4. Листите на "Новото време" за парламентарните избори

Последна промяна на 04 септември 2014 в 19:01 6592 0

Публикуваме пълните листи на партия "Новото време" за предстоящия парламентарен вот на 5 октомври.

Жребият отреди "Новото време" да се яви на изборите с номер 4.

1 МИР Благоевград:

1. Христо Крумов Салмов
2. Росен Кирилов Арнаудов
3. Николай Спасов Лулейски

2 МИР Бургас:

1 Минчо Николов Полименов
2 Тодор Веселинов Терзиев
3 Ани Цонева Гуджукова
4 Йовка Павлова Иванова
5 Иван Иванов Сивов
6 Дафин Михалев Терзиев
7 Мария Керчева Керчева
8 Димитър Златев Златев
9 Илияна Красимирова Драганова 

3 МИР Варна:

1. Станимир Димитров Киряков
2. Георги Стойчев Георгиев
3. Янко Цанков Георгиев
4. Елеонора Костадинова Николова
5. Атанас Валериев Георгиев
6. Красимир Михайлов Савов
7. Ивайло Желев Недев
8. Йорданка Илинова Орешкова
9. Илко Стоянов Костадинов

4 МИР Велико Търново

1. Йордан Богданов Богданов
2. Радка Маринова Крумова
3. Стайко Иванов Стайков
4. Стефан Стефанов Вълков
5. Милен Стефанов Вълков

5 МИР Видин:

1. Николай Викторович Майстер
2. Петър Димитров Иванов
3. Росица Лазарова Ганчева
4. Явор Тонев Яков

6 МИР Враца:

1. Доли Захариева Филипова
2. Яна Евгениева Челебиева

7 МИР Габрово:

1 Иван Генов Рудевски
2 Камелия Петрова Кюркчиева

8 МИР Добрич:

1. Станимир Димитров Киряков
2. Георги Стойчев Георгиев
3. Янко Цанков Георгиев
4. Елеонора Костадинова Николова
5. Атанас Валериев Георгиев
6. Красимир Михаилов Савов
7. Ивайло Желев Недев
8. Йорданка Илинова Орешкова
9. Илко Стоянов Костадинов

9 МИР Кърджали:

1. Христо Иванов Петров
2. Ирена Минчева Стоянова
3.  Красимира Димитрова Генова

10 МИР Кюстендил:

1 Илияна Богданова Богданова-Георгиева
2 Гергана Миткова Георгиева
3 Иванка Георгиева Андонова
4 Анита Ангелова Стоянова

11 МИР Ловеч:

1 Мирослав Петров Севлиевски
2 Ивелина Русчева Мънкова
3 Мартин Христов Коев 

12 МИР Монтана:

1. Величко Стойчев Клингов
2. Явор Танев Янков
3. Евгени Петров Павлов

13 МИР Пазарджик:

1 Росица Йовчева Кабзева-Дикина
2 Янко Ангелов Йорданов
3 Светослав Спасов Савов
4 Евгени Петров Павлов

14 МИР Перник:

1 Анита Ангелова Стоянова
2 Гергана Миткова Георгиева
3 Иванка Георгиева Андонова
4 Димитър Александров Виденов

15 МИР Плевен:

1 Здравко Венков Йорданов
2 Петя Милкова Илиева
3 Александър Великов Николов
4 Николай Борисов Данов
5 Тодор Павлов Пачев

16 МИР Пловдив:

1. Тони Димитрова Пазламова
2. Румен Василев Кривицки
3. Борис Николов Николов
4. Симеон Толев Танев
5. Димитър Любомров Иванов

17 МИР Пловдив- област:

1 Димитър Любомиров Иванов
2 Борис Николов Николов
3 Румен Василев Кривицки
4 Димитрина Ненова Терзиева
5 Тони Димитрова Пазламова

18 МИР Разград:

1. Тодор Веселинов Терзиев
2. Радка Маринова Крумова
3. Стефан Стефанов Вълков

19 МИР Русе:

1. Недялко Иванов Калъчев
2. Камелия Петрова Кюркчиева
3. Цветелина Чавдарова Христова

20 МИР Силистра:

1. Ирена Минчева Стоянова
2. Стайко Иванов Стайков
3. Милен Стефанов Вълков

21 МИР Сливен:

1 Камелия Петкова Тренева
2 Ивайло Сергеев Тончев
3 Донка Петкова Желева
4 Алексей Николаев Дамянов

22 МИР Смолян:

1. Росица Милкова Лисичкова
2. Николай Иванов Томов
3. Стоян Петров Христов

23 МИР София:

1 Росица Милкова Лисичкова
2 Недялко Иванов Калъчев
3 Таня Николова Клинчарска
4 Росица Йовчева Кабзева-Дикина
5 Лина Иванова Стаменкова-Иванова
6 Мариана Димитрова Полименова

24 МИР София:

1 Николай Викторович Майстер
2 Евгения Алекова Кюркчиева
3 Николай Иванов Томов
4 Ивелина Русчева Мънкова
5 Михаела Николаева Колева

25 МИР София:

1 Алеко Константинов Кюркчиев
2 Илияна Богданова Богданова - Георгиева
3 Илиян Ангелов Димитров
4 Красимира Димитрова Генова
5 Захари Василев Петров
6 Иван Дилиянов Карагеров

26 МИР София- област:

1 Мирослав Петров Севлиевски
2 Асен Найденов Саладинов
3 Асен Светославов Дикин
4 Цветелина Чавдарова Христова

27 МИР Стара Загора:

1. Екатерина Гавараилова Кукушева
2. Деско Стоянов Десков
3. Евгени Добринов Илчев
4. Стояна Маринова Василева
5. Даниел Насков Методиев

28 МИР Търговище:

1. Йордан Богданов Богданов
2. Христо Иванов Петров
3. Димитър Александров Виденов

29 МИР Хасково:

1 Величко Стойчев Клингов
2 Евгения Алекова Кюркчиева
3 Асен Светославов Дикин

30 МИР Шумен:

1 Росен Христов Русинов
2 Николай Кирилов Христов
3 Галина Илиева Йорданова

31 МИР Ямбол:

1.Алеко Константинов Кюркчиев
2.Иван Иванов Сивов
3.Мариана Димитрова Полименова
4.Михаела Николаева Колева



 

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !