Вижте къде ще спира токът в Кюстендил (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 2-6 октомври)

OFFNews Последна промяна на 01 октомври 2017 в 18:15 2214 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Кюстендил, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 2-6 октомври 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Кюстендилска област

Община Бобов дол

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коркина: Коркина, Х-21, Кв. 2
На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч./ - Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19
На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Шатрово: 067016, Vі-255, Кв. 27
На 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ - Бабино
На 03.10.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Бабинска река: IX-59
На 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:15 - 12:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ - Коркина: Коркина

Община Бобошево

На 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Каменик

Община Дупница

На 03.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 04.10.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Бадино: УПИ - Іі-113, Кв. 21
На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 07.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тополница, Общ. Дупница: Местност Дрено, НУПИ-1609
На 02.10.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Дупница: Баба Тонка, Бабуна планина, Ивайло, Петрохан, Райна Княгина, РУПИте, Свети Никола, Чайка
На 02.10.2017 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Бистрица, Драган Овчаров, Елица, Липа, Местност Дренски рид, Неофит Рилски, Патриарх Евтимий, Професор Александър Балан, Седма Рилска дивизия, УПИ Хі, Черни Връх
На 02.10.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Битоля, Иван Вазов, Неофит Рилски, Орляк, Патриарх Евтимий, Побит камък, Яне Сандански
На 02.10.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Дупница: 68789. 21. 19, М. Динката, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Саморанска
На 02.10.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Георги Измирлиев, Димитър Радев, Никола Лазаров, П-Нг Учителски институт, Христо Ботев
На 03.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дупница: 68789. 603. 401. 1, 68789. 605. 153, Баба Тонка, Бабуна планина, Балкан, Бенковски, брегалница, Бричи бор, Вардар, Васил Друмев, Васил Разсолков, Верила, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Драгой Болярин, Дренски рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Китка, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Кулата, Лакатица, Мадара, Марица, Марков камък, Местност Дренски рид, Местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Невена Коканова, Неофит Бозвели, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Петрохан, Пиротска, Победа, Развесена Върба, Райна Княгина, РУПИте, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ - Іі, Кв. 261, УПИ 68789. 606. 1, УПИ XI-3482, Кв. 264, Хан Омуртаг, Хемус, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чайка, Черковна
На 03.10.2017 г. /08:15 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:15 - 14:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Дупница: I, Кв. 124 Ж. П Гара, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски мост, Бистрица, Васил Левски, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв. 191, Доктор Сапунджиев, Дунав, ЖП Гара Приемна, Крайречна, Кресна, Любен Каравелов, Македония, Местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Площад Независимост, Прогона, Раковска, Родопи, Руен, Свети Иван Рилски, Свобода, Скопие, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тракия, Тютюнева долина, УПИ II - 449, Кв. 1911, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен
На 03.10.2017 г. /10:15 - 11:15 ч./ - Дупница: Благодарност, Възраждане, Кулата, Начо Величков, Славейков, Хисара, Цар Освободител
На 03.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, 04220. 9. 2, Александър Стамболийски, Ален мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Здравец, Зелен път, Иван Вазов, Иглика, Каменния път, Кв. 50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, М. Зад Реката ПИ 04220, 4, 49, 2, Максим Горки, Малина, Малчика, Махала Доларска, Мест. Фандъклъка, Местност Мантарлия, Местност Прокопо, Мусала, Осми март, Отец Паисий, Партизанска, ПИ 04220. 11. 35, Пионерска, Победа, Първи май, Русалка, Самоковище, Стопански двор, Теменуга, Фенерка, ХI-124, Кв. 17, Христо Ботев; Джерман: 013024, 017022, 059050, 207635051294, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов дол, Местност Площа, Местност Пульова воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор; Дупница: I, Кв. 79, 04220. 9. 147, 68789. 16. 114, 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 17. 484, 68789. 17. 56, 68789. 17. 76, 68789. 173. 5, 68789. 20. 626, Кв. 248, 68789. 21. 19, 68789. 23. 413, 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, 68789. 607. 145, 68789. 609. 179 Никола Малашевски, 68789. 609. 55. 1, 68789. 609. 601, 87727, 16, 179, I, Кв. 79, XXXIV-6620, Кв. 130А, ІІІ, Кв. 95, Академик Петър Динеков, Академик Петър Динеков, Алеко, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ана Малашевска, Ана Малашевска, Андон Величков, Андон Величков, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски мост, Аракчийски мост, Арда, Асен Златаров, Асен Златаров, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Баба Ната, Батак, Бачо Киро, Бачо Киро, Бачо Киро, Бел Кладенец, Беласица, Бенковски, Бешика, Бисеров, Бистрица, Бистрица, Бистрица, Бистрица, Бистрица, Бистрица, Битоля, Благодарност, Ботьо Петков, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бричи бор, Бричи бор, Бричи бор, Бузлуджа, Булаир, Булаир, Булаир, Бяло море, Вардар, Васил Левски, Васил Левски, Велико Търново, Велико Търново, Велчова Завера, Венелин, Венелин, Венелин, Витоша, Вихрен, Владимир Димитров Майстора, Влахина планина, Влахина планина, Войводска, Втори Януари, Втори Януари, Възраждане, Възход, Генерал Владимир Вазов, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Гео Милев, Георги Измирлиев, Георги Икономов, Гергана, Гоце Делчев, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори март, Двадесет и Втори март, Джерман, Димитър Радев, Димчо Дебелянов, Добруджа, Дора Габе, Драган Овчаров, Драган Овчаров, Дренски рид, Дренски рид, Дружба, Дунав, Дупница, Дупница, Евтим Трайчев, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Елисавета Багряна, Елица, Ерусалим, Жива Вода, Жива Вода, Захари Бобошевски, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, Игумен Йосиф, Извън регулация, Изгрев, Илинден, Индустриална, Индустриална, Искър, Искър, Йордан Йовков, Каваклия, Калина, Калоян, Калоян, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Климент Охридски, Княз Ал. Батенберг, Княз Ал. Батенберг, Княз Борис I, Княз Борис I, Кокиче, Комитска, Крайречна, Крайречна, Криволак, Кулата, Латинка, Лилия, Липа, Лоза, Люляк, Люляк, М. Гурдево, М. Динката, Македония, Максим Горки, Максим Горки, Малина, Мальовица, Марин Дринов, Махала Гиздова, Местност Барактарица, Местност Бунищерица, Местност Гурдево, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски рид, Местност Дренски рид, Местност Злево, Местност Караболюка, Местност Караболюка, Местност Марек, Местност Пульова воденица, Местност Разсадника, Местност Савако, Местност Сух Андък, Милин камък, Милин камък, Миньор, Мир, Морава, Начо Величков, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Никола Лазаров, Никола Малашевски, Никола Малашевски, Никола Чомаков, Николаевска, Одрин, Орлинска, Орляк, Оструган, Оструган, Отец Атанасий Чолаков, Отец Паисий, Отец Полихроний, Отец Полихроний, Отовица, Охрид, П-Нг Учителски институт, Пазарна, Пазарна, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Патрики Сандев, Пейо К. Яворов, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Пирин, Плиска, Побит камък, Поп Харитон, Преслав, Преспа, Прогона, Прогона, Прогона, Пролет, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Професор Александър Балан, Първи май, Пътен възел Дупница Юг, Развесена Върба, Разметаница, Разметаница, Разметаница, Разметаница, Раковска, Рила, Рилски езера, Рилски Манастир, Родопи, Ропотамо, Росица, Самоковско шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Свобода, Свобода, Свобода, Свобода, Свобода, Седма Рилска дивизия, Седма Рилска дивизия, Скопие, Славейков, Солун, Софийско шосе, Софроний, Средец, Средна гора, Стара планина, Старите Жилища, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Стръмна, Стръмна, Тишина, Тобеница, ТП Помпена станция на Тец Б. Дол, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Труд, Тумбата, Тунджа, Тютюнева; Пиперево: МТП Шивашки Цех, с. Пиперево, Общ. Дупница; Самораново: 4067, Местн. Кръстките, 65245. 7. 846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Георги Димитров, Комсомолец, Марков камък, Местност Златковица, Местност Марков камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Рила, Саморанска, Стаменко Градевски; Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 20. 25, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе
На 03.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 04.10.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Фролош; Цървище: Махала Ореевица, Цървище
На 03.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 04.10.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Бобошево: Махала Въртен камък; Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І; Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483, Кв. 50; Драгодан: № 000026, Извън регулация, Махала Ортакчийска; Крайни дол: ХIх-51; Крумово, Общ. Кочериново; Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански; Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис; Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански двор, Тополите, Трети март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов
На 03.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 05.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Гюргево; Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански; Сапарева баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин; Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин камък, Осми март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски езера, Средна гора, Старио камък, Стопански двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода; Червен брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 03.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 08.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Бобов дол: Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев
На 03.10.2017 г. /14:15 - 15:15 ч./ - Дупница: Антим I, Васил Левски, Дунав, Любен Каравелов, Опълченска, Площад Независимост, Раковска, Свети Иван Рилски, Страхил Войвода
На 04.10.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов дол, Местност Площа, Местност Пульова воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор
Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода
На 05.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски рид, Извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско шосе, Стръмна; Самораново: Митко Палаузов, Саморанска; Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе
На 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Червен брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Максим Горки, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Мусала, Общ. Дупница, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Грамаде, Общ. Дупница: IX - 136, Кв. 18
На 08.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Дупница: I, Кв. 79, 68789. 17. 56, 68789. 17. 76, 68789. 607. 145, I, Кв. 79, ІІІ, Кв. 95, Андон Величков, Антим I, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бенковски, Бисеров, Бистрица, Благодарност, Бричи бор, Булаир, Вардар, Велчова Завера, Вихрен, Втори Януари, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Димитър Радев, Дора Габе, Дунав, Елисавета Багряна, Ерусалим, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Княз Борис I, Крайречна, Кулата, Лоза, Македония, Морава, Начо Величков, Никола Лазаров, Николаевска, Охрид, П-Нг Учителски институт, Пазарна, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Поп Харитон, Преслав, Преспа, Пролет, Развесена Върба, Раковска, Рила, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Славейков, Солун, Софроний, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева долина, ул. Николаевска УПИ687889. 29. 7, УПИ 68789. 17. 103. , УПИ I, Кв. О. Т. 2189-2190, УПИ I, Кв. 79, УПИ І, Кв. 78, УПИ ІІІ, Кв. 95, Фани Попова Мутафова, Хан Аспарух, Хан Крум, Хисара, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка, Яворов
На 08.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Дупница: Свети Иван Рилски, ул. Св. Иван Рилски № 1

Община Кюстендил

На 03.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 12:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар
На 02.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Илия; Ново село, Общ. Кюстендил: Махала Двете реки
На 02.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Богослов: 037149, Махала Топилата; Кюстендил: Абоба, Местност планина Осогово, Местност Хисарлъка; Слокощица: Махала Рошковци; Цървена Ябълка: Таскова Плевня
На 02.10.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Кюстендил: Александър Стамболийски, България, Гороцветна, Двадесет и Осми Февруари, Димитър Грънчаров, Кирил и Методий, Княз Ал. Батемберг, Людмил Янков, Савойски, Средна гора
На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Цървена Ябълка
На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 07.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Банска, Бащовица, Буревестник, Казанлък, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, Пловдив, Самодивска, Свищов, София, Сълза, Янтра
На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ветрен, Общ. Невестино: Мах. Агушка, Мах. Дамянска, Мах. Капралска, Мах. Ковачевска, Мах. Новаковска, Мах. Ризовци, Мах. Смиленска; Раково, Общ. Невестино: Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала реката, Махала Решанска, Махала Чеканец; Савойски: Махала Бреза, Махала Пелтечка; Сажденик: Махала Златанска
На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 12:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Търсино
На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Местност Николичевски път
На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 07.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Ален мак, Банска, Банска, Бащовица, Буревестник, Витоша, Витоша, Габрово, Зимница, Зимница, Казанлък, Казанлък, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Любимец, Любимец, Люлин, Медковец, Медковец, Мездра, Мездра, Мездра, Местност Николичевски път, Младост, Плиска, Пловдив, Победа, Порой, Порой, Риша, Ропотамо, Ропотамо, Самодивска, Самодивска, София, София, Стрелча, Стрелча, Трън, Трън, Чайка, Ямбол
На 02.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Александър Димитров, Банщица, Двадесети Април, Димитър Беровски, Клокотница, Македония, Петър Берон, Спартак, Стоян Венев, Тракия, Чаталджа
На 03.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Кюстендил: Гюешевско шосе, Запад, Колуша, Млада Гвардия, Румена Войвода, УПИ I Кв. 385 ул. Цар Освободител, Цар Освободител
На 03.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 12:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Згурово
На 03.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 12:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин; Длъхчево-Сабляр: Мах. Милчовска, Местност Орехчето; Друмохар: Мах. Ангеловци, Мах. Джоганска, Мах. Табачка, Мах. Таушанска, Местност Сврътките; Еремия: Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска; Илия: Мах. Груйовска, Мах. Делийска, Мах. Карадачка, Мах. Кацарска, Мах. Левковци, Мах. Миленска, Мах. Мишовска, Мах. Ралинска, Мах. Рекалийска, Мах. Тузлучка, Мах. Чукарска; Кадровица: Мах. Постолска, Мах. Станкова; Лелинци: Васил Левски, Махала Горна; Неделкова Гращица; Пелатиково: Мах. Брусарска, Мах. Бумбарска, Мах. Горовска, Мах. Дръчките, Мах. Карпуска, Мах. Кацарска, Мах. Леската, Мах. Лодарска, Мах. Манчовска, Мах. Орешарска, Мах. Очипалска, Мах. Попанска, Мах. Раковска, Мах. Селишка, Мах. Суровичка, Мах. Сърнатичка, Мах. Траянци, Мах. Тръстеник, Мах. Харизанска, Мах. Чифлико, Мах. Шеовци, Мах. Шишовска, Мах. Шопска, Мах. Янкуловци; Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев; Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков рид, Махала реката, Махала Св. Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци; Страдалово: Мах. Борачичка, Мах. Геберо, Мах. Дъбовска, Мах. Заячка, Мах. Иванковци, Мах. Кьосевци, Мах. Лингурска, Мах. Логодашка, Мах. Нечемска, Мах. Орничарска, Мах. Пешовска, Мах. Реката, Мах. Рудишка, Мах. Рудище, Мах. Стамболийска, Мах. Шаинска, Мах. Ширилийска, Мах. Шияне, Мах. Шиячка; Тишаново: Мах. Божковци, Мах. Воденица, Мах. Гълъбовска, Мах. Ивановска, Мах. Качанска, Мах. Колевска, Мах. Митковска, Мах. Найденци, Мах. Новковска, Мах. Реката, Мах. Тутковска, Мах. Хайдушка, Мах. Цървилото, Мах. Янчовска; Църварица: Мах. Гракалска, Мах. Карадачка, Мах. Копривен, Мах. Реката, Мах. Укалска
На 03.10.2017 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов живот, Осми март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев; Кюстендил: Белият камък, Дупнишко шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско шосе, Цар Освободител; Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин; Слокощица: Александър Димитров, Ален мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 04.10.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала селото, Махала Янкова; Габрешевци: Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия Кът, Мах. Ущиринци; Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива; Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева; Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала селото; Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка; Добри дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горна Ливада, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Добридолски Воденици, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Паргова, Махала Пращенци, Махала Савова, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме; Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска; Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището; Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска; Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница; Драгойчинци: Мах. Богданова, Мах. Бозкина, Мах. Гигина, Мах. Гигинци, Мах. Градско Ливаде, Мах. Дайчова, Мах. Деяница, Мах. Джикаре, Мах. Дълги Лом, Мах. Дърнелци, Мах. Зеинци, Мах. Злондон, Мах. Корита, Мах. Куркина, Мах. Малка падина, Мах. Митарци, Мах. Пейчинова, Мах. село, Мах. Средно Осое, Мах. Чорбаджийска, Мах. Ширилова; Злогош: Долна махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала селото, Махала Чиринци; Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница; Косово, Общ. Трекляно: Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки дол; Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Батина, Махала Богойна, Махала Милоорниче, Махала Попов дол, Махала Равно Буче, Махала Щърбец; Метохия: Долна махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци; Побит камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала село; Полетинци; Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни камък; Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала реката, Махала Старо село, Махала Ханове, Махала чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар; Трекляно: Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Табаци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Шумановци, Махала Щроклинци; Уши: 030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска; Чудинци
На 04.10.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Горно Кобиле: Махала селото
На 04.10.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни камък
На 04.10.2017 г. /09:45 - 16:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала реката
Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала реката, Махала Стопански двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре
На 05.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Еремия: Махала Брезалийска, Махала Гугушанска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Марковска, Махала Пенковска, Махала рекалска, Махала Секалска, Махала Чифличка, Махала Яновска

Община Рила

На 05.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 06.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Падала: 55083. 91. 18
На 05.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 06.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Пастра
На 05.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 06.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рила: Местност Жабокрек, Подгорица

Община Сапарева баня

На 03.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Овчарци, Общ. Сапарева баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot; Грабежо&Quot; , Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски езера, Седемнадесети март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев; Паничище: 300 В Отдел 04, Ид. 65365. 210. 970, II, II, Кв. 8, IX - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І, Кв. 70, УПИ VIII Кв. 10; Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над селото, Община Сапарева баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански двор, Теменужка, Трети март, УПИ - Vіі-672, Кв. 36, ХIV-11, Кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра; Самораново: 65245, 6, 153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети май, Дренски рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв. 16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков камък, Местност Златковица, Местност Марков камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни връх, Юри Гагарин; Сапарева баня: 032046, 65365, 601, 10, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 186, 65365. 602. 602, I, Кв. 74, III, Кв. 125, LXXVі, Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LXXXIV-2797, Кв. 74, ІІІ-3071, Кв. 120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов живот, Омуртаг, Опълченска, Осми март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ LXXXІІІ; Кв. 74, ПИ № 65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски езера, Роза, Св. Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, Тракия, Трети март, УПИ - Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759, Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, ул. „Ягода“.

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !