Депутатите от ГЕРБ решиха да гласуват по съвест оставката на Антон Тодоров.
Решението беше взето след двучасово заседание на парламентарната група на ГЕРБ.
Оставката на Тодоров ще бъде гласувана по време на утрешното заседание на парламента.
Антон Тодоров подаде оставка в понеделник след скандала заради отправените заплахи към журналиста Виктор Николаев.
"Нямаме крайно решение как ще се гласува. Нека да преспим тази вечер. Колегите ще гласуват по съвест", заяви зам.-председателят на парламентарната група Цвета Караянчева.
Тя посочи, че са изслушали мотивите на Тодоров, а той ще има възможност да се развие в ново амплоа, където ще е много полезен.
Тодоров, от своя страна, благодари за подкрепата на колегите си.
"Срещнах изключително голяма подкрепа, която искрено ме развълнува", коментира той и допълни, че е потвърдил желанието си да напусне парламента.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
23485
3
11.10 2017 в 08:08
26699
2
11.10 2017 в 05:03
35598
1
10.10 2017 в 23:45
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск
Сградата на Нотариата да стане дом за млади таланти, предлага Иво Христов