6 Ивайло Георгиев Стоименов
7 Иван Георгиев Велов
8 Веселин Николаев Веселинов
9 Стоян Димитров Йотов
10 Димитър Първанов Димитров
11 Янко Василев Неделчев
12 Тихомир Петров Иванов
13 Николай Христофоров Грънчаров

24 МИР София:

1 Анна Бориславова Пелова
2 Калин Апостолов Ангелов
3 Никола Василев Йорданов
4 Свилен Владимиров Овчаров
5 Жана Иванова Иванова
6 Васил Василев Кънев
7 Петър Йорданов Василев
8 Емил Борисов Петров
9 Гергана Николаева Томова
10 Димитър Първанов Димитров
11 Мария Славчева Карвър
12 Елена Николова Колева
13 Димитър Емилов Хъртарски
14 Тодор Йорданов Тодоров

25 МИР София:

1 Петко Димитров Цветков
2 Момчил Златков Даскалов
3 Веселин Николаев Веселинов
4 Зарица Георгиева Динкова
5 Иван Велков Велков
6 Емилия Боянова Балчева
7 Павел Павлов Антонов
8 Цанко Руменов Арабаджиев
9 Константин Емилов Момчев
10 Деница Петрова Кандиларова

26 МИР София- област:

1 Андрей Христов Ралев
2 Аглика Илиева Крушовенска
3 Петър Йорданов Василев
4 Ели Христова Илиева
5 Миглена Димитрова Самоковлиева

27 МИР Стара Загора:

1. Антон Ангелов Ангелов
2. Иван Филипов Ванчев
3. Милена Иванова Найденова

28 МИР Търговище:

1.Анатоли Петров Казаков
2.Антон Ангелов Ангелов

29 МИР Хасково:

1 Иван Филипов Ванчев
2 Марин Грудев Мидилев
3 Свилен Владимиров Овчаров
4 Димитър Константинов Иванов
5 Иван Викентиев Гръчки

30 МИР Шумен:

1 Калина Тодорова Павлова
2 Стоян Димитров Йотов

31 МИР Ямбол:

1.Ангелина Стоянова Атанасова

2.Милен Благоев Стоянов

3.Лилия Атанасова Тамамджиева