Всички листи в 20 МИР - Силистра за парламентарните избори на 2 октомври

OFFNews Последна промяна на 30 август 2022 в 16:23 2699 0

Силистренска област

Снимка Wikimedia

Силистренска област

Публикуваме всички листи за 20 МИР - Силистра на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 2 октомври.

1 ДПС

1. Джевдет Ибрям Чакъров
2. Гюнер Нихат Ахмед
3. Ашкън Ружди Салим
4. Мехмед Юмер Юмер
5. Гюнер Халил Хакъ
6. Джанан Халил Феим
7. Левент Орхан Мемиш
8. Сузан Шефкет Акиф

2 БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ

1. Ивайло Николаев Тодоров
2. Валентин Иванов Сърменов
3. Георги Димитров Чипов
4. Антон Петров Петров

3 БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ

1.Виктория Методиева Бъчварова
2.Асен Огнянов Асенов

4 НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО

1. Мюслюмет Сейфидин Юмер
2. Антоанелия Янчева Табакова

5 ВМРО-БНД

1. Илко Василев Илиев
2. Гергана Желева Друмева
3. Веселин Павлов Костов
4. Борислав Александров Гогов
5. Кремена Стоянова Димитрова
6. Елизабета Маринова Кондова
7. Владимир Василев Балканджиев
8. Венцислав Илиев Стефанов

6 СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ

1. Севда Сабит Реджеб
2. Ивелин Василев Василев
3. Добромира Николова Николова
4. Мартин Веселинов Динков

7 ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ

1.Георги Минчев Георгиев

НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

1. Йордан Апостолов Апостолов
2. Вера Александрова Минчева
3. Румен Неделчев Ангелов
4. Веселин Славчев Казаков

9 ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

1. Стоян Иванов Георгиев
2. Ивелин Господинов Иванов
3. Даниела Александрова Костова
4. Зеки Мехмедов Салимов
5. Силвия Стефанова Стоянова
6. Цветан Стефанов Стоев
7. Виктория Георгиева Бонева
8. Георги Николов Атанасов

10 МИР

1. Ангел Минчев Момчев
2. Красимир Радев Гълчавов

11 КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА

1. Ѝосиф Трифонов Новаков
2. Димо Пенчев Димов

12 БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА

1. Изабела Димитрова Пантелеева
2. Любомир Стоянов Николов

13 КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ

1.Иван Кръстев Петров

14 ВЪЗРАЖДАНЕ

1. Маргарита Атанасова Генчева
2. Маргарита Иванова Махаева
3. Димитър Георгиев Димитров
4. Величка Великова Костова

15 БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

1. Димитър Трендафилов Трендафилов
2. Ели Илиа Келесис - Тодорова
3. Стефан Младенов Михайлов
4. Иванка Стойчева Желязкова
5. Деян Герчев Ганев
6. Веселин Чернев Хаджиев
7. Илиян Кръстев Стратиев
8. Георги Недялков Славчев

16 БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Ивайло Михайлов Иванов
2. Полина Ташкова Крумова
3. Стефан Митков Стоев
4. Надежда Йорданова Таскова

17 ИЗПРАВИ СЕ, БГ

1. Даниела Стоянова Иванова
2. Калинка Иванова Георгиева
3. Надежда Йорданова Недева
4. Радослав Станимиров Радоев
5. Ивайло Димитров Димитров
6. Димитър Андонов Димитров
7. Павлин Йорданов Бояджиев
8. Атанаска Великова Апостолова

18 ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ

1. Константин Стойков Илиев
2. Атанас Марио Милушев

19 ИМА ТАКЪВ НАРОД

1. Павела Василева Митова
2. Петър Христов Димитров
3. Ивайло Андонов Иванов
4. Венцислав Ников Маринов
5. Мартин Мариянов Костов
6. Калоян Янков Янков
7. Кристияна Радославова Колева

20 ГЛАС НАРОДЕН

1. Десислава Иванова Иванова
2. Валери Йорданов Ангелов
3. Иван Георгиев Гушев

22 ПРАВОТО

1. Виктория Христова Владова
2. Лиляна Петрова Калчева

23 НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА

1. Любен Иванов Станоев
2. Недялка Мирчева Вълчева
3. Георги Йорданов Георгиев
4. Рафет Хюсеин Осман

24 ГЕРБ-СДС

1. Ивелин Статев Иванов
2. Мария Димитрова Димитрова
3. Любомир Минков Минков
4. Тошко Йотов Цаков
5. Младен Русинов Минчев
6. Селим Джавит Садула
7. Тодор Георгиев Тодоров
8. Орлин Огнянов Николов

25 ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1. Надежда Друмева Бобчева
2. Румен Николов Жеков
3. Стефан Железов Железов
4. Красимир Георгиев Георгиев
5. Чавдар Димитров Куманов

26 БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ - ЕВРОЛЕВИЦА

1. Евгений Стоянов Димитров
2. Елка Таскова Шарбанова
3. Августин Антонов Ганчев
4. Веселин Тодоров Велчев
5. Иванка Матеева Благоева
6. Северин Анчев Иванов

27 АТАКА

1. Деница Стоилова Сидерова
2. Матей Евтимов Евтимов
3. Иван Пенчев Стойчев

28 БСП ЗА България

1. Момчил Стефанов Неков
2. Радко Христов Славов
3. Стойчо Димитров Нечев
4. Добромир Маринов Добрев
5. Димитър Маринчев Христов
6. Веселина Георгиева Славчева
7. Румянка Иванова Чанкова
8. Лазар Иванов Лазаров

29 РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

1. Петър Георгиев Георгиев
2. Георги Теофилов Кондев
3. Павлина Тодорова Стоянова
4. Мирослав Владимиров Василев
5. Ивелина Валентинова Ахмед

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови