Вижте къде ще спира токът в Софийска област в периода 7-11 август (Всички адреси)

OFFNews Последна промяна на 05 август 2017 в 07:00 2230 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в Софийска област, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 07 - 11 юли 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Софийска област

Община Божурище  

На 11.08.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ - Божурище: ул. „Акация“, Европа, Землище с. Пролеша / Божурище, Максим Горки, СТП Максим Горки, Хан Кардам, Цар Иван Асен Втори, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна бара
На 11.08.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ - Гълъбовци: 1 Ва, 18 Та, 22-ра, XVII-418, Кв. 51, Деянова воденица, Махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен кладенец, УПИ 240 Кв. 38, УПИ III-219 Кв. 34, УПИ І--410 Кв. 50, ХVII-244
На 11.08.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ - Пролеша: 70, I-040225, IV-Училище, IX-108, Кв. 16, Васил Левски, Иван Вазов, Лале, ПИ 043001, ул. Кокиче, УПИ V-29 Кв. 11, УПИ VI-040021 Кв. 65 Общ. Божурище, УПИ VI-045140, УПИ VIі-108, Кв. 16, УПИ ||-259, Кв. 75, УПИ ІV-296, УПИ ХVIі - 014034 Кв. 8 М. Лазар, УПИхі-102 Кв. 15, Христо Ботев, Христо Ботев/бивш Стопански двор, Цар Калоян УПИ IV-040022 Кв. 71
На 07.08.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Хераково: III-694, Кв. 48, Мбобен, УПИ I-694, Кв. 48
На 11.08.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ - Хераково: II-024019, III-028096, Кв. 1, IV-028096, Кв. 1, V-028096, Кв. 1, V-130086, М. Савина Водиеница 75, VI-028096, Кв. 1, VII-028073, Кв. 1, XII-396 и XII-397, Кв. 39, III-694, Кв. 48, Мбобен, №3 Стопански двор, Александър Стамболийски (Мах. Бобен), М. Балин дол, М. Скала, УПИ III-176111, Кв. 2, Махала Белица, УПИ 024020, Кв. 4, УПИ I-694, Кв. 48, УПИ V-024020 Кв. 4, УПИ V-166, Кв. 1, УПИ VIII-126, Кв. 4, УПИ XII-029062, УПИ XXI-342, Кв. 37, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон, Хан Кубрат, Хераково Ханче
На 11.08.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ - Храбърско: I-075017 Кв. 54, II-044016, IV-278 Кв. 42, Махала Старо село, Махала Черен Пешо, Местн. Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис, УПИ -2-Кв. 20, УПИ 3-076020 Кв. 57, УПИ I-076022, Кв. 57, УПИ III-1981, УПИ-V-18, Кв. 3, Черковна

Община Ботевград  

На 08.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ - Боженица: 319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански двор, Х-38, Кв. 41
На 07.08.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Ботевград: АМ Хемус
На 08.08.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Ботевград: Витиня, до сграда ТКЗС, Зелин-Д-р Асен Златаров, Курорт Зелин, Литаковско шосе, Пик, Саранск, Цар Освободител
За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Зелинград, Преслав, Хан Аспарух
За периода 07-11.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Ботевград: Саранск, ТП
На 08.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ - Ботевград: Стефан Караджа
На 08.08.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски, Ален мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън регулация до с. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово гнездо, Освобождение (9-ти септември, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара планина, Страншки рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М. Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен
На 08.08.2017 г. /08:45 - 14:00 ч./ - Врачеш: Георги Бенковски, Ивайло, Кирил и Методий, Манастирска, Оборище, Околчица, Орлово гнездо, Освобождение (9-ти септември, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Синчец, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Цар Иван Шишман (М. Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Шипка, Явор, Ясен
На 08.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070
На 07.08.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Етрополе: Георги Антонов
На 08.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ - Краево: Махала Маринков рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4
На 08.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец
На 08.08.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Литаково: 3Ти март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г. Димитро, Георги Раковски (Д. Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М. Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап. Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв. 9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н. Маринов), Христо Ботев, Шести септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин
На 08.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, с. Новачене, Общ. Ботевград път№1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара планина, Съединение (Ленин), Трети март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка
На 08.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки дол, Махала Зимнишки дол
На 07.08.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Правец: IV, Кв. 9, VI, Кв. 2, VI-179, Кв. 104, VII, Кв. 2, От 514-От. 424, Бор, Борова гора, Бърдо, В. Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Владин рът, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Езерото, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, Извън регулация, до Гр. Правец, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Живковска, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Махала Скърнава, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност Топилата, Местност Христовото, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Серпухов, Стара планина, Стара река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети март, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв. 57, УПИ ХI-Кв. 2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен
На 08.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ - Радотина: Местност Дръстила, ПИ №055008
На 07.08.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Разлив: 13022 Махала Щапалска, №061016 М. Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански двор, Махала Чорбанско, Фелиов рът
На 08.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ - Рашково: Махала Белчово, Махала Габровница
На 08.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ - Скравена: 000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап. Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К. Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, Мах. Диловска и Драганчовска, Махала Гледжовица, Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, ПИ №000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, с. Скравена, Общ. Ботевград път №1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, сграда на Читалището, Синчец, Стара планина (Ил. Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика
На 07.08.2017 г. /10:00 - 15:15 ч./ - с. Трудовец: Оранжерия Трудовец
На 07.08.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Трудовец: 563032 М-ст Пазарника, Александър Стамболийски, Беласица, Бистрица, Вардар, Васил Левски, Вилна зона, Д-р Димитър Василев, Зелин, Местност Пейовица, Никола Иванов (Н. Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Борис, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Черниш, Шипка

Община Годеч  

На 08.08.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Гинци

Община Горна Малина  

На 08.08.2017 г. /09:45 - 10:15 ч./ - Горна Малина: Втора, Двадесет и Първа

Община Долна баня  

На 11.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Долна баня: VII-95, Кв. 17, Вилна зона, Курорт Долна баня, Явор
За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Долна баня: Бистришка, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Кокиче, Малиново Поле, Никола Вапцаров, Райна Княгина, Рилско шосе, Роза, Трепетлика, Търговска, Хвойна

Община Драгоман  

На 09.08.2017 г. /08:15 - 10:30 ч./; на 11.08.2017 г. /15:45 - 16:30 ч./ - Беренде Извор, Беренде, Общ. Драгоман, Букоровци: УПИ V 130Кв. 13; Връбница; Годеч: Нишава, Драгоил, Драгоман: Акация, Международно шосе, Патриарх Евтимий; Каленовци: XI-83, Кв. 22, УПИ-Хі-257, Кв. 12; Калотина: Втора, Първа, Калотина, Първа; Летница, Общ. Драгоман; Липинци; Мургаш: УПИ ХII-17, Кв2; Ново Бърдо; Прекръсте; Разбоище: Мест. Стойков връх; Туден: 015065, Кв. Мрамор, М. Марков дол, Мах. Панинци, Мрамор Кв. 22 УПИ XVI- 150, Труден; Чепърлинци

Община Елин Пелин  

На 07.08.2017 г. /10:00 - 15:15 ч./; на 08.08.2017 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Петково, Общ. Елин Пелин: Площада, с. Петково ул. Н. Рилски 10, ул. В. Левски №7, УПИ XV-26 Кв. 4
За периода 09-11.08.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Петково, Общ. Елин Пелин: с. Петково ТП входа на ТКЗС, с. Петково ул. Кирил и Методий, УПИ II-127, Кв. 38, УПИ ІV-232, Кв 36
За периода 08-11.08.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Равно Поле: Верила

Община Етрополе  

За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ Брусен, Общ. Етрополе: Кладевски дол
На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Видраре: 157, Кв. 13, сграда Кметство, II Кв. , Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото
На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ VIII, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи май, септемврийци, Стара планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена армия, Юрий Гагарин
На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Етрополе: Равнището
На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Лопян: 005034, в. з. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра
На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Лъга
На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Малки Искър
На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете
На 10.08.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Манаселска река: Махала Гола Могила, Махала Драгоица, Махала Череша
На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Осиковица: Махала 57 Км АМ Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата
На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot; П-Л VI-61, Кв. 5
На 10.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, Мах. Грозьов дол, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8
За периода 07-11.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Рибарица, Общ. Етрополе: ХVIII, Кв. 19

Община Златица  

На 11.08.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Златица: Вежен, Владислав Варненчик, Генерал Брок, Гео Милев, Георги Раковски, Гергана, Ивайло, Извън регулация, Козница, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Опълченска, Патриарх Евтимий, Тополница, Цар Калоян
На 08.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Златица: Извън регулация, Местност Медет

Община Ихтиман  

На 07.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Боерица: Пи640030, 640027, УПИ VI-111, Кв. 16, УПИ II-124, Кв. 13
На 07.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Венковец: УПИ III-28 Кв. 4
На 07.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Веринско
На 11.08.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Голема Раковица
На 09.08.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Горна Василица
На 07.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, 036055, М. Каратопрак, 093360, М. Шабан Дере, П-Л Хі-39, Кв. 4
На 08.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./; на 09.08.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман
На 09.08.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Ихтиман: 064007-М. Добрева ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън регулация, Извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 09.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ихтиман: 064007-М. Добрева ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Дунав, Иглика, Извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева ливада, Мизия, Плиска, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Явор, Янтра
На 08.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх. Генадий Ихтимански, Васил Левски, Вражебъра, Ген. Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Извън регулация, Йордан Цонев, Калето, Кирил и Методи, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Марин Дринов, Местност Чикийца, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна гора, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Тракия, Траянова Врата, Трети март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Шести септември, Шипка
На 07.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ихтиман: Местност Ушите
На 10.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Костадинкино: Махала Яздирастовци, Яздирастовци
На 09.08.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман
На 07.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Полянци
На 11.08.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Селянин: П-Л II, Кв. 11, УПИ VIII-255, Кв. 27, УПИ ХIII-116, Кв. 31
На 09.08.2017 г. /08:00 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман
На 07.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Черньово: V-68, Кв. 24, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVI-6, Кв. 1, УПИ ХіV-105, Кв. 16

Община Костенец  

На 09.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Горна Василица: Махала Пердова, Пердова
На 08.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Белмекен, Бор, Васил Левски, Георги С. Раковски, Езерище, Захари Стоянов, Иван Вазов, Константин Костенечки, Люляк, Отец Паисий, Охрид, Патриарх Евтимий, Свети Св. Кирил и Методий, Съединение, Теменуга, Хан Аспарух
На 07.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Белмекен, Васил Левски, Веслец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Ком, Константин Костенечки, Родопи, Роза, Свобода, Странджа, Цар Симеон I
Община Костинброд  
На 07.08.2017 г. /10:15 - 10:45 ч./; на 08.08.2017 г. /15:45 - 16:20 ч./ - Божурище: Акация, Европа, Землище с. Пролеша / Божурище, Максим Горки, СТП Максим Горки, Хан Кардам, Цар Иван Асен Втори, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна бара
На 07.08.2017 г. /11:30 - 12:30 ч./ - Голяновци: 401001, XVI-131, М. Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, ПИ 403046, М. Червилак, УПИ III-298, Кв. 4
На 07.08.2017 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Голяновци
На 08.08.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв 152, М. Пояке, Местност Пояке, Поляке, с. Градец, УПИ II-323, Кв. 20
За периода 08-11.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: УПИ VI-225 Кв. 30
На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: УПИ VI-225 Кв. 30, УПИ VI-225 Кв. 30
На 07.08.2017 г. /10:15 - 10:45 ч./; на 08.08.2017 г. /15:45 - 16:20 ч./ - Гълъбовци: 1 Ва, 18 Та, 22-ра, XVII-418, Кв. 51, Деянова воденица, Махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен кладенец, УПИ 240 Кв. 38, УПИ III-219 Кв. 34, УПИ І--410 Кв. 50, ХVII-244
На 07.08.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: Дванадесета, Девета, Осма, Първа
На 07.08.2017 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: Стожера, УПИ 508113, М. Стожера
На 09.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Дръмша: Гаго ПИ 87, 181, М Самовилски връх, П-Л 81. 44, М. Самовилски връх, Местност Самовилски връх, Самовилски връх ПИ 82, 9
На 09.08.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: IV-3944Кв 63-А, Витошко Лале, Еделвайс, Местност Бачийте, Св. Георги Победоносец, Спортист, ХV-1642, Шияковци
На 07.08.2017 г. /09:45 - 11:30 ч./ - Костинброд: Акация, Белица, Бреза, Варна, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иглика, Калиакра, Ломско шосе, Мусала, път 81, Ропотамо, Славянска, Спартак, Умни брег, УПИ XVIII-2309 Кв. 148, Филип Тотю
На 09.08.2017 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: Витоша, Гео Милев, Жп Мост, Острова, Петровден, Райна Княгиня, Средец, УПИ ХII-3254 Кв 116
На 07.08.2017 г. /10:15 - 10:45 ч./; на 08.08.2017 г. /15:45 - 16:20 ч./ - Костинброд: Обединена
На 09.08.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Петърч: Ален мак, Добруджа, Дравски Бой, Липа, Мах. Хаджия, Осъм, Ракита, Рожен, Спортист, Средна гора, Тракия, УПИXXі-211, 207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Крум
На 07.08.2017 г. /10:15 - 10:45 ч./; на 08.08.2017 г. /15:45 - 16:20 ч./ - Пролеша: 70, I-040225, IV-Училище, IX-108, Кв. 16, Васил Левски, Иван Вазов, Лале, ПИ 043001, ул. Кокиче, УПИ V-29 Кв. 11, УПИ VI-040021 Кв. 65 Общ. Божурище, УПИ VI-045140, УПИ VIі-108, Кв. 16, УПИ ||-259, Кв. 75, УПИ ІV-296, УПИ ХVIі - 014034 Кв. 8 М. Лазар, УПИхі-102 Кв. 15, Христо Ботев, Христо Ботев/бивш Стопански двор, Цар Калоян УПИ IV-040022 Кв. 71
На 07.08.2017 г. /10:15 - 10:45 ч./; на 08.08.2017 г. /15:45 - 16:20 ч./ - Хераково: II-024019, III-028096, Кв. 1, IV-028096, Кв. 1, V-028096, Кв. 1, V-130086, М. Савина Водиеница 75, VI-028096, Кв. 1, VII-028073, Кв. 1, XII-396 и XII-397, Кв. 39, III-694, Кв. 48, Мбобен, №3 Стопански двор, Александър Стамболийски (Мах. Бобен), М. Балин дол, М. Скала, УПИ III-176111, Кв. 2, Махала Белица, УПИ 024020, Кв. 4, УПИ I-694, Кв. 48, УПИ V-024020 Кв. 4, УПИ V-166, Кв. 1, УПИ VIII-126, Кв. 4, УПИ XII-029062, УПИ XXI-342, Кв. 37, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон, Хан Кубрат, Хераково Ханче
На 07.08.2017 г. /10:15 - 10:45 ч./; на 08.08.2017 г. /15:45 - 16:20 ч./ - Храбърско: I-075017 Кв. 54, II-044016, IV-278 Кв. 42, Махала Старо село, Махала Черен Пешо, Местн. Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис, УПИ -2-Кв. 20, УПИ 3-076020 Кв. 57, УПИ I-076022, Кв. 57, УПИ III-1981, УПИ-V-18, Кв. 3, Черковна

Община Мирково  

На 07.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Петрич, Общ. Златица: П-Л III-124, Кв. 12, Х-97, Кв. 24

Община Самоков  

На 08.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч./ - Алино: П-Л II, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18
На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 09.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бели Искър: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, П-Л V, УПИ IV Кв. 20
На 08.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ - Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI. Кв. 5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, с. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 до Крепост Цари Мали град, УПИ І-470, 471 Кв. 38А, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 08.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ - Белчински Бани: П-Л V Кв, 21
На 10.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Говедарци: 15285. 11. 41, 15285. 4. 374, 15285. 9. 539, Александър Стамболийски, Байкал, Бисер, Бори Мечо, Борис Хаджисотиров, Братя Чакрини, Бреза, Буря, Васил Коларов, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Девети септември, Деветнадесета, Десета, Димитър Милушев, Доспей Махала, Дружба, Единадесета, Здравец, Златибор, Иглика, Искър, Канарче, Кирил и Методий, Кокиче, Крум Шуманов, Лакатица, Любчо Баръмов, М. Костова, Мальовица, Мечит, Мир, Октомври, Орловец, Осемнадесета, Осма, Отец Паисий, П-Л ХII-486, Кв. 11, Петнадесета, ПИ 15285. 10. 114, Пионерска, Победа, Почивни Домове, Преспа, Първа, Първи май, Ракета, Рилска Малина, Роза, Свобода, Седемнадесета, Славянска, Снежанка, Спортна, Стк Мальовица, Сълзица, Тринадесета, Труд, Христо Ботев, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета, Юрий Гагарин, Ягода
На 10.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Говедарци: Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Бреза, Буря, Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Доспей Махала, Дружба, Единадесета, Златибор, Искър, Кокиче, Любчо Баръмов, Мир, Осемнадесета, Отец Паисий, П-Л ХII-486, Кв. 11, Петнадесета, Пионерска, Победа, Преспа, Роза, Седемнадесета, Славянска, Спортна, Сълзица, Труд, Христо Ботев, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета, Юрий Гагарин, Ягода
На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Горни Окол: 128, Кв. 16, IX-302, Kw. 41, XXIII, Кв. 2, М. Щъркелово гнездо, Парцел VI--43 Кв. 5
На 09.08.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Горни Окол: М. Щъркелово гнездо
На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долни Окол: П-Л 150 Кв. 19, УПИ VI-162, Кв. 20
На 07.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: 22472. 7449. 174
На 07.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 09.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Драгушиново
На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков: М-ст Лавандула, Общ. Самоков
На 08.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч./ - Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация
За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 3-та, 30-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Бктп Градина - Ковачевци
На 08.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II, Кв. 58
На 10.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Маджаре: УПИ XI Кв. 16
За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мала Църква: с. Мала Църква, Община Самоков
На 10.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 11.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Мала Църква: с. Мала Църква, Община Самоков, УПИ VI, Кв. 30 /Пи 46276. 5. 429/
На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 09.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 10:15 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Мала Църква
На 10.08.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Марица: 1-ва, 2-ра, 3-та, 4-та, 9-та, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов
На 07.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ново село, Общ. Самоков
На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Панчарево: Пи000733, Яз. Искър, М. Коеджик
На 07.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 08.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч./; За периода 09-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ Поповяне: ПИ 000368
На 08.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч./ - Рельово: №000527, Извън регулация, УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5
За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Авксенти Велешки, България, Васил Стоин, Дим. Смрикаров, Захари Хаджигюров, Иван Шишман, Крали Марко, Любен Каравелов, Отец Паисий, Преслав, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, ул. Софийско шосе 15, УПИ 65231. 911. 36
На 09.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Бор, Бреза, Велико Търново, Генади Шигорин, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Грънчар, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Иречек, Искър, Ихтиманско шосе, Княз Дондуков, Кокиче, Латинка, Леон Крудов, Люляк, Македония, Марица, Мечит, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Плана планина, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Ружа, Софийско шосе, Странджа, Тинтява, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Шипка, Явор
На 09.08.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Самоков: Грънчар, Македония
На 08.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 09.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Курорт Боровец
На 07.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Самоков: М. Катранджията, Имот 65231. 915. 100, Местност Шишманово, Местност Язовир Искър, Софийско шосе
На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Самоков: Местност Дългата поляна, Местност Калковско Манастирче, Местност Лавандула, Местност Мало Равнище, Местност Мечката, Местност Пашо, Местност Ренов дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Местност Червената Земя, Местност Щъркелово гнездо, Местност Язовир Искър
На 09.08.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Самоков: Местност Дългата поляна, Местност Мало Равнище, Местност Татарски Брод, Местност Щъркелово гнездо
За периода 07-11.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Местност Дългата поляна, Местност Мечката, Местност Татарски Брод
На 07.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Самоков: Местност Язовир Искър
На 07.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Шипочане
На 09.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Широки дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, Местност Татарски Брод
На 08.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч./ - Ярлово: УПИ ХII-562, Кв. 55, 002159, Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова гора, М. Грамаге, ПИ 013001 Местност Св. Петка, ПИ №578, Стоп. Двор, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16

Община Своге  

На 08.08.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /09:45 - 14:15 ч./ - Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница, Луково
На 08.08.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 10:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /09:45 - 14:15 ч./ - Губислав
На 08.08.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /09:45 - 14:15 ч./ - Дружево
На 08.08.2017 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Искрец: Божица, Бреза, Габер, Иван Вазов, Искра, Калоян, Махала Божица, Морава, Тепавицата, Христо Ботев
На 08.08.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /09:45 - 14:15 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, Мах. Радеж ТП Равна Нива, Махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи май, Роза, Стара планина, УПИ V-68, Кв. 19
На 08.08.2017 г. /10:30 - 16:00 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Пробойница
На 08.08.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /09:45 - 14:15 ч./ - Левище
На 08.08.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /09:45 - 14:15 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Ком, Мах. Кат, Мах. Мъжев Дел, Мах. Ръжища, Мах. Свражен, Мъжев Дел, Ропотамо, Стара планина, УПИ-XV-46
На 08.08.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /09:45 - 14:15 ч./ - Оплетня: Парцел V-94, Кв. 3
На 08.08.2017 г. /10:00 - 14:30 ч./ - Своге: Алилица, Възраждане, Градище, Грохотен, Махала Свиново, Слънце, Турист
На 08.08.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./; на 09.08.2017 г. /09:45 - 14:15 ч./ - София: Костенски Водопад/Васил Дим

Община Сливница  

На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Беренде, Общ. Драгоман
На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Бърля
На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски
За периода 09-11.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Връдловци
На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Годеч: Академик Игнат Емануилов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баба Тонка, Бор, Борова гора, Брест, Васка Емануилова, Височка, Градина, Грамада, Елечанова, Заводска, Зли дол, Иван Вазов, Иглика, Игнат Емануилов, Йовкина, Ком, Липа, Люляк, М. Молак, Махала Елечанова, Махала Молак, Молак, Молашка, Нишава, Новодомска, Нягулова, Петров рид, Петрова бара, Пуалица, Ракета, Раковски, Свобода, Синчец, Слънчев бряг, Стойкина, Теменуга, УПИ 4-344, Кв. 45, Христо Смирненски, Царина, Шипка, Явор
За периода 09-11.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Голеш, Общ. Годеч: Парцел VIII-413, Кв. 26
На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Губеш: УПИ VII-125, Кв. 18
На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Комщица
На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Равна, Общ. Годеч
На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Ропот
На 07.08.2017 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Ангел Кънчев, Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Капитан Олимпи Панов, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка
За периода 07-11.08.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин
На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Смолча
На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 10:00 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Станинци
На 09.08.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./; на 10.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./; на 11.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чепърлинци

Община Чавдар  

На 10.08.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Петрич, Общ. Златица: П-Л III-124, Кв. 12, Х-97, Кв. 24

Община Челопеч  

На 11.08.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Златица: Бор, Васил Левски, Вилна зона Черешака, Гълъбец, Златишки проход, Извън регулация, Липа, Оборище, ул. „Синчец“.

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови