Всички листи за парламентарните избори в Шумен (обновена)

OFFNews Последна промяна на 02 март 2021 в 22:02 8868 0

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Деан Стоянов Станчев

2. Стефан Маринов Минков

3. Явор Цеков Якимов

4. Иван Спасов Калайджийски

5. Нина Александрова Цветанова

6. Росица Вескова Стоянова

7. Христо Георгиев Драгозов

8. Емил Янков Енчев

9. Петранка Костова Хараланова

10. Венцислав Стефанов Симеонов

11. Ернестина Чавдарова Шинова

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Анатоли Илиев Дочев

2. Тодор Ангелов Вангелов

3. Славка Тодорова Атанасова

4. Теодора Андонова Донева

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Елена Кирилова Ваташка

2. Камен Захариев Тасков

3. Вельо Найденов Иванов

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Иван Валентинов Иванов

2. Веселин Владимиров Пенчев

3. Красимира Дамянова Бунова

4. Александър Горчев Александров

5. Лили Василева Петрова

6. Георги Филипов Фучик

7. Димитър Славчев Ковчазов

8. Евгения Евгениева Леополдова

9. Велчо Страхилов Василев

10. Даниела Илиева Пенчева

11. Мартин Тодоров Тодоров

12. Ивелин Христов Йорданов

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Николай Кръстев Костадинов

2. Веселин Миленов Вешев

3. Ралица Димитрова Димитрова

4. Цветелина Стоянова Цонева

5. Мария Господинова Димитрова

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1. Пламен Христов Петков

2. Валентин Велиславов Велев

3. Сара Гарабед Кърбашян

4. Красен Илчев Пейчев

5. Яница Ивайлова Янкова

6. Христо Николаев Йорданов

7 ПП „АТАКА“

1. Петя Христова Кузева

2. Николай Георгиев Караколев

3. Алена Първанова Соколчева

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/

1. Борислав Христов Борисов

2. Екатерина Живкова Тодорова

3. Живко Йорданов Тодоров

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Мустафа Сали Карадайъ

2. Айсел Исмаил Руфад

3. Хамид Бари Хамид

4. Нехрибан Османова Ахмедова

5. Кадир Назиф Хасан

6. Нида Намъков Ахмедов

7. Седат Ахмед Кадир

8. Христо Христов Кюркчиев

9. Мустафа Урал Мустафа

10. Юсеин Шакир Юсеин

11. Севдисен Ахмед Неджиб

12. Дениз Айнур Джелял

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Паскал Детелинов Гонов

2. Николай Минчев Костов

3. Иван Атанасов Атанасов

4. Даниел Илков Янчев

продължава на стр. 2

Страница на статията : 010203
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови