Кандидатите за местна власт в Стара Загора

Последна промяна на 17 октомври 2015 в 14:55 5373 0

Своя глас за кмет на Стара Загора можете да дадете тук.
Своя глас за общински съветници на Стара Загора можете да дадете тук.

На местните избори в Стара Загора на 25 октомври ще участват 33 партии, коалиции и независими кандидати. Техните номера в бюлетината са:

1. Партия "Радикалдемократическа партия в България"
2. Партия "Глас Народен"
3. Независим кандидат Добри Добрев
4. Независим кандидат Грозданка Димова
5. Партия "Алтернатива за българско възраждане"
6. Коалиция "Народен съюз"
7. Партия "Национален фронт за спасение на България"
8. Партия "Обединение на българските националисти "Целокупна България"
9. Местната коалиция "БСП лява България - за Стара Загора"
10. Партия "ГЕРБ"
11. Партия "Единна народна партия"
12. Независим кандидат Съби Димов
13. Партия "Българска социалдемокрация"
14. Партия "Движение Напред България"
15. Партия "Български демократичен център"
16. Партия "Българска социалдемократическа партия"
17. Независим кандидат Петър Желязков
18. Партия "Движение демократично действие-Д3"
19. Партия "Политическо движение "Евророма"
20. Партия "Движение 21"
21. Партия "Движение за права и свободи"
22. Местна коалиция "Гражданска листа"
23. Местна коалиция "Истината за Стара Загора"
24. Партия "ВМРО – Българско национално движение"
25. Партия "Зелена партия"
26. Партия "Нова алтернатива"
27. Партия "Нова сила"
28. Партия "Движение за радикална промяна "Българската пролет"
29. Партия "Атака"
30. Партия "Партия на Зелените"
31. Местна коалиция "Солидарност – Щит"
32. Партия "Социалистическа партия български път"
33. Коалиция "Реформаторски блок"

Листите на големите партии са както следва:

"ГЕРБ" се явява с кандидат за кмет на Община Стара Загора Живко Веселинов Тодоров. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Емил Маринов Христов
2. Николай Стефанов Диков
3. Милена Иванова Стоянова-Желева
4. Радостин Радославов  Танев
5. Дарина Николова Гайдарова
6. Радослав Славчев Танев
7. Нели Иванова Калнева- Митева
8. Диян Станимиров Димитров
9. Таньо Брайков Танев
10. Пламен Тенев Русев
11. Петя Христова  Копанова
12. Иван Ганчев Велев
13. Кремена Георгиева Мандаджиева
14. Даниел Георгиев Вълчев
15. Стефан Анков Георгиев
16. Христо Пенчев Бонев
17. Николай Валериев Николов
18. Светлана Стойнова Иванова
19. Ангел Бориславов Филипов
20. Христо Тенев Недялков
21. Румяна Лалева Присадашка
22. Петко Недялков Петков
23. Иван Дянков Дянков
24. Гочо Янчев Карагьозов
25. Мариян Георгиев Димитров
26. Нина Ганчева Желязкова
27. Таня Илиева Перчемлиева
28. Живко Бончев Желев
29. Мима Малчева Георгиева
30. Владислав Иванов  Кирилов
31. Мирослав Пламенов Чобанов
32. Станимир Пламенов Стойчев
33. Динко Танев Михайлов
34. Станислав Иванов Стоянов
35. Иван Мирчев Райнов
36. Снежана Танева Танева
37. Димо Колев Димитров
38. Златко Стайков Танев
39. Десислава Иванова Нанева
40. Васил Константинов Костов
41. Желязко Драгомиров Атанасов
42. Теньо Тонев Тенев
43. Димо Пенев Димитров
44. Красимира Георгиева Кънева
45. Петър Магдаленов Симеонов
46. Добрин Георгиев Янков
47. Янислав Георгиев Димитров
48. Ивелин Кирилов Митрев
49. Анелия Асенова Асенова
50. Виктор Василев Драголов
51. Бонка Емилова  Петкова

За кметове на кметства:

1. Мария Нейкова Стойнова – за с. Арнаутито
2. Петър Василев Коев – за с. Богомилово
3. Петър Койчев Койчев – за с. Борилово
4. Георги Петков Георгиев – за с. Братя Кунчеви
5. Иванка Петкова Иванова – за с. Бъдеще
6. Петко Стоянов Петков – за с. Горно Ботево
7. Бальо Димов Иванов – за с. Дълбоки
8. Мончо Вълчев Монев – за с. Загоре
9. Анна Руменова Мадарджиева- Караиванова – за с. Змейово
10. Димитринка Иванова Иванова – за с. Калитиново
11. Танка Ганева Нейкова – за с. Калояновец
12. Станимира Калинова Маринова – за с. Кирилово
13. Ганчо Колев Иванов – за с. Козаревец
14. Димитър Ангелов Терзиев – за с. Колена
15. Славка Генова Николова – за с. Ловец
16. Дончо Банов Брайков – за с. Малка Верея
17. Теньо Динев Тенев – за с. Малко Кадиево
18. Екатерина Андреева Андреева – за с. Михайлово
19. Минчо Манев Василев – за с. Могила
20. Атанас Проданов Вапцаров – за с. Оряховица
21. Георги Атанасов Празов – за с. Памукчии
22. Николинка Дечкова Дечева – за с. Петрово
23. Недко Антонов Леонардов – за с. Плоска Могила
24. Мария Димитрова Кънчева – за с. Подслон
25. Митьо Митев Митев – за с. Преславен
26. Елена Енчева Костадинова – за с. Пшеничево
27. Матей Генчев Господинов – за с. Ракитница
28. Атанасия Димитрис Иванова – за с. Самуилово
29. Станчо Желев Станев – за с. Старозагорски минерални бани
30. Димитър Тенев Димитров – за с. Стрелец
31. Радка Минева Пецева – за с. Сулица
32. Петър Петков Петров – за с. Хан Аспарухово
33. Димка Колева Минчева – за с. Християново
34. Радка Цветкова Желева – за с. Хрищени
35. Райчо Димитров Стоев – за с. Яворово

"Реформаторски блок" се явява с кандидат за кмет на Община Стара Загора Димитър Здравков Чорбаджиев. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Румен Стефанов Димитров
2. Димитър Здравков Чорбаджиев
3. Румен Колев Ройдев
4. Милко Стаматов Чанков
5. Петя Георгиева Димитрова
6. Петя Георгиева Арнаудова
7. Николай Иванов Овчаров
8. Станимир Денчев Трошев
9. Ваня Константинова Буюклиева
10. Ваня Русева Дионисиева
11. Иван Ганчев Иванов
12. Мартин Петков Бойчев
13. Слънчезар Цанков Христов
14. Благовеста Христова Шинева
15. Георги Павлов Димитров
16. Росица Господинова Танева
17. Ивелина Иванова Илиева
18. Данаил Ненчев Ненчев
19. Иван Дойчев Вълчев
20. Васил Димитров Николов
21. Костадин Пенчев Пенчев
22. Ивелина Павлова Кочмарова
23. Мария Митков Христова
24. Ирина Фраткова Фратева-Топалова
25. Ивелина Наскова Кедикова
26. Юсни Мемиш Ибрям
27. Нели Пеева Дакова
28. Десислава Тенчева Влашева
29. Димитър Маринов Стаматов
30. Енчо Иванов Македонски
31. Таня Стоянова Георгиева
32. Петър Иванов Петров
33. Богдана Йорданова  Камбурова
34. Калоян Петров Петров

За кметове на кметства:

1. Ивелина Стоянова Иванова – за с. Колена
2. Стоян Колев Трифонов – за с. Змейово
3. Диян Иванов Ганчев – за с. Подслон
4. Руска Николова Иванова – за с.  Плоска Могила
5. Стоил Ганчев Ганчев – за с.  Петрово
6. Коста Генчев Костов – за с. Ракитница
7. Живка Ганчева Жекова – за с. Самуилово
8. Енчо Иванов Македонски – за с. Горно Ботево
9. Огнян Анев Огнянов – за с. Хан Апарухово
10. Станимир Стойнов Стойчев – за с. Бъдеще
11. Недка Георгиева Йовчева – за с. Стрелец
12. Красимир Горчев Кирилов – за с. Загоре

БСП се явява с кандидат за кмет на Община Стара Загора Стефан Петров Шишков. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Валентина Стойчева Бонева
2. Стефан Петров Шишков
3. Борис Стефанов Боричев
4. Илка Иванова Петкова
5. Мариана Недялкова Пенчева-Абединова
6. Мариус Иванов Кирков
7. Делян Желев Маджаров
8. Петър Филипов Влахов
9. Даниела Ангелова Лекина
10. Константин Колев Тодоров
11. Керка Динева Николова
12. Иван Евгениев Петров
13. Николай Стефанов Атанасов
14. Ивайло Начев Иванов
15. Михаил Минчев Минчев
16. Сашко Иванов Лозанов
17. Георги Петков Георгиев
18. Бойчо Лазаров Биволарски
19. Диляна Иванова Начкова
20. Иван Стоянов Върляков
21. Галина Куманова Господинова
22. Диана Сивенова Михалева
23. Климент Павлов Пенчев
24. Стефан Ганчев Кехайов
25. Иван Стоилов Митров
26. Бояна  Бориславова Буюклиева
27. Диан  Петров  Енчев
28. Кольо Димов Колев
29. Мариян Михайлов Тодоров
30. Петър Стоянов  Шишков
31. Донка  Маринова Черковска
32. Ивайло  Илиев Донев
33. Димо Димиев Цонев
34. Господин Стаев Николова
35. Ангел Събов Будаков
36. Станимир Валентинов Петров
37. Станислав Кънчев Стойнов
38. Алексина Стоянова Тишева
39. Койо Славов Коев
40. Мирослав Атанасов Атанасов
41. Светослав Филипов Влахов
42. Ивелин Стойчев Запрянов
43. Светослав Маринов Петров
44. Лазар Събев Будаков
45. Иван Тотев Маджаров
46. Таньо Енчев Коралов
47. Георги Минчев Георгиев
48. Мирослав Вълканов Георгиев
49. Делян Руменов Делчев
50. Юлиан Славчев Кръстев
51. Ива Минева Иванова

За кметове на кметства:

1. Мария Желева Желева – за с. Арнаултито
2. Снежана Георгиева Иванова – за с. Братя Кунчеви
3. Иванчо Георгиев Меразчиев – за с. Горно Ботево
4. Димка Тончева Димитрова – за с. Дълбоки
5. Кольо Стоянов Динев – за с. Загоре
6. Руси Тодоров Русев - за с. Змейово
7. Димитрина Радкова Димитрова – за с. Козаревец
8. Янко Стефанов Янков – за с. Колена
9. Татяна Жекова Димитрова – за с. Ловец
10. Мариан Господинов Тенев – за с. Маджерито
11. Таньо Димитров Танев – за с. Малко Кадиево
12. Ганчо Петров Димов – за с. Михайлово
13. Радка Иванова Иванова – за с. Могила
14. Нанка Минева Бонева – за с. Оряховица
15. Желка Енева Маринова – за с. Памукчии
16. Грозьо Минчев Грозев – за с. Петрово
17. Желязко Великов Добрев – за с. Подслон
18. Христо Петков Христов – за с. Пшеничево
19. Тихомир Василев Станков – за с. Ракитница
20. Цанка Цанева Гайдарова – за с. Стрелец
21. Ранчо Борисов Ранчев – за с. Сулица
22. Албена Албенова Динева – за с. Християново
23. Стефка Николова Иванова – за с. Яворово

АБВ се явява с кандидат за кмет на Община Стара Загора Илия Златев Златев. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Илия  Златев Златев
2. Тихомир Бонев Димитров
3. Ивилина Димитрова Станева
4. Живко Иванов Желязков
5. Светлозар Кънчев Димов
6. Фани Иванова Михайлова
7. Малина Михнева Люцканова
8. Мирена Владимиорова Тонева
9. Милен Пасков Вълканов
10. Диан Тодоров Канъков
11. Евгени Латев Гинев
12. Стоянка Иванова Костадинова
13. Валя Петрова Комилева
14. Владислав Иванов Иванов
15. Нела Петкова Стоева
16. Емил Светославов Стоименов
17. Магдалена Георгиева Генова
18. Радомир Стоянов Иванов
19. Таня Пенева Караминкова
20. Богомила Николаева Димова
21. Андриан Стефанов Маринов
22. Ивелин Руменов Станилов
23. Нено  Стоянов  Братоев
24. Камен Данчев Йорданов
25. Елена Тодорова Нейкова
26. Мария  Симеонова Герговска-Жекова
27. Добромира Тотева Панева
28. Иван Любомиров Радев
29. Антония Минчева Петрова
30. Гинчо Петров Гинчев
31. Петя Тодорова Михайлова
32. Анелия Богданова Генова
33. Георги Георгиев Русев
34. Ангел Георгиев  Гюзлев
35. Румяна Георгиева Станкова
36. Румен Сашев Данчев
37. Иванка Георгиева Трайкова
38. Любомир Владимиров Пеев
39. Панайот  Динев Донев
40. Пламен Славчев Петров 
41. Даниела Димитрова Николова
42. Николой Димитров  Арабаджиев
43. Коста Колев Кунев
44. Кирил Марков Иванов
45. Николай Петров Колев
46. Сивчо Динев Сивов
47. Гинка Димитрова Колева
48. Иван Янков Иванов
49. Елена Генова Христова
50. Грозьо Петров Маринов
51. Петко Балев Петков

За кметове на кметства:

Гинка Димитрова Колева – с. Могила
Иван Янков Иванов – с. Загоре
Елена Генова Христова – с. Михайлово
Грозьо Петров Маринов – с. Горно Ботево
Петко Балев Петков – с. Преславен

ВМРО се явява с кандидат за кмет на Община Стара Загора Антон Димов Андонов. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Антон Димов Андонов
2. Николинка Иванова Горова
3. Красимир Симеонов Червилов
4. Николина Атанасова Николова
5. Павел Иванов Петров
6. Антон Стойчев Тонев
7. Борис Йорданов Тасков
8. Диана Иванова Искрева-Идиго
9. Маир Исак Сиди
10. Никола Трайков Димитров
11. Никола Иванов Пеев
12. Десислава Славова Славова
13. Стефан Петров Моцов
14. Нивелин Славчев Дончев
15. Живко Донков Гочев
16. Боряна Иванова Колева
17. Желязко Георгиев Гърланов
18. Иван Желязков Иванов
19. Алън Стефанов Куртев
20. Стойчо Митев Стойчев
21. Марио Минев Цветков
22. Таня Иванова Славова
23. Георги Атанасова Стойчев
24. Митко Жеков Кючуков
25. Господин Иванов Николова
26. Емил Господинов Тенев
27. Владимир Владимиров Генов
28. Иван Янков Иванов
29. Антония Иванова Тoнчева
30. Сотир Китанов Китанов
31. Яница Грудева Грудева
32. Дарена Николова Бонева
33. Димитър Минчев Митев
34. Даниел Георгиев Драголов

За кметове на кметства:

1. Дарена Николова Бонева – за с. Хан Аспарухово
2. Иван Янков Иванов – за с. Калитиново
3. Сотир Китанов Китанов – за с. Оряховица
4. Владимир Владимиров Генов – за с. Братя Кунчеви
5. Иван Желязков Иванов – за с. Християново

ДПС се явява на местните избори без кандидат за кмет на Община Стара Загора. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Тунджай Рамадан Йозтюрк
2. Хасан Мехмед Ахмед
3. Атанас Асенов Атанасов
4. Стефко Михайлов Борисов
5. Вахдет Асанов Мехмедов
6. Мариета Желева Германова
7. Асен Славов Кръстев
8. Руси Русев Христов
9. Иван Василев Недялков
10. Ваньо Иванов Стефанов
11. Иван Енев Костадинов
12. Илия Недялков Христов
13. Георги Господинов Минчев
14. Михаил Митков Борисов
15. Марин Ганчев Маринов
16. Мехмед Неджми Зейнел

За кметове на кметства:

1. Иван Енев Костадинов – за с. Калитиново
2. Иван Асенов Кръстев – за с. Хан Аспарухово

"Движение 21" се явява на местните избори без кандидат за кмет на Община Стара Загора. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Вилияна Георгиева Вичева
2. Красимир Зарков Панайотов
3. Славянка Христова Христова
4. Генади Станчев Ганчев
5. Татяна Петкова Костадинова
6. Светослав Динев Марков
7. Цвета Николова Иванова
8. Иван Василев Иванов
9. Гергана Вълкова Петкова
10. Александър Антонов Динев
11. Йовка Иванова Михалева
12. Илиян Стефанов Илиев
13. Стефан Йонков Йорданов

"Глас Народен" се явява на местните избори без кандидат за кмет на Община Стара Загора. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Павлин Васков Желев
2. Цветослав Иванов Стоянов
3. Диана Ангелова Пантелеева

Анкета

резултати
За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !