Вижте къде ще спира токът в област Плевен в периода 7-11 август (Всички адреси)

OFFNews Последна промяна на 05 август 2017 в 09:30 1860 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Плевен, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 07 - 11 август 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Плевенска област 

Община Гулянци  

На 07.08.2017 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гулянци: ул. „Ал. Стамболийски“, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Неделя, Батак, Бачо Киро, Бирюзов, Бузлуджа, В. Левски, В. Петлешков, Васил Априлов, Вит, Витоша, Вола, Възраждане, Г. С. Раковски, Ген Гурко, Ген Скобелев, Георги Бенковски, Гецов Геран, Гоце Делчев, Д-р Александър Войников, Демокрация, Добруджа, Драва, Дунав, Зора, Иван Асен II, Иван Вазов, Йордан Йовков, К-Н Г. Мамарчев, Камчия, Кап. Петко Воевода, Карабоаз, Кирил и Методий, Климент Охридски, Крайречна, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Махмудица, Местност Беглика, Мизия, Милин Камък, Московска, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Ракитин, Николай Хрелков, Оборище, Опълченска, Осми март, Отец Паисий, П. К. Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патр. Евтимй, Пеньо Пенев, Перущица, Петко Каравелов, Петър Берон, Пирин, Плевен, Преслав Каменов, Радецки, Рила, Родопи, Роза, Свобода, Симеон Йоргов, Славейков, Сливница, Софроний Врачански, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Трети март, Тунджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайковска, Шести септември, Шипка, Юмрукчал, Яне Сандански

На 07.08.2017 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ленково: Гео Милев, Жасмин, Иглика, Ленко Нанков Мишев, Москва, Ю. А. Гагарин

Община Долна Митрополия  

На 08.08.2017 г. /09:15 - 13:15 ч./ - Буковлък: Край село

На 08.08.2017 г. /09:15 - 13:15 ч./ - Долна Митрополия: 057013, Арда, Батак, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Топалски, Вит, Г. С. Раковски, Дунав, Заводите, Заводска, Ивайло, Илю Войвода, Индустриална зона, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Куба, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Москва, Оборище, Огоста, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Парижка Комуна, Плевен, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Росица, Св. Св. Кирил и Методий, София, Средна гора, Стефан Караджа, Странджа, Тимок, Трети март, Хаджи Димитър, Хан. Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цоню Матев, Ю. А. Гагарин

На 08.08.2017 г. /09:15 - 13:15 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: 076008 М. Витска елия

На 08.08.2017 г. /09:15 - 13:15 ч./ - Плевен: Витска Ялия

На 07.08.2017 г. /10:00 - 11:15 ч./ - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Освобождение, Пасището, Стопански двор

Община Долни Дъбник  

На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петърница: Велико Търново, Вит, Георги Кирков, Москва, Опълченска, Осъм, Плачковска, Плиска, Славия, Студентска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов

Община Искър  

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Долни Луковит: Ангел Кънчев, Босилеградска, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Спасов, Кирил и Методий, Нов Квартал, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Искър, Общ. Искър: Ал Димитров, Вапцаров, Въло Йончев, Искър, Кирил и Методий, Малчика, Мара Денчева, Петлешков, Пирин, Силистра, Слави Алексиев, Тулча, Тутракан, Христо Наумов, Цвятко Георгиев

Община Левски  

На 11.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Аспарухово, Общ. Левски: Адалберт Антонов-малчика, Арда, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Камчия, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Огоста, Осъм, Панайот Волов, Пирин, Родопи, Ропотамо, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Странджа, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янтра

На 07.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бацова Махала: Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин
Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 08.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Борислав: Васил Априлов, Васил Левски, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Максим Горки, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, П. К. Яворов, П. Р. Славейков, Петър Берон, Пирин, Ракитин, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Средна гора, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Ю. А. Гагарин

На 07.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Варана: Александър Филипов, Витоша, Дунав, Елията, Иван Колев, Лом, Местност Дудина, Огоста, Острицата, Осъм, Рашко Колев, Рила, Родопи, Ропотамо, Росица, Странджа, Струма, Хемус, Чайка, Чуката

За периода 08-09.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. и 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Варана: Местност Дудина, Местност Дудина

На 08.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Вълчитрън: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Любен Каравелов, Македония, Мусала, Оборище, Огоста, Опълченска, П. К. Яворов, Паисий, Пенчо Славейков, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Ресен, Родопи, Росица, Св. Св. Кирил и Методий, Скопие, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Циригова Могила, Черно Море, Янтра

На 07.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Градище, Общ. Левски: 23-ти септември, Ален мак, Альоша, Априлско въстание, Атанас Пенев Косев, Батак, Бели Брези, Бузлуджа, Вит, Витоша, Воденицата, Възраждане, Генчо Хинчев, Девети май, Девети Юни, Днепър, Добруджа, Драва, Дунав, Еделвайс, Етър, Искър, Йордан Вачев, Камчия, Климент Борисов, Клокотница, Козлодуй, Комсомолска, Локомотив, Лом, Мургаш, Мусала, Незабравка, Оборище, Огоста, Околовръстна, Околчица, Опълченска, Осъм, Панагюрище, Паркова, Партизанска, Партизанска Среща, Пеню Колев, Пеню Пенев, Перущица, Пионерски път, Пирин, Република, Рила, Родопи, Ропотамо, Самоцвете, септември, Стара планина, Странджа, Тараклъка, Трети март, Цар Калоян, Чавдарци, Черно Море, Шипка, Юбилейна, Янтра, Ясна поляна

На 11.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Деляновци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 07.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Изгрев, Общ. Левски: Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор

На 08.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Каменец, Общ. Пордим: Априлов, Атанас Митев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Индустриална, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Освобождение, Осъм, Отец Паисий, П. К. Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пирин, Радецки, Рила, Ропотамо, Сергей Румянцев, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Янтра; Катерица: Беласица, Божин Чулев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Бърдарова, Любен Вешков, Рила, Стара планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов

На 08.08.2017 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 09.08.2017 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Индустриална

На 08.08.2017 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 09.08.2017 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Индустриална, Индустриална
На 11.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Левски, Общ. Левски: Васил Априлов

На 08.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/; на 09.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Левски, Общ. Левски: Индустриална

На 07.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Левски, Общ. Левски: Индустриална, М-ст Шаварна

На 08.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Летница, Общ. Летница: Александър Димитров

На 07.08.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 12:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Летница, Общ. Летница: Александър Димитров, България, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Георги Раковски, Димитър Талев, Дунав, Йордан Йовков, Марин Дринов, Мусала, Никола Петков, Пенчо Славейков, Петко Д. Петков, Пирин, Пишмана, Рила, Сергей Румянцев, Сливница, Стара планина, Стефан Стамболов, Странджа, Стрелча, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Цанко Бакалов, Цар Самуил, Шипка

На 11.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Малчика

На 08.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Одърне: 9-ти септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Али Шарифов, Безименна, Божин Чулев, Вапцаров, Васил Левски, Витоша, Владимир Ангелов, Възраждане, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Едно, Захари Стоянов, Любен Вешков, Н В Грамовски, Назъм Хикмет, Пенчо Славейков, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Стара планина, Тодор Каблешков, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Спасов

На 08.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Пелишат: 17 Партизани

На 08.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Пордим: Алеко Константинов, Балкан, Братя Миладинови, В. Априлов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Владимир Заимов, Гурко, Драва, Дунав, Иван Божинов, Иван Вазов, Кала Тепе, Крайречна, Одеса, Радецки, Раковски, Рила, Сергей Румянцев, Скобелев, Средец, Стара планина, Стефан Караджа, Трети март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна

На 07.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Санадиново: № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра
На 07.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Трънчовица: Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра

На 07.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Червена: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Плевен  

На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./; на 11.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Бохот: 1-ви май, 192008 Над село, IV-860, Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Левски, Вит, Г. С. Раковски, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Дунав, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Местност Над село, Местност Стадиона, Мусала, Никола Петков, Осъм, Паисий, Петко Д. Петков, Пирин, Пирогов, Радецки, Рила, Средна гора, Стамболийски, Стара планина, Стефан Караджа, Стопански двор, Странджа, Струма, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бохот: 1-ви май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген. Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 10.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./; на 11.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Брестовец: УПИ-III-171

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев

За периода 07-11.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г. С. Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю. А. Гагарин

На 09.08.2017 г. /08:15 - 15:45 ч.; 08:15 - 08:30 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ - Плевен: 999, Д-р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Местн. Табакова Чешма 1, Местн. Табакова Чешма IV, Стара Гара, Сторгозия, Цигански лозя

На 10.08.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Плевен: Васил Априлов, Васил Друмев, Гренадирска, Данаил Попов /В. Ленин/, Иван Рилски, Митрополит Климент, П. Р. Славейков, Родопи

На 11.08.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Плевен: Генерал Тотлебен, Железничар, Крали Марко/Мл. Гвардия/, Лъчезарна, Люляк, Мрамор, Мъглиж, Рудозем, Сторгозия

На 09.08.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Плевен: Георги Кочев, Индустриална зона

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Г. С. Раковски, Неофит Рилски

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Д. Константинов/Ц. Спасо/, Неофит Рилски, Парашкев Цветков

На 07.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Плевен: Местн. Западна Индустриална зона

На 11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Мусала, Шейново

На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: П. Р. Славейков

На 07.08.2017 г. /08:15 - 10:15 ч./ - Плевен: Сан Стефано

На 08.08.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Плевен: Сторгозия

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Шипка

На 09.08.2017 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./; на 10.08.2017 г. /09:15 - 09:45 ч./ - Радишево: I - 280, XIII- 89 Кв. 34, XIX-447 Кв. 15, Васил Априлов, Г. С. Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин Камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи

На 10.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./; на 11.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Радишево

На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: Белмекен, Д. Д. Баучър, Димитър Благоев, Лиляна Димитрова, Оборище, Пенчо Славейков, Черни връх

На 10.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./; на 11.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Тученица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Ген. Вл. Заимов, Генерал Гурко, Генерал Колев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Кайлъка, Любен Вешков, Местност Пасището, Пирин, Радецки, Рила, Среброструй, Стара планина, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин

Община Пордим  

На 07.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Одърне: Адил Дервишев, Али Шарифов, Витоша, Едно, Назъм Хикмет, Райко Даскалов, Рила

На 09.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Одърне: Александър Стамболийски, Безименна, Витоша, Димитър Благоев, Пенчо Славейков, Пирин, Стара планина, Хаджи Димитър

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пордим: Ал Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Иван Божинов, Капитан Галпер, Кирил и Методий, Климент, Отец Паисий, Цар Освободител, Централна

Община Червен бряг  

На 07.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 08.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 09.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Койнаре: Милчо Симеонов, Охрид, Спартак

На 07.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./; на 08.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./; на 09.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./; на 11.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Чомаковци: ул. „Г. С. Раковски“.

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !