Вижте къде ще спира токът в област Монтана (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 2-6 октомври)

OFFNews Последна промяна на 01 октомври 2017 в 17:27 2766 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Монтана, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 2-6 октомври 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Област Монтана

Община Берковица

На 02.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Берковица: Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, д-р Иван Панов, д-р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена

Община Бойчиновци

За периода 02-06.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Громшин: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Димитър Благоев, Драва, Ивайло, Кирил и Методи, М-р Борис Костадинов, Маршал Толбухин, Никит Иванов, Райко Даскалов, Сан Стефано, Стефан Караджа, Страцин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

Община Брусарци

За периода 02-08.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Василовци, Общ. Брусарци: 23-ти септември, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Ленин, Никола Й. Вапцаров, Раковски, Славянска, Столетов, Толбухин, Цар Асен, Цар Симеон
На 02.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./ - Белотинци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Местност Бреста, Местност Верлото, Местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста; Долна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Долно Церовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, Извън регулацията, Йорданка Петкова, Кирил и Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра; Клисурица: 273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън регулацията, Местност Дола, Местност Извора, Местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Славотин: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън регулация, Местност Генова воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Сливовик: 23-ти септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън регулацията, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, Местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов; Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети септември, Девети септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, Извън регулацията, Изгрев, Кирил и Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, Махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов
На 03.10.2017 г. /09:15 - 17:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Аспарухово, Общ. Медковец: 135031, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Ворошилов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георгица Карастоянова, Дунавска, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън регулацията, Йорданка Чанкова, Кирил и Методи, Леонид Брежнев, Лиляна Димитрова, Ломска комуна, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Младен Йорданов, Никола Йонков Вапцаров, Одрин, Опълченска, Поп Андрей, Сталинградска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Юрий Гагарин; Пишурка: Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методи, Никола Йонков Вапцаров, Поп Андрей, Странджа, Урожай, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Юрий Гагарин; Расово: 000355, 265002, Адалберт Антонов, Акад. Тодор Павлов, Александър Македонски, Александър Стамболийски, Ахелой, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Възраждане, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Ген. Христо Михайлов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Москов, Георгица Карастоянова, Гоце Делчев, Девети септември, Димитър Благоев, Димитър Вълнев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Кондарев, Иван Михайлов, Извън регулацията, Иларион Макариополски, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лилия Карастоянова, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Местност Греда, Митко Палаузов, Младен Йорданов, Неофит Рилски, Никола Йонков Вапцаров, Никола Парапунов, Ок 184 и Ок 185, Ок 26 и Ок 194, Ок47А и Ок 203, Осми март, Отец Паисий, Панайот Хитов, Поп Андрей, Първи май, Расоха, Свилен Русев, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Йонов Бояджиев, Шипка, Юрий Гагарин
На 03.10.2017 г. /09:15 - 17:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Долно Церовене: Извън регулацията
Медковец: 340006, Аврамко Рацов, Алеко Константинов, Александър Батемберг, Ангел Конов, Ангел Кънчев, Андрей Конов, Андрей Симеонов, Антим Първи, Антон Димитров, Арда, Бачо Киро, Бежанска, Бенковски, Борис Дяволски, Бузлуджа, Васил Левски, Велес, Видинска, Възраждане, Георги Димитров, Гъчо Бонов, Дано Опинчев, Димитър Пандурски, Дойран, Дунав, Евлоги Георгиев, Евстати Априлов, Екзарх Йосиф, Ивайло, Иван Вазов, Иван Кулин, Иван Рибарски, Иван Шишман, Извън Чертата на селото, Иларион Макариополски, Имот 340006, Искър, Калоян, Кирил и Методи, Кирил Рацов, Климент Охридски, Константин Величков, Любен Каравелов, Майор Ванков, Марица, Местност Бреста, Методи Подойнишки, Милан Табаков, Миленчо Ванов, Митко Пашата, Митрополит Неофит, Найден Биволарски, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Конов, Оборище, Огоста, Охрид, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтими, Петър Берон, Поп Андрей, Пролетарска, Райко Даскалов, Рангел Симеонов, Самуил, Септември, Стамболийски, Станко Панов, Стефан Караджа, Стопански двор 2, Тодор Данков, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хилендарска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Асен, Цар Крум, Цар Симеон, Чаталджа, Чомаков, Ъгъла на ул. Хр. Ботев и Батенберг, Ъгъла С ул. Бузлуджа и А. Димитров, Ъгъла С ул. Евст. Априлов и Данчо Опинчев, Явор, Янтра
На 04.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Медковец: 340006, Александър Батемберг, Андрей Конов, Антим Първи, Борис Дяволски, Васил Левски, Велес, Видинска, Георги Димитров, Дано Опинчев, Дойран, Дунав, Ивайло, Иван Кулин, Иван Шишман, Извън Чертата на селото, Имот 340006, Искър, Кирил Рацов, Константин Величков, Майор Ванков, Миленчо Ванов, Митко Пашата, Неофит Бозвели, Никола Конов, Огоста, Охрид, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтими, Пролетарска, Самуил, Стопански двор 2, Тодор Данков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Симеон, Ъгъла на ул. Хр. Ботев и Батенберг

Община Вълчедръм

За периода 05-06.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Вълчедръм: Алеко Константинов, Балатон, България /Г. Димитров/, Граф Игнатиев /А. Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Евлоги Георгиев /Ален мак, Клокотница, Ком, Любен Каравелов, Отец Пайсий, Петко Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Юрий Гагарин
За периода 04-06.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Вълчедръм: Черни връх; Черни връх, Общ. Вълчедръм: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Георги Дамяново

На 04.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Дълги Дел: Втора, Извън регулация, Първа, Трета, Четвърта

Община Лом

На 03.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Гр. Лом: Кв. Момин Брод
За периода 02-07.10.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Лом: Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Бойка Войвода, Бреза, Горанова чешма, Гредовете, Детелина(Ален мак), Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т. Никодимов), Йолова чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г. Димитров), Софийска, Страхил Войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен
За периода 02-08.10.2017 г. /08:30 - 18:00 ч.; 08:30 - 17:00 ч./ - Лом: Бор, Липа, Ломски Казарми, Петрохан, Струма
На 02.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч./ - Долно Линево: Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Петлешков(Л. Димитро, Веслец(23-ти септември), Витоша(9-ти септември), Вишна(Г. Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, Местност Дръмките, Пирин, Покрайна, Първа, Рила(Р. Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев; Замфир: 110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й. Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка; Златия, Общ. Вълчедръм: Извън регулацията; Ковачица: Втора, Двадесет, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Извън регулацията, Местност Втори Стопански двор, Местност Читалище, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Девет, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Седем, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет и Две, Шестдесет и Едно, Шестдесет и Три, Шестнадесет; Лом: 44238, 1149, 6, Бели Ружи, Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Борис Гайдаров(П. Мойсеев), Васил Друмев, Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Димчо Дебелянов, Дядо Горан, Иглика(Нов живот), Извън регулацията, Кален Поток, Коваленко Петков(Партиз. ), Лозарска, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Могилата, Орляк, Пейо Яворов, Поточе(Ценко Маринов), Пчела, Садовете, Садовете/Крайна Лозарска, Софийска, Съгласие(Аврора), Цар Калоян; Станево: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Единадесета, Извън регулация, Местност Църковен Двор, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Три, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 05.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Сталийска махала: Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Седма, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четиридесет и Девета, Шестдесет и Първа, Шестдесета
На 05.10.2017 г. /11:00 - 16:30 ч./ - Замфир: Бенковски, Вела Пеева, Волга, Въча, Дунав, Замфир Хаджийски, Искър, Камчия, Ком, Левски, Оборище, Прага, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Монтана

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Долни Богров: 27
Студено Буче: Антон Иванов, Антон Иванов, Боровец, Боян Чонос, Гагарин, Георги Димитров, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Замфир Попов, Здравец, Иван Младенов, Извън регулацията, Каблешков, Кирил и Методи, Лика Рачин, Михаил Маринов, Никола Цеков, Симеон Иванов, Славейков, Стефан Караджа, Тодор Йорданов, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христо Смирненски
На 02.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Славотин: Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Пета, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Петдесет и Две, Петдесет и Три, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Шест, Четвърта, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Шест, Четиринадесет
На 02.10.2017 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Монтана: Александър Стамболийски, Марин Дринов
На 03.10.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Монтана: Извън регулацията
На 05.10.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./; на 06.10.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ - Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, Извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи май, Софийска, Стара планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла на ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор; Боровци: 1 Ви май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, Извън регулацията, Любен Каравелов, Матеев брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, шосе - Лом - София, Ъгъла на ул. Хр. Ботев и В. Левски; Монтана: 48489. 26. 821, 48489. 27. 691, Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Извън регулацията, Индже Войвода(Л. Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л. Ст. , Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, Местност Пръчов дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, ПИ 48489. 26. 671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен бряг, Чернила, Яница(Ямите-М. Кутловица)
На 05.10.2017 г. /08:30 - 18:00 ч./; на 06.10.2017 г. /08:30 - 18:00 ч./ - Монтана: Извън регулацията, Мала Кутловица, Местност Пръчов дол.

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !