Quantcast

5. Листите на Обединена България за парламентарните избори

ОFFNews Последна промяна на 04 септември 2014 в 19:00 8448 0

Публикуваме пълните листи на партия Обединена България на Илиана Раева за предстоящия парламентарен вот на 5 октомври.

Жребият отреди Обединена България да се яви на изборите с номер 5.

1 МИР Благоевград:

1. Елена Ганчова Равначка

2. Анелия Викторова Йорданова

3. Методи Димитров Филатов

4. Розалина Георгиева Нушева

5. Богдан Петров Чулаков

6. Олга Андонова Иванова

2 МИР Бургас:

1. Калоян Гаров Иванов

2. Димитър Огнянов Зашев

3. Петя Димитрова Димитрова

4. Ясен христов Илиев

5. Койчо Ангелов Ангелов

6. Аглика Петрова Димитрова 

7. Дорка Трифонова Димитрова

8. Тодорка Петрова Петрова

9. Гинка Кирякова Бедева

10. Иванка Георгиева Стоянова

11. Гаро Костов Иранов

12. Юри Харизанов Юруков

13. Димитър Костадинов Стоянов

3 МИР Варна:

1. Милен Николов Бакърджиев

2. Стефка Маринова Харитонова

3. Димитър Георгиев Харитонов

4. Христина Лазарова Маркова

5. Мануела Николаева Иванова

6. Златина Дончева Съботинова

4 МИР Велико Търново:

1. Стефан Николов Стоянов

2. Дора Наполеонова Закова-Русева

3. Кристина Христова Хинкова

4. Цветомира Кирилова Йорданова

5. Ивайло Косев Косев

6. Марияна Петрова Баталова

7. Соня Иванова Симеонова

8. Валентин Димитров Манолов

9. Валентина Тодорова Захариева

10. Емил Пейчев Калоянов

11. Никола Димитров Николов

12. Петя Валентинова Драгнева

13. Стоян Дианов Габровски

14. Никола Стоянов Минев

5 МИР Видин:

1. Людмил Йорданов Илиев

2. Ивайло Цветанов Цветанов

6 МИР Враца:

1. Галя Василева Георгиева 

2. Костадин Върбанов Димитров 

3. Ивайло Костадинов Димитров 

4. Мартин Валиев Бебев 

5. Цецко Стефанов Цоньовски 

6. Стоян Веселинов Василев 

7 МИР Габрово:

1. Силвена Николова Тодорова

2. Силвия Димитрова Велковска

3. Боряна Василева Добрева

8 МИР Добрич:

1. Николай Василев Тодоров

2. Антоанета Любчова Маркова

9 МИР Кърджали:

1. Георги Груйчев Грудев

2. Мария Тодорова Милушева

3. Борислав Миленов Борисов

4. Кирил Делчев Камбуров

5. Теменуга Филипова Хаддад

10 МИР Кюстендил:

1. Райничка Евтимова Цветанова - Гонева

2. Валентина Валериева Райчева - Маринова

3. Емил Боянов Давидков

4. Даниела Петрова Михалкова

5. Анна Димитрова Станчева

6. Иван Василев Ковачки

11 МИР Ловеч:

1. Емил Цветанов Цветанов

2. Людмил Евгениев Здравков

3. Мирослав Дончев Димитров

12 МИР Монтана:

1. Валери Петров Петров

2. Димитър Иванов Митов

13 МИР Пазарджик:

1. Веселка Георгиева Ядкова

2. Стефка Генчова Богданова

3. Илиян Илиянов Кожухаров

4. Адрияна Георгиева Тонкова

5. Деяна Стоянова Лупова

6. Димитър Атанасов Делирадев

14 МИР Перник:

1. Петър Василев Мановски

2. Антоанета Любчова Маркова

3. Гергана Йорданова Йорданова

15 МИР Плевен:

1. Петя Симеонова Великова

2. Росен Бойков Русков

3. Мария Иванова Петрова

4. Пламен Петров Тачев

5. Хрета Георгиева Аспарухова

16 МИР Пловдив 16:

1. Теодора Христова Цанкова

2. Анелия Георгиева Динкова

3.Татяна Димитрова Ефтимова

4. Петър Христов Христов

5. Емилия Йорданова Тодорова - Желева

6. Петко Николаев Димов

7. Добри Димитров Добрев

8. Николай Кандев Котев

9. Петко Димитров Караджов  

17 МИР Пловдив 17:

1. Стефка Георгиева Георгиева

2. Невяна Петрова Гешева

3. Николай Маринов Богданов

4. Деница Димитрова Димитрова

5. Павлина Иванова Маринова

6. Добри Георгиев Георгиев

7. Даниела Стоянова Тодорова

8. Георги Ангелов Ангелов

18 МИР Разград:

1. Радосвет Петров Яков 

2. Венцислав Николов Николов 

3. Гергана Венелинова Русева 

4. Кристиан Пламенов Дочев 

19 МИР Русе:

1. Илона Стефанова Русева

2. Галина Радева Русева - Чобанова

3. Виолета Валентинова Русева

4. Наталия Красимирова Цанева

5. Зоя Събинова Раднева

6. Йордан Йорданов Марков

7. Йордан Стефанов Босев

8. Аксения Рашкова Антонова

9. Елена Славкова Дълбокова

10. Олга Маринова Маринова

11. Юлияна Йорданова Петрова

12. Силвия Пенкова Николаева

13. Павлин Любомиров Чакъров

20 МИР Силистра:

1. Марияна Върбанова Иванова

2. Марияна Станчева Гагова

3. Ирена Йорданова Тодорова

21 МИР Сливен:

1. Стефка Георгиева Георгиев

2. Лъчезар Панайотов Дойчев

3. Петър Василев Мановски

22 МИР Смолян:

1. Йосиф Митков Старков 

2. Рейхан Реджебов Халибрямов

3. Юлияна Чавдарова Петкова 

4. София Минчева Килявкова 

5. Емил Любенов Котулов 

6. Людмила Чавдарова Петкова 

7. Екатерина Христова Жайгарова

8. Станимир Костадинов Килявков

23 МИР София 23:

1. Емил Кирилов Янев

2. Иво Йорданов Тодоров

3. Владислава Цветанова Цолова

4. Борис Василев Иванов

5. Анна Георгиева Кузманова

6. Людмил Димитров Станчев

7. Венцислав Николов Николов

8. Александър Ангелов Божков

9. Динка Петрова Парцалева

10. Петър Людмилов Богаевски

11. Росица Димитрова Делирадева

12. Ивайло Цветанов Цветанов

24 МИР София 24:

1. Илиана Райчева Сиракова

2. Николай Василев Тодоров

3. Стоян Веселинов Бончев

4. Росен Бойков Русков

5. Калоян Гаров Иванов

6. Ина Ананиева Ананиева

7. Гергана Йорданова Йорданова

8. Ралица Тошкова Игнатова

25 МИР София 25:

1. Виктор Стоянов Хаджиев

2. Юлиан Бориславов Величков

3. Иво Рашев Андреевски

4. Лилия Николаева Величкова

5. Георги Груйчев Грудев

6. Георги Петров Георгиев

7. Ивелина Димитрова Томова

26 МИР София област:

1. Борис Димитров Чинев

2. Радостина Евгениева Ангелова

3. Весела Стоянова Въгларска

4. Мирела Димитрова Хекимова 

5. Васил Стойнев Георгиев 

6. Людмил Кирилов Марков

7. Виолета Динкова Старкова 

27 МИР Стара Загора:

1. Николай Ганчев Начев

2. Кремена Любомирова Ангелова

3. Теодора Атанасова Ганева

4. Адриана Петева Лавчева

5. Михо Иванов Михов

6. Цветан Евелинов Драганов

7. Николай Димов Танев

8. Радка Начева Начева

9. Гергана Алексиева Дочева

10. Светла Георгиева Зафирова

28 МИР Търговище:

1. Светлана Тотева Куюмджиева

2. Йордан Недялков Сапунджиев

3. Татяна Борисова Станева

29 МИР Хасково:

1. Тихомир Недев Георгиев

2. Таня Николова Николова

3. Марияна Димитрова Стаменова

4. Йолита Петкова Русева

30 МИР Шумен:

1. Хрисимира Димитрова Милкова

2. Анатоли Светлинов Стрелков

3. Марийола Николаева Спасова

31 МИР Ямбол:

1. Цветана Красимирова Митраджиева-Вълчева 

2. Радослав Стоянов Стоянов 

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !