Вижте къде ще спира токът в столицата през следващата седмица (всички адреси)

OFFNews Последна промяна на 05 август 2017 в 06:30 24361 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област София-град, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 07 - 11 юли 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

София - град

Община БАНКЯ  

На 08.08.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: 11-та, Александър Стамболийски, Габър, Горски път, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Зорница, Излет, Йордан Йовков, Местност Селище, Никола Йонков Вапцаров, Огражден, Ручей, Селище, Топлика
На 08.08.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Никола Й. Вапцаров

Община ВИТОША  

На 08.08.2017 г. /09:45 - 12:30 ч./ - Владая: 22-ра, Пернишко шосе, Превалски езера, Приплат
На 08.08.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Владая: Асанова Чешма, Горелица, Еделвайс, Калдъръмче, Местност Герена, Местност кладенеца, Местност Св. Петка, Пернишко шосе, Приплат, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-ст Приплат, УПИ XXV-26, Кв. 3, УПИ II-1992 Кв. 1А, Чехълче
На 10.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 1-ва, 10-та /Кв. Симеоново/, 11-та /Кв. Симеоново/, 13-та /Кв. Симеоново/, 14-та /Кв. Симеоново/, 16-та /Кв. Симеоново/, 17-та /Кв. Симеоново/, 20-та /Кв. Симеоново/, 21-ва /Кв. Симеоново/, 22/Кв. Симеоново/, 4-та, 6-та /Кв. Симеоново/, 7-ма /Кв. Симеоново/, 729-та/Витоша/, 8 - Ма, 9-та /Кв. Симеоново/, Асен Георгиев/730/, Белия кладенец, Боянска Китка/Кв. Бояна/, Боянска Легенда/610/, Брезите, в. з. Симеоново - Драгалевци, в. з. Бояна, УПИ VII-53, Кв. 8, Витошки Турист/Кв. Бояна/, Георги Войтех/734-та Витоша, Драгалевци, Дядо Йоцо, Жасмин, Златен Век, Каменно Здание, Миле Попйорданов/Бр. огън/, Никола Пиколо, Симеоново, Симеоновска, Симеоновско шосе/Вол. шосе/, Шишманова Конница/620/
На 09.08.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ - София: 1-ва /Драгалевци/, 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 322-ра /Драгалевци/, 323-та /Драгалевци/, 323-та/Красна поляна/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, Андрей Бачковски, Драгалевци, Крайречна, Лешникова гора, Мащерка, Местност Киноцентъра, планина Витоша, Поп Тодор Врачански, Проф. Боньо Ангелов, ул. Мати Болгария
За периода 09-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 406-та, Ваклинец, Вера Недкова, Герена/Драгалевци/, Горски Синчец, Захари Зограф, Калето, Панайот Пипков, Св. Наум /Драгалевци, Св. Наум/Трайчо Костов/, ул. Крушова градина
На 09.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 608-ма, Багра, Беловодски път, Богова Стъпка, Витошки Бор/712-та/, Георги Рилски, Горска теменуга/Ник. Петрини, Жеравна, Калинка, Марта, Секвоя, УПИXXIII-638 Кв 31, Учителят
На 08.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 722-ра, 774/в. з. Беловодски път/, I-649, 650, Кв. 7в. з. Белов. път, XXXI-1203, Кв. 2, Акация/Бояна/, Беловодски път, Владимир Дим. Майстора, Владимир Дим. - Майстора/772-, Георги Рилски, Къси дол/в. з. Беловодски път/, Меча поляна, планинарска Песен, Стамен Панчев/771/
На 07.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 732, Бъкстон, Кумата, Лескова гора, Панорамен път, Радецки /733/, Розариум
На 11.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Боянски възход, Буря, Бяла ружа/728-ма/, Върба/704-та/, Гербер/708-ма/, Горска поляна, Дъбрава/706 и 707/, Живописна/702-ра/, Иван Сусанин, Княжевска/Валентин Андреев/, Мур, Никола Петков/П. Напетов/, Омая/703-та/, Панайот Пипков, Полк. Стойно Бачийски/Филип, Родопски Извор, София, Кв. Драгалевци УПИхII-234 Кв. 101
На 12.08.2017 г. /08:30 - 11:00 ч./ - София: България
На 08.08.2017 г. /09:45 - 12:30 ч./ - София: Войнишко въстание
За периода 07-08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Герена/Драгалевци/, Захари Зограф, ул. Крушова градина
На 07.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Казбек, Пирин
На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Каменица, планина Витоша
На 08.08.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: Кумата
На 07.08.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:45 - 16:30 ч./; на 09.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: планина Витоша
На 10.08.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София

Община ВРЪБНИЦА  

На 07.08.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Владимир Зограф, Връбница

Община ИЗГРЕВ  

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: XXV-1049, 2225, 2226, Кв. 2В, Пимен Зографски/Ал. Пеев/, ХХIV-1050, 1051, 1603

Община ИЛИНДЕН  

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Захарна фабрика
На 10.08.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/

Община ИСКЪР  

На 09.08.2017 г. /10:15 - 12:15 ч./ - Бусманци: Ген. Гурко(27 и 10)
На 09.08.2017 г. /10:15 - 12:15 ч./ - Казичене: 35239. 6109. 2258, Александър Стамболийски, Белица, Васил Левски, Васил Левски/Черв. армия/, Видните, Видрица, Вп 52150, Георги Бенковски, Дружба, Изгрев, Индустриална, Индустриална зона, Кв. 4 УПИ VIII М. НПЗ Казичене -Запад, Кръстю Пастухов/Владо Благо, Липите, М. НПЗ-Казичене Запад УПИ VIII-4 Кв. 1, Мито Войнишки, Момин кладенец, Общ. Димитър Благоев, Общ. Млада Гвардия, Общ. Стела Благоева, Околовръстен път, Освобождение, Отец Паисий/Победа/, Пв Качиене, ПИ Ид 35239. 6106. 2205 М. Валого и Балевица, Прогрес, С Ид. 35239. 6102. 36, XXV-36, Кв. 79, Серафим Стоев, Спас Андреев, Стария Искър, Троянов път, УПИ Х-1369, Кв. 6, Фармапарк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух/Кооперативна/, Хан Крум/Дружба/, Христо Попбожилов, Цар Борис III/Дим. Благоев/, Яворов
На 09.08.2017 г. /10:15 - 12:15 ч./ - Кривина, Общ. Столична: XVIII-98, Балабана/Серафим Стойков/, Божур/Атанас Варадинов/, Витоша/Трайко Тасев/, Градина/3-та/, Демокрация/П. Йосифов/, Дъга/Мило Говедарски/, Зад село/24-та/, Искър/Кр. Раковски/, Йосиф Обербауер, Лазар Пешев/11/, Латинка/Никола Митев/, Люляк/Янко Кръстев/, Местн. Лъката, Минзухар/Филип Тасев/, Околовръстен път, Просвета/Христо Мачков/, Равнополски път/Симеон Нико, Рибарника/Симеон Малинов/, Рила/Станой Тодоров/, Римска Ракла/Ремсова Среща/, Розова градина/Георги Димит, Ружа/7-ма/, Свети Спас/26-та/, Станцията, Стара планина/Никола Тасев/, Старата река/Методи Филипов, Стопански двор, Странджа/Спас Орехарски/, Тихата/4-та/, ул. Демокрация ПИ 475 Кв. 48, УПИ XII-756 П. И. № 576, М Ливадето
На 09.08.2017 г. /10:15 - 12:15 ч./ - София: 1-ва, Кривина, Латинка, Минзухар, Надежда, Околовръстен път, ул. Васил Левски и ул. Кр. Пастухов, Цар Борис III/Девети септ.

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 09.08.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Александър Стамболийски, Булина ливада/Р. Петков/, Западен парк/Христо Михайло, Суходолска
На 11.08.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Вардар, Западен парк/Христо Михайло, Красна поляна III Част, Разсадника, Рибен буквар, Св. Тома/Марко Фридман/
На 11.08.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: ж. к. Разсадника
На 08.08.2017 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Западен парк/Христо Михайло
На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Западен парк/Христо Михайло, Суходолска, Христо Михайлов
На 10.08.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Илинден, Найчо Цанов

Община КРАСНО СЕЛО  

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Акад. Иван Евстратиев Гешов, Алабин И. Вл. , Ами Буе, Ами Буе, Ами Буе, Владайска, Владайска/Димо Хаджидимов/, Ген. Тотлебен, Ген. Тотлебен, Дамян Груев/Ген. Христо Миха, Добруджански Край/Атанас Ро, Ивайло, Йоаким Кърчовски, Лайош Кошут, Македония, Македония/Димитър Благоев/, Пл. Македония, Предел, Сотир Андонов, Софийски Герой, Феликс Каниц, Феликс Каниц, Христо Ботев, Цар Борис III/Девети септ. , Цар Борис III/Девети септ.
На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Балканджи Йово, Балканджи Йово, Балчик, Гебедже, Житница, Кюстенджа, Кюстендил, Пенчо Славейков, Плиска/Д-р Петър Вичев/, Свети Иван Рилски, Съвет на Европа, Съвет на Европа/Черна Вода/, Хайдушка поляна, Хайдушка поляна, Хризантема, Хризантема, Цар Борис III/Девети септ.
На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Бъкстон, Славия/Девети септември/, Цар Борис III/Девети септ.
На 07.08.2017 г. /10:30 - 16:00 ч./ - София: Видлич
На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Владайска/Димо Хаджидимов/, Ген. Скобелев, Дамян Груев/Ген. Христо Миха, Доспат, Дукатска планина, Лайош Кошут, Скобелев, Тунджа, Христо Ботев
На 11.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч./ - София: Гоце Делчев/Емил Марков/, Кюстендил/Атанас Ненов/, Хубча
На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Красно село
На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 09.08.2017 г. /08:45 - 11:00 ч./ - София: Македония
На 11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Македония, Македония

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ - София: 1-ва, Ботунец 1, Враждебна, Кокиче /Челопечене/, Кремиковско шосе, Кремиковци, Отец Паисий, Сеславци, Челопечене, Челопеченско шосе, Челопешко шосе, Чепинско шосе
На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Челопечене: Извън регулацията

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 08.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - София: Бигла, Джеймс Баучер/Антон Иванов, ж. к. Лозенец, Свети Св. Седмочисленици, Якубица
На 07.08.2017 г. /11:30 - 13:30 ч./ - София: Борова гора, Вишнева, Елин Пелин, Орлово гнездо, Христо Смирненски
На 08.08.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - София: Галичица, Минзухар, Плачковица
На 11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Горски пътник, Червена стена
На 07.08.2017 г. /08:45 - 11:00 ч./ - София: Елин Пелин, Митрополит Кирил Видински, Орлово гнездо
На 09.08.2017 г. /08:45 - 11:00 ч./ - София: Златовръх/Лука Кунин/, Кричим/Петко Енев/, Пейо К. Яворов
На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Козяк
На 07.08.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - София: Кокиче, Крум Попов, Милин Камък, Орфей, Синчец
За периода 07-08.08.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ - София: Кричим/Петко Енев/, Трепетлика
На 07.08.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ - София: Кръстю Сарафов, Миджур, Света гора, Стрелча
На 08.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Персенк

Община ЛЮЛИН  

На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Люлин 3
На 08.08.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София

Община МЛАДОСТ  

На 08.08.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 12-ти Април / Горубляне, Васил Пешев /Кв. Горубляне/, Витоша / Горубляне, Горубляне, Младен Карадашев, Прогледец, Урвишка Крепост
На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Драган Цанков, Младост 2
За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1А
На 10.08.2017 г. /08:15 - 16:15 ч./ - София: Младост 4

Община НОВИ ИСКЪР  

За периода 07-11.08.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Нови Искър

Община ОБОРИЩЕ  

На 09.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бачо Киро, Г. С. Раковски, Екзарх Йосиф, Проф. Милко Бичев
На 07.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Буда Пеща, Сливница
На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Искър
На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Росица
На 08.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Сливница

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 07.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Подлозище

Община ПАНЧАРЕВО  

За периода 07-09.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Панчарево: Вз Косанин дол, Вилна зона Градище, Деница/в. з. Градище/, Зорница/в. з. Градище/, Младежка/в. з. Градище/, Ружа/в. з. Градище/, Сълзица/в. з. Градище/, Тинтява/в. з. Градище/, Явор/6-та/

Община СЕРДИКА  

На 09.08.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ - София: Ген. Столетов, Майор Г. Векилски
На 10.08.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ - София: Заводска
На 10.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Овчарска, Свобода
На 09.08.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ - София: ул. Ген Столетов 21

Община СЛАТИНА  

На 09.08.2017 г. /12:30 - 16:15 ч./ - София: Александър Жендов, Александър Фон Хумболт, Алфред Нобел, Гео Милев, Цветан Радославов/Лазар Ста, Шипченски проход
На 09.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Александър Фон Хумболт, Алфред Нобел, Галилео Галилей, Гео Милев, Николай Коперник, Цветан Радославов/Лазар Ста, Шипченски проход
На 10.08.2017 г. /12:30 - 16:15 ч./ - София: Александър Фон Хумболт, Алфред Нобел, Галилео Галилей, Елисавета Багряна/Кал. Веско, Коста Лулчев/Асен Велчев/, Лидице, Николай Коперник, Цариградско шосе/Тракия/
На 10.08.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: Гео Милев, Светлоструй/Васил Мулетаров, Хемус

Община СРЕДЕЦ  

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Ген. Гурко
На 12.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Леге, Цар Калоян
На 10.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: ул. Гурко

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 09.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Пъстър Свят, Студентски град

Община ТРИАДИЦА  

На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Адриана Будевска, Витоша, Милосърдна, Никола Славков, Никола Славков, Порто Лагос, Родосто
На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Балша/Д-р Минчо Нейчев/, Бурел, Витоша, Д-р Стефан Сарафов, Димитър Манов, Емил Берзински, Стрелбище, Янко Забунов/Петър Топалов, Ярослав Вешин
На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Бузлуджа, България, Витоша,Ген. Скобелев, Доспат, Доспат, Петър Парчевич, Прага, Тунджа, Удово, Цар Петър, Шандор Петьофи
На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Емилиян Станев
На 10.08.2017 г. /08:45 - 11:00 ч./ - София: Ивайло, Уйлям Гладстон/Вл. Поптомов/, ул. Кн. Борис I-ви, Христо Ботев, Цар Самуил
На 09.08.2017 г. /11:30 - 13:30 ч./ - София: Иван Денкоглу, Княз Борис I, Княз Борис I, Кърниградска/Гочо Гопин/, Солунска/Васил Коларов/, Солунска/Васил Коларов/
На 09.08.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ - София: Княз Борис I, Три Уши/Адалберт Антонов/, Цар Самуил
На 11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Местност Кръстова Вада, Проф. Марин Големинов/485/, Стрелбище, Стрелбище, УПИ VI-849, Кв. 110, Черни връх
За периода 09-10.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: ул. „Цар Самуил.“