Quantcast

Програма на Сатиричния театър за март

ОFFNews Последна промяна на 26 февруари 2016 в 17:25 5519 0

Сатиричният театър "Алеко Константинов" ни е подготвил пълна програма за март с два акцента - премиерата на новата им комедия "Злополучно криминале" на 7 март и 50-тото изиграване на сцена на постановката "Тиква", което ще се случи на 5 март.

Разбира се, освен тях ни чака цял месец, пълен с театър:

- 01, 19:30 часа: ОТКАЧЕНА ФАМИЛИЯ по Рей Куни. Гостува ДКТ „Иван Димов” - Хасково;

- 04, 19:30 часа: ВЕЧЕРЯ ЗА ТЪПАЦИ от Франсис Вебер. Постановка – Иржи Менцел.

Участват: Христо Гърбов, Иван Бърнев, Ана Вълчанова, Йорданка Стефанова / Жанет Йовчева, Веселин Ранков, Калин Сърменов;

- 05 , 19:30 часа: ЛЕКА ФОРМА НА ТЕЖКА ДЕПРЕСИЯ по Станислав Стратиев. Постановка – Йонко Цонев и Светослав Пеев.

Участват: Светослав Пеев, Веселин Цанев, Ивайло Калоянчев, Росица Александрова, Милена Аврамова, Мартин Каров, Петко Каменов, Константин Икономов, Красимир Куцупаров. Със специалното участие на Никола Анастасов;

- 07, 19:30 часа: ЗЛОПОЛУЧНО КРИМИНАЛЕ от Хенри Люис, Джонатан Сейър и Хенри Шийлдс. Постановка – Пламен Марков.

Участват: Йорданка Стефанова, Михаил Сървански, Пламен Великов, Богдан Казанджиев, Мартин Каров, Константин Икономов, Кирил Бояджиев, Стефан Щерев - Чечо, Димитър Живков, Полин Лалова, Тодор Близнаков, Явор Борисов;

- 09, 19:30 часа: СЕСТРИ ПАЛАВЕЕВИ по Алек Попов. Гостува ДТ - Пловдив.

- 10, 19:30 часа: ДАКОТА от Жорди Галсеран. Режисьор – Владимир Пенев.

Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов, Александра Василева. Съвместна продукция с „3 BEARS Entertainment ltd”;

- 11, 19:30 часа: ЕДНО МАЛКО РАДИО от Мая Новоселска, Теди Москов и Борислав Стоилов. Постановка – Теди Москов.

Моноспектакъл на Мая Новоселска. Съвместна продукция с Продуцентска къща „Артишок”;

- 12, 19:30 часа: СКАКАЛЦИ от Ст. Л. Костов. Постановка – Богдан Петканин.

Участват: Христо Гърбов, Христина Апостолова, Десислава Бакърджиева, Ненчо Илчев, Любомир Нейков, Албена Павлова, Стоянка Мутафова, Маргарита Хлебарова, Васил Драганов, Август Попов, Петьо Петков - Шайбата. Съвместна продукция с “Дрийм тийм прадакшънс”;

- 13, 11:30 часа: ШУМЪТ НА ВЪРБИТЕ по Кенет Греъм. Постановка – Здравко Митков.

Участват: Пламен Великов, Светломир Радев, Михаил Сървански, Явор Борисов, Мартин Каров, Йорданка Стефанова, Кирил Ефремов, Пламен Сираков, Жанет Иванова, Нона Йотова, Александра Сърчаджиева и студентите от НАТФИЗ: Бояна Авджиева, Мирела Карабанчева, Поля Йорданова, Стефан Петров, Давид Крумов, Антоан Петров;

- 13, 19:30 часа: АРТ от Ясмина Реза. Постановка – Антон Угринов.

Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов. Съвместна продукция с „3 BEARS Entertainment ltd”;

- 14, 19:30 часа: ЗЛОПОЛУЧНО КРИМИНАЛЕ от Хенри Люис, Джонатан Сейър и Хенри Шийлдс. Постановка – Пламен Марков.

Участват: Йорданка Стефанова, Михаил Сървански, Пламен Великов, Богдан Казанджиев, Мартин Каров, Константин Икономов, Кирил Бояджиев, Стефан Щерев - Чечо, Димитър Живков, Полин Лалова, Тодор Близнаков, Явор Борисов;

- 15, 19:30 часа: ТИТАНИЧНО. Музикален спектакъл на Милица Гладнишка;

- 16, 19:30 часа: ДЕВЕТИЯТ ДЕН от Венци Кулев. Гостува ДКТ „Константин Величков” – Пазарджик;

- 17, 19:30 часа: УБИЙСТВО В ЕКСПРЕСА от Габор Гьоргеи. Постановка – Петър Денчев.

Участват: Никола Анастасов, Александра Сърчаджиева, Михаил Сървански, Маргарита Хлебарова, Росица Александрова, Ивайло Калоянчев, Кирил Бояджиев, Константин Икономов;

- 18, 11:30 часа: ИЗНЕВЕРИ В ПОВЕЧЕ от Артур Нюфийлд. Гостува ОДТ „Боян Дановски” – Перник.

- 19, 19:30 часа: ОПЕРАЦИЯТА от Иво Сиромахов. Постановка – Борис Панкин.

Участват: Мариан Бачев, Орлин Горанов, Тони Минасян, Жанет Иванова, Добрина Гецова;

- 20, 19:30 часа: BELLA DONNA от Щефан Фьогел. Режисьорски екип – OFFENSICHT Щефан Флеминг / Борислав Петранов.

Участват: Нона Йотова, Роберт Янакиев, Кирил Ефремов, Милена Аврамова, Михаил Сървански, Красимир Куцупаров;

- 21, 19:30 часа: НЕ ВСЕКИ КРАДЕЦ Е МОШЕНИК от Дарио Фо. Постановка – Андрей Калудов

Участват: Александра Сърчаджиева, Ернестина Шинова, Албена Павлова, Кирил Бояджиев, Явор Борисов, Божидар Попчев, Веселин Цанев. Съвместна продукция с ОДТ „Боян Дановски” - Перник;

- 23, 19:30 часа: ЗЛОПОЛУЧНО КРИМИНАЛЕ от Хенри Люис, Джонатан Сейър и Хенри Шийлдс. Постановка – Пламен Марков.

Участват: Йорданка Стефанова, Михаил Сървански, Пламен Великов, Богдан Казанджиев, Мартин Каров, Константин Икономов, Кирил Бояджиев, Стефан Щерев - Чечо, Димитър Живков, Полин Лалова, Тодор Близнаков, Явор Борисов;

- 24, 19:30 часа: РЕЙС от Станислав Стратиев. Сценична версия и постановка – Здравко Митков.

Участват: Тончо Токмакчиев, Александра Сърчаджиева, Мартина Вачкова, Михаил Сървански, Красимир Куцупаров, Светломир Радев, Петър Лъджев;

- 25, 16:00 часа: СПАНАК С КАРТОФИ от Золтан Егреши. Постановка – Богдан Петканин.

Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов. Съвместна продукция с Продуцентска къща „Артишок”;

- 26, 21:00 часа: ВОЛПОНЕ от Бен Джонсън. Сценична версия, постановка и музикална среда – Здравко Митков.

Участват: Георги Мамалев, Димитър Живков, Мартин Каров, Стефан Щерев - Чечо, Антон Радичев, Нона Йотова, Жанет Иванова, Михаил Сървански, Добрина Гецова, Кирил Ефремов;

- 27, 19:30 часа: ТЕНОР ПОД НАЕМ от Кен Лудвиг. Постановка – Венцислав Асенов;

Участват: Пламен Великов, Полин Лалова, Стефан Щерев – Чечо, Веселин Ранков, Ана Вълчанова, Петър Лъджев, Маргарита Хлебарова, Янина Кашева;

- 28, 19:30 часа: СПАНАК С КАРТОФИ от Золтан Егреши. Постановка – Богдан Петканин.

Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов. Съвместна продукция с Продуцентска къща „Артишок”;

- 29, 19:30 часа: ОТКАЧЕНА ФАМИЛИЯ по Рей Куни. Гостува ДКТ „Иван Димов” - Хасково;

- 30, 19:30 часа: АРТ от Ясмина Реза. Постановка – Антон Угринов.

Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов. Съвместна продукция с „3 BEARS Entertainment ltd”;

- 31, 19:30 часа: ДАКОТА от Жорди Галсеран. Режисьор – Владимир Пенев.

Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов, Александра Василева. Съвместна продукция с „3 BEARS Entertainment ltd”.

Камерна зала „Методи Андонов”:

- 05, 19:30 часа: СЛУЧАЙНА СРЕЩА от Ерик Чапъл. Постановка – Бойко Илиев.

Участват: Албена Павлова, Кирил Ефремов, Жанет Иванова, Кирил Бояджиев;

- 09, 19:30 часа: БУРУНДАНГА от Жорди Галсеран. Постановка – Петър Денчев;

Участват: Александра Сърчаджиева, Надя Стефанова, Петър Лъджев, Пламен Великов, Тодор Близнаков.

- 12, 19:30 часа: ТИКВА! от Александър Урумов. Постановка – Димитър Стефанов.

Моноспектакъл на Димитър Живков;

- 13, 19:00 часа: ПРАХ В ОЧИТЕ от Дьорд Шпиро. Постановка – Владлен Александров.

Участват: Росица Александрова и Николай Урумов;

- 18, 19:30 часа: СЛУЧАЙНА СРЕЩА от Ерик Чапъл. Постановка – Бойко Илиев.

Участват: Албена Павлова, Кирил Ефремов, Жанет Иванова, Кирил Бояджиев;

- 20, 19:30 часа: ТАНГО ЗА ТЕБ от Виктор Лану. Постановка – Владимир Петков.

Участват: Йоанна Попова, Янина Кашева, Мартин Каров, Тодор Близнаков;

- 24, 19:30 часа: ТИКВА! от Александър Урумов. Постановка – Димитър Стефанов.

Моноспектакъл на Димитър Живков.

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !