Вижте къде ще спира токът в област Кюстендил в периода 7-11 август (Всички адреси)

OFFNews Последна промяна на 05 август 2017 в 10:30 2049 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Кюстендил, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 07 - 11 август 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Кюстендилска област

Община Бобов дол  

На 07.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Бабино; Бабинска река: ІХ-59

На 07.08.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Бобов дол: 009065, Александър Костадинов, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Дружба, Иван Вазов, Комсомолска, Люляк, Малчика, Местност Илчови Егреци, Никола Й. Вапцаров, Светлин Русев, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Строител, Стубело, УПИ I, Кв. 51, Цар Симеон

На 07.08.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Бобов дол: Георги Димитров, Никола Й. Вапцаров, Стефан Стамболов

На 07.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Голема Фуча

На 07.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Горна Козница: Местност Абрашица, П-Л ХіV-234, Кв. 23, УПИ Іх-252

На 11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горна Козница: П-Л ХіV-234, Кв. 23

На 07.08.2017 г. /09:15 - 13:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Коркина: Коркина, Х-21, Кв. 2

На 07.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Мала Фуча: 44

На 07.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Новоселяне

На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Шатрово: 067016, VI-255, Кв. 27

Община Бобошево  

На 07.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански двор, Теменуга, УПИ - V-77, Кв. 11, ХII, Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис; Бобошево: 14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно ПИ №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор; Висока Могила: Мильов рид; Вуково: 087040, 12351. 153. 0030; Грамаде, Общ. Дупница: Іх - 136, Кв. 18; Доброво: VI-293, Кв. 20; Дупница: Местност Мело

На 07.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./; на 10.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Каменик

На 07.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Рила; Скрино: 116; Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис; Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VIII-361, Кв. 15, Христо Ботев; Сопово

Община Дупница  

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Бадино: УПИ - II-113, Кв. 21

На 09.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, Бригадирска, Бригадирска, Георги Димитров, Гергана, Гергана, Здравец, Зелен път, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Комсомолска, Малчика, Местност Мантарлия, Мусала, Осми март, Осми март, Победа, Победа, Първи май, Първи май, Русалка, Самоковище, Теменуга, ХI-124, Кв. 17, Христо Ботев, Христо Ботев

На 08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: Александър Стамболийски, Ален мак, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иглика, Кв. 50, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Ленин, Лоза, Максим Горки, Малина, Осми март, Отец Паисий, Пионерска, Първи май, Първи май, Теменуга, Фенерка, Христо Ботев

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Бобошево: Струма

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Бураново: 023014, 267

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Гюргево

За периода 07-11.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Делян, Общ. Дупница: Хіх-164, Кв. 12

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Джерман: 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Кръсто, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Теменуга, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Драгодан

На 11.08.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Дупница: №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска пътека, Местност Балановски рид, Скакавица, Труд

На 10.08.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 16. 114, XXXIV-6620, Кв. 130А, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Баба Ната, Бачо Киро, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Велчова завера, Венелин, Възход, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори март, Димчо Дебелянов, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Бобошевски, Иван Вазов, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Княз Борис I, Мальовица, Милин Камък, Мир, Морава, Оструган, Пазарна, Патриарх Евтимий, Прогона, Професор Александър Балан, Първи май, Рилски Манастир, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Софроний, Стара планина, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Освободител, Цар Симеон Велики, Черни връх

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски рид, Извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско шосе, Стръмна

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Аракчийски Мост, Ботьо Петков, Бузлуджа, Люляк, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Иглика, Малина, Миньор, Разметаница, Труд

На 08.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Балкан, Верила, Дамка, Китка, Клокотница, Марица, Орлинска, Отовица, Пиротска, Саморанска

На 11.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Дупница: Бачо Киро, Велчова завера, Иван Вазов, Княз Борис I, Морава, Свети Иван Рилски, Софроний, Хан Крум, Христо Грънчаров, Цар Освободител

На 08.08.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Дупница: Васил Друмев, Кулата, Неофит Бозвели, Цар Освободител, Черковна

На 08.08.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Дупница: Местност Бунищерица

На 10.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Прогона, Свети Иван Рилски, Цар Иван Асен II

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Крайни дол: ХIх-51

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 09.08.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Крайници: 39339. 142. 19, Арда, Васил Демиревски, Васил Левски, Възраждане, Георги Раковски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Местност Гугугица, Младост, Одрин, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черно море

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, септемврийска Слава, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Радомир: Отец Паисий

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Самораново: Митко Палаузов, Саморанска
Сапарева баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин
Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна гора, Старио Камък, Стопански двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 07.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - село Дяково - Махала Бучалата

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Слатино, Общ. Бобошево: XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Рила, Роза, Руен, Студен кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис
Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Тополите, Трети март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 08.08.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Усойка: Бор, Е79

На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Цървище: Махала Ореевица

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Червен брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 09.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Червен брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Гагарин, Георги Димитров, Джубрена, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Оборище, Плиска, Раковски, Хан Аспарух

На 10.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Червен брег: Баба Парашкева, Верила, Георги Димитров, Гурко, Местност Могилите, Опълченска, Пионерска, Стопански двор, Трети Гвардейски Полк

На 10.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе

Община Кочериново  

На 10.08.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Мурсалево: Бузлуджа, Волга, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Калоян, Марек, Москва, Мусала, Плиска, Струма, Христо Ботев, Юри Гагарин

Община Кюстендил  

На 07.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 09.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала селото, Махала Янкова

На 07.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 09.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала реката

На 07.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 09.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Габрешевци: Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия Кът, Мах. Ущиринци
Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива
Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева
Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала селото
Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка

На 11.08.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Горно Уйно: Махала Дудевска

На 07.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 09.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Добри дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горна ливада, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Добридолски Воденици, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Паргова, Махала Пращенци, Махала Савова, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме; Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска; Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището; Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 11.08.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Долно Уйно: Махала Корнец

На 07.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 09.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница; Драгойчинци: Мах. Богданова, Мах. Бозкина, Мах. Гигина, Мах. Гигинци, Мах. Градско Ливаде, Мах. Дайчова, Мах. Деяница, Мах. Джикаре, Мах. Дълги Лом, Мах. Дърнелци, Мах. Зеинци, Мах. Злондон, Мах. Корита, Мах. Куркина, Мах. Малка Падина, Мах. Митарци, Мах. Пейчинова, Мах. село, Мах. Средно Осое, Мах. Чорбаджийска, Мах. Ширилова; Злогош: Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала селото, Махала Чиринци; Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница; Косово, Общ. Трекляно: Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки дол

На 07.08.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Ангел Кънчев, Дондуков, Ивайло, Люле Бургас, Стефан Караджа, Узунов

На 08.08.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Батак, Герена, Кадин Мост, Местност Турски Гробища, Морава, Рила

На 08.08.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Боровец, Здравец, Изгрев, Калосия, Колуша, Студен кладенец, Тинтява, Черешово Топче

На 09.08.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Герена

На 07.08.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Димитър Беровски, Драгоман, Клокотница, Македония, Петър Берон, Шести септември

На 09.08.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Запад, Йордан Захариев, Ракла

На 11.08.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Местност Николичевски път

На 07.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 09.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Батина, Махала Богойна, Махала Милоорниче, Махала Попов дол, Махала Равно Буче, Махала Щърбец; Метохия: Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци; Побит Камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала село; Полетинци; Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местност Дупни камък

На 08.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 09.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Явор, Местностдупни Камък

На 07.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./; на 08.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 09.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала реката, Махала Старо село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар

На 07.08.2017 г. /09:30 - 14:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Сушица, Общ. Трекляно: Махала реката, Махала Старо село, Махала Шаварц Трекляно: Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Табаци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Шумановци, Махала Щроклинци; Уши: 030001 М. Под пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска; Чешлянци: Махала бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала реката, Махала Стопански двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре; Чудинци

Община Рила  

На 07.08.2017 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бараково: Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В. Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, М. Полето, Местност до Кантона, Местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел ІV, Рила, септемврийска, Струма, УПИ - VIII-157, УПИ-VI-27, Кв. 100, Христо Ботев; Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански двор, Теменуга, УПИ - V-77, Кв. 11, ХII, Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис; Бобошево: 14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно ПИ №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор; Висока Могила: Мильов рид; Вуково: 087040, 12351. 153. 0030; Грамаде, Общ. Дупница: Іх - 136, Кв. 18; Доброво: VI-293, Кв. 20; Дупница: Местност Мело; Каменик; Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Асен Рашков, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дом За Стари Хора, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Лот 2, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Местност Джанговица, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, път 107, пътен Възел, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна гора, Стопански двор, Странджа, Струма, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети март, УПИ - VII, Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-III-1397 Кв. 89, УПИ-ХіV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, ХII-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак; Падала: 55083. 91. 18; Пастра: 55539. 100. 132, Местност Туфано, Пастра, ПИ №55539. 100. 207, Стопански двор; Пороминово: 000182, 017013, 0311025, 26073, I, Кв. 8А, II-376, Кв. 9, IX - 40, Кв. 5, І-379, Кв. 36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, Местност Бачо, Местност Буката, Местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, ПИ 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, УПИ-Іх-32, УПИ-ХII-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин; Рила: 62671. 500. 2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Васил Христов, Възрожденска, Георги Бенковски, Георги Кирков, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Медник, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Жабокрек, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Орлица, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Планинска, Погар, Подгорица, Подгорица, Първи май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Роза, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ II-1506, Кв. 111, Хаджи Агапи, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Царев връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов; Рилски Манастир: 028005, Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Илийна река, Местност Кирилова поляна, Местност Пчелина, Местност Турското Парче; Скрино: 116; Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис; Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VIII-361, Кв. 15, Христо Ботев; Сопово; Стоб: 69261. 501. 13, 69261. 501. 5, VII 640, Ален мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, Местност Драките, Местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, УПИ-Хі-72, Кв. 60, Хороигрище, Христо Сокола, ул. „Яне Сандански“.

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови