20. Листите на "Партия на зелените" за парламентарните избори

Последна промяна на 04 септември 2014 в 17:28 4652 0

Публикуваме пълните листи на "Партия на зелените" за предстоящия парламентарен вот на 5 октомври.

Жребият отреди "Партия на зелените" да се яви на изборите с номер 20.

1 МИР Благоевград: 

1. Елена Генчова Атанасова
2. Янка Костова Шейтанска.
3. Ваня Георгиева Бодурова
4. Гергана Добринова Стамболийска
5. Соня Боянова Парапунова

2 МИР Бургас:

1. Яни Симеонов Куков
2. Лозан Стайков Стефанов
3. Петранка Николова Едрева

3 МИР Варна:

1. Александър Томов Сурталов
2. Антония Стоянова Арнаудова
3. Диан Tодоров Пенчев
4. Мемиш Мустафов Мустафов
5. Георги Пасков Стамболов

4 МИР Велико Търново:

1. Върбан Живков Иванов
2. Ивайло Георгиев Китов
3. Милен Ангелов Митков
4. Свилен Стефанов Атанасов

5 МИР Видин:

1. Мариян Васков Йотов
2. Цветелина Тодорова Цакова

6 МИР Враца:

1. Васко Райчинов Йотов
2. Дарина Йорданова Кръстева
3. Евгени Цветанов Могилски

7 МИР Габрово:

1. Галя Стефанова Цонева
2. Станимир Колев Колев
8 МИР Добрич:
1. Али Илияз Али
2. Бранимир Николов Иванов
3. Александър Томов Сурталов
4. Милен Василев Иванов
5. Момчил Красимиров Сарандев
6. Пламен Русков Пеев

9 МИР Кърджали:

1. Димитър Тодоров Топалов

10 МИР Кюстендил:

1. Йонко Йорданов Гергов
2. Росица Стойнева Борисова
3. Йордан Сашков Бояджиев
4. Йордан Иванов Даскалов
5. Иван Христов Стефанов

11 МИР Ловеч:

1. Йото Христов Пацов
2. Синчец Борисов Георгиев

12 МИР Монтана:

1. Гергана Цекова Кръстева-Стоянова
2. Христо Христов Дунчев
3. Никола Русинов Иванов

13 МИР Пазарджик:

1. Иван Георгиев Проданов
2. Красимира Борисова Дунчева

14 МИР Перник:

1. Георги Маеков Спасов
2. Никола Танчев Николов

15 МИР Плевен:

1. Цветан Иванов Беновски
2. Владимир Димитров Николов

16 МИР Пловдив:

1. Петко Иванов Илинчев

17 МИР Пловдив- област:

1. Вяра Гришина Зафирова
2. Петко Иванов Илинчев

18 МИР Разград:

1. Христо Николов Дунчев
2. Пламен Русков Пеев
3. Красен Йорданов Атанасов

19 МИР Русе:

1. Диан Тодоров Пенчев
2. Елвира Иванова Цанкова
3. Антония Стоянова Арнаудова

20 МИР Силистра:

1. Тодор Колев Василев
2. Али Илияз Али
3. Ивелина Стоянова Арнаудова

21 МИР Сливен:

1. Цветан Стоименов Ночев
2. Димитър Борисов Демирев

22 МИР Смолян:

1. Никола Танчев Николов
2. Гинка Колева Василева

23 МИР София:

1. Владимир Димитров Николов
2. Владимир Веселинов Стоянов
3. Ваня Цветанова Беновска

24 МИР София:

1. Валентин Симеонов Симов
2. Симеон Любомиров Данаилов
3. Антон Георгиев Пасков

25 МИР София:

1. Христо Христов Дунчев
2. Симон Теодоринов Симеонов
3. Теодор Йончев Йотов
4. Мартин Веселинов Велчевски
5. Станислав Александров Христов
6. Михаил Янев Янев
7. Мартин Ангелов Ганчев
8. Методи Романов Цветанов
9. Иван Петков Симонов
10. Пламен Яворов Аврамов
11. Иван Иванов Георгиев
12. Стефан Петров Недков
13. Гергана Ценкова Кръстева-Стоянова

26 МИР София-област:

1. Иванка Василева Стефанова
2. Мариян Васков Йотов
3. Иван Евгениев Могилски
4. Синчец Борисов Георгиев 

27 МИР Стара Загора:

1. Анна Росенова Попова
2. Теодора Валентинова Симова

28 МИР Търговище:

1.Христо Николов Дунчев
2.Стефан Петров Недков
3.Станислав Александров Христов

29 МИР Хасково:

1. Валентин Симеонов Симов
2. Галя Иванова Васева
3. Пламен Иванов Колев
4. Лидия Делчева Янчева
5. Христина Димитрова Демирева
6. Владимира Ташкова Демирева

30 МИР Шумен:

1. Красен Йорданов Атанасов
2. Мемиш Мустафов Мустафов
3. Ивелина Стоянова Арнаудова

31 МИР Ямбол:

1. Теодора Валентинова Симова 
2. Никола Русинов Иванов 

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !