Всички листи в 22 МИР - Смолян за парламентарните избори на 2 октомври

OFFNews Последна промяна на 31 August 2022 в 13:33 2789 0

22 МИР

Снимка 22 МИР Смолян

Всички листи

Публикуваме всички листи за 22 МИР - Смолян на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 2 октомври по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК.

1. ПП "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"
1. Хайри Реджебов Садъков
2. Анджей Веселинов Джандев
3. Вижданка Велкова Младенова
4. Ферад Рюстем Емин
5. Вели Вахдиев Паликаров
6. Атанас Бисеров Пържанов
7. Владимир Асенов Ратайски
8. Филип Костадинов Делисивков

2. ПП "БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ" (БСДД)
1. Невена Георгиева Георгиева

3. ПП "БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ"
1. Георги Тодоров Христов
2. Мартин Славов Кехайов
3. Бончо Тонев Диков

4. ПП НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО
1. Климент Аспарухов Темчев
2. Мария Димова Желева
3. Пламен Богданов Богданов

5. ПП "ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"
1. Иво Колев Пазарджиев
2. Костадин Атанасов Минков
3. Емил Борисов Минчев
4. Иван Василев Гайдаров

6. КП КОАЛИЦИЯ "СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ"
1. Банко Жеков Кичуков
2. Мария Александрова Соларска
3. Стоян Георгиев Давидов
4. Тошко Витанов Тодоров


7. ПП "ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ"
1.Петър Николаев Клисаров
2.Владимир Герчев Атанасов


8. ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"
1. Георги Кръстев Кръстев
2. Ботьо Ангелов Манчев
3. Велин Ясенов Юруков
4. Васко Еньов Айвазов


9. КП "ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА"
1. Михал Григоров Камбарев
2. Явор Альошев Руженов
3. Венцислав Славчев Чавдаров
4. Емил Николаев Келешев
5. Васил Петров Даскалов
6. Михаил Весков Тодоров
7. Марина Бориславова Христова
8. Александър Димитров Дунчев


10. ПП "МИР"
1. Ивайло Петров Манджуков
2. Димитър Рангелов Митков
3. Христо Георгиев Ямболиев
4. Емануил Калинов Добрев

11. ПП "КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА"
1. Даница Петрова Иванова
2. Мария Атанасова Томова
3. Николина Филипова Бялкова

12. ПП "БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА"
1. Даниел Стоянов Никифоров
2. Димитър Валериев Кирилов

13. ПП "КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ"
1. Иван Илиев Иванов

14. ПП "ВЪЗРАЖДАНЕ"
1. Ангел Жеков Георгиев
2. Весела Бонева Станчева-Цебула
3. Юлия Пенчева Ненова
4. Славчо Митков Какалашев
5. Георги Ангелов Ангелов
6. Ивайло Тодоров Василев
7. Виктория Хубенова Бодурова
8. Спаска Благоева Стоева

15. КП "БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД"
1. Трите имена
2. Михаел Ясенов Кисьов
3. Милена Иванова Пенчева
4. Фейзи Реджепов Пътов
5. Мустафа Ахмедов Брахимбашев
6. Милена Дойчева Лазарова

16. ПП "БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ"
1. Камен Захариев Тасков
2. Петър Христов Виденов
3. Ждан Вадимов Чаушев
4. Борис Филипов Иванов

17. ПП "ИЗПРАВИ СЕ, БЪЛГАРИЯ"
1. Георги Димитров Тонков
2. Николай Димитров Хаджийски
3. Младен Асенов Чаушев
4. Гергана Михайлова Атанасова
5. Марияна Анастасова Симеонова
6. Ани Ангелова Парунева
7. Миглена Борисова Бахчеванова
8. Димитър Венциславов Костов

18. ПП "ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ"
1.Румен Лазаров Генов
2.Татяна Даниелова Филипова

19. ПП "ИМА ТАКЪВ НАРОД"
1. Александър Николов Вълчев
2. Андрей Руменов Кадишев
3. Мика Михайлова Зайкова

20. ПП "ГЛАС НАРОДЕН"
1.Георги Маргаритов Папардов
2.Исмет Мустафов Кехайов

22. ПП "ПРАВОТО"
1. Антоанета Любчова Герова
2. Георги Николов Гемов
3. Евгени Радославов Нинов

23. ПП НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА
1. Станислав Цветков Тодоров
2. Росен Сашев Радев

24. КП "ГЕРБ – СДС"
1. Красимир Митков Събев
2. Недялко Живков Славов
3. Васил Димов Седянков
4. Джамал Османов Кателеч
5. Нина Юлиянова Карова
6. Иван Лазаров Кънев
7. Софка Ясенова Иванова
8. Иван Димитров Стоев

25. КП "ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ"
1. Зарко Филипов Маринов
2. Симеон Цанков Джамбазов
3. Камелия Красимирова Младенова
4. Асен Николаев Чолаков
5. Димитър Людвиг Янъков
6. Антоанета Емилова Узунова
7. Делян Младенов Беширов
8. Алтънай Мехмедова Читакова

26. "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА"
1. Цветко Борисов Попов
2. Мехмед Назифов Кехайов
3. Фатме Назифова Джаферова
4. Юлви Асанов Джаферов
5. Михаил Василев Михайлов

27. ПП "АТАКА"
1. Борислав Костадинов Киряков
2. Марияна Станкова Динева
3. Христо Димитров Чипчев

28. КП "БСП ЗА БЪЛГАРИЯ"
1. Емил Минков Хумчев
2. Виолета Делчева Бояджиева
3. Севдалин Бойков Хъшинов
4. Даниела Данаилова Хаджиева
5. Николина Славова Марвакова
6. Димитър Стефанов Стефанов
7. Бойко Деянов Моллов
8. Димитър Тодоров Сивенов

29. ПП "РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО"
1. Ивон Жекова Минчева
2. Георги Спасов Иванов
3. Елена Неделчева Ангелова
4. Христо Йотов Йотов

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови