Дъщерята на Димитър Желязков - Митьо Очите - Станислава, и приятелят й Велислав Попов са били задържани за 24 часа в полицейското управление в Несебър. Те са били извикани, за да дадат обяснения за дейността на таксиметровите фирми на територията на общината, съобщи Нова телевизия.
По неофициална информация 24-годишната Станислава и приятелят й вече са освободени.
От полицията обаче крият информация по случая. Те отказаха да потвърдят или отрекат пред OFFNews за задържането.
Досега се смяташе, че таксиметровата компания, свързана с Димитър Желязков е една и се води на името на майка му – Станка Желязкова. На практика обаче се оказва, че Община Несебър издава разрешения за таксиметрова дейност на територията на „Слънчев бряг” и Несебър на максимум три автомобила от една фирма. Така ако един бизнесмен иска повече негови таксита да работят в общината, трябва да регистрира повече фирми. По неофициална информация таксиметровите компании, свързани с Митьо Очите са 12 или 13.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
19709
2
19.07 2016 в 11:28
Като фирмата(официалната) се води на майка му, защо са извикали дъщеря му? Приятелят ѝ да ѝ пази страх ли е бил там? Защо са ги задържали?
Тоя няма ли да пукне най-накрая, та да дойде новият паркинг бос по морето?
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други
Андрей Гюров: ЦИК се опита да повтори Костинбродската афера