Quantcast

19. Листите на Глас Народен за парламентарните избори

ОFFNews Последна промяна на 04 септември 2014 в 17:40 8497 5

Публикуваме пълните листи на партия Глас Народен на Светльо Витков за предстоящия парламентарен вот на 5 октомври.

Жребият отреди партия Глас Народен да се яви на изборите с номер 19.

1 МИР Благоевград:

1.Нина Любомирова Хаджийска

2.Йордан Георгиев Каракашев

3.Бойко Стоянов Иванов

4.Евгени Костадинов Чиликов

2 МИР Бургас:

1. Нела Николова Иванова

2. Борис Любомиров Събев

3. Георги Живков Петров

4. Тенчо Петков Петков

3 МИР Варна:

1. Светослав Емилов Витков

2. Траян Младенов Енчев

3. Соня Николаева Стоилова

4. Светослав Константинов Пехливанов

5. Виктор Владимиров Лозенко

6. Ивайло Младенов Енчев

4 МИР Велико Търново:

1 Илиян Печов Дуков

2 Дончо Иванов Бораджиев

3 Светослав Станчев Гинчев

4 Кремена Стефанова Георгиева

5 Веселин Маргаритов Марчев

6 Илияна Костова Мусева

7 Банко Илиев Банков

8 Надежда Венелинова Белчева

9 Тодор Петков Тодоров

10 Красимир Илиев Георгиев

5 МИР Видин:

1. Петър Евлогиев Петков

2. Мария Ангелова Димитрова.

6 МИР Враца:

1. Ирена Иванова Найденова

2. Венета Константинова Маджистрели

3. Райна Сашова Ангелова

4.Невена Христова Петрова

5.Ивайло Димитров Иванов

7 МИР Габрово:

1. Стефан Христов Христов

2. Славчо Чавдаров Василев

3. Алдомир Радославов Янакиев

4. Мирослав Симеонов Марков

5. Димилян Пенчев Димов

8 МИР Добрич:

1. Ангел Йорданов Ангелов

2. Михаил Иванов Михов

3. Иван Георгиев Гушев

4. Искрен Кръстев Добрев

5. Димитър Йорданов Цанев

9 МИР Кърджали:

1. Светослав Христов Петков

2. Стефан Йорданов Димитров

3. Манол Велев Велев

10 МИР Кюстендил:

1 Доброслав Йорданов Стефанов

2 Владислав Венциславов Чанев

3 Красимира Стоилова Спасова-Атанасова

4 Николай Кирилов Митев

11 МИР Ловеч:

1. Петко Василев Кочевски

2. Павел Иванов Станков

3. Росен Маринов Костов

12 МИР Монтана:

1. Андрей Първанов Бояджиев

2. Росен Петров Георгиев

3. Николай Бенчев Йочколовски

4. Елвис Димитров Георгиев

5. Антоний Красимиров Танков

13 МИР Пазарджик:

1 Людмил Димитров Георгиев

2 Тодор Борисов Тодоров

3 Велко Димитров Савов

4 Красимир Владимиров Куцаров

5 Елена Ангелова Начева

6 Иван Горанов Милушев

14 МИР Перник:

1 Василка Николова Златанова

2 Мартин Методиев Райчев

3 Божидар Милчев Николов

15 МИР Плевен:

1 Николай Бенчев Йочколовски

2 Милен Дамянов Мартинов

3 Бистра Милкова Здравкова

4 Христо Георгиев Вайнов

5 Свилен Цоков Конов

16 МИР Пловдив град:

1. Ивайла Минчева Стефанова

2. Неделин Николаев Бояджиев

3. Ивайло Александров Иванов

4. Мария Петкова Аргилашка

5. Екатерина Владимирова Маврудиева

6. Красимир Владимиров Куцаров

7. Аспарух Венелинов Попов

8. Мария Христова Мърхова

9. Лилия Василева Колева

17 МИР Пловдив област:

1 Ивайло Александров Иванов

2 Иван Горанов Милушев

3 Иван Боянов Мавров

4 Йордан Иванов Петков

5 Стоян Николов Черешаров

6 Елена Ангелова Начева

7 Тодор Петров Ставрев

8 Кирил Тодоров Начков

9 Ивайла Минчева Стефанов

18 :

1. Илиян Печов Дуков

19 МИР Русе:

1.Мариета Димитрова Волф

2.Веселин Йорданов Колицов

3.Борислав Колев Тотев

4.Антони Милков Томов

5.Елко Йорданов Маринов

20 МИР Силистра:

1. Христо Георгиев Лафчиев

21 МИР Сливен:

1 Сава Любомиров Маринов

2 Здравко Станчев Атанасов

3 Добромир Христов Батинков

22 МИР Смолян:

1. Найден Георгиев Найденов 

2. Неделин Николаев Бояджиев 

3. Мария Христова Мърхова 

23 МИР София град:

1 Светослав Емилов Витков

2 Филип Иванов Тошев

3 Мария Ангелова Димитрова

4 Антон Христов Асенов

5 Найден Георгиев Найденов

6 Мая Андреева Бояджиева

7 Стоян Петров Крушкин

24 МИР София град:

1 Андрей Първанов Бояджиев

2 Петър Евлогиев Петков

3 Златко Кръстев Атанасов

4 Христо Пламенов Бантутов

25 МИР София град:

1 Христо Георгиев Лафчиев

2 Венцислав Емилов Мицов

3 Александър Петров Михайлов

4 Веселин Асенов Белоконски

5 Пенка Иванова Малинска

26 МИР София област:

1 Бисер Илчев Фурнигов 

2 Златко Кръстев Атанасов 

3 Христо Пламенов Бантутов

4 Веселин Асенов Белоконски 

5 Александър Петров Михайлов 

27 МИР Стара Загора:

1. Филип Иванов Тошев

2. Николай Калчев Найденов

3. Руси Танев Желев

28 МИР Търговище:

1.Антон Христов Асенов

2.Дончо Иванов Бораджиев

29 МИР Хасково:

1 Ицо Вълканов Христов

2 Таня Ангелова Кавазова

3 Светлин Здравков Коцев

4 Боян Васков Тодоров

5 Диана Енчева Киримова

30 МИР Шумен:

1 Венцислав Емилов Мицов

2 Борислав Николаев Маринов

3 Пламен Йорданов Минев

4 Мадлен Веселинова Николова

5 Данчо Петров Йорданов

31 МИР Ямбол:

1.Добромир Христов Батинков

2.Здравко Станчев Атанасов 

3.Сава Любомиров Маринов 

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

22.09 2014 в 21:17

"Аз", Минко и Максим сме трима педерасти... Яд ни е, че Яне Янев ни изостави...

06.09 2014 в 17:55

Това е единствената партия в света използвала детектор на лъжата за избор на депутати. Всеки да си направи сметката...

04.09 2014 в 19:04

аз, по скоро за идиотизъм ... на тия дето ще гласуват за него

04.09 2014 в 17:25

Да се чуди човек, за субсидия ли става дума или за патриотизъм?!?!

04.09 2014 в 16:36

И този се от музикант /и то добър/ ще става политик.
Непочтен към народа си.Гледа да захапе кокала.
Хич не му се връзвайте с тази кокошка.
Витков не е замеделец.