Всички листи в Силистра за парламентарните избори на 11 юли

OFFNews Последна промяна на 09 юни 2021 в 17:43 2362 0

Кандидатските листи в 20 МИР - Силистра за парламентарните избори на 11 юли 2021 г.:

КП „Движение заедно за промяна“ - №1

1 Пламен Петров Маринов
2 Емил Димитров Енев
3 Иван Петров Желев
4 Преслава Георгиева Чобанова
5 Айхан Исмаилов Мехмедов
6 Райна Колева Рачева
7 Драгомир Стойчев Мирчев
8 Веселин Петков Лалов

ПП „Свобода“ - №2

1 Димитричка Георгиева Мирчева
2 Любен Иванов Станоев
3 Здравко Симеонов Симеонов
4 Рафет Хюсеин Осман

ПП „Български национален съюз „Нова демокрация“ - №3

1 Ивайло Михайлов Иванов
2 Иво Василев Василев
3 Даниел Иванов Атанасов
4 Силвия Максимова Атанасова

КП „БСП за България“ - №4

1 Вяра Емилова Йорданова
2 Стилиян Стойчев Стойчев
3 Христо Весков Банов
4 Румен Веселинов Ангелов
5 Сезер Нехат Асан
6 Пейчо Стефанов Пейчев
7 Николай Драгомиров Драгнев
8 Веселина Георгиева Станчева

КП ГЕРБ - СДС - №5

1 Тодор Стаматов Тодоров
2 Ивелин Статев Иванов
3 Тошко Йотов Цаков
4 Красимир Христов Димитров
5 Нефие Хюсеин Раим
6 Йордан Милков Йорданов
7 Еда Бехчет Самиева
8 Иван Викторов Павлов

ПП „Атака“ - №6

1 Алена Първанова Соколчева
2 Владислав Валериев Радославов
3 Асен Петров Диков

ПП „Движение за права и свободи“ - №7

1 Джевдет Ибрям Чакъров
2 Гюнер Нихат Ахмед
3 Ашкън Ружди Салим
4 Мехмед Юмер Юмер
5 Невхис Лютфи Мустафа
6 Джанан Халил Феим
7 Левент Орхан Мемиш
8 Сузан Шефкет Акиф

КП „Изправи се! Мутри вън!“ - №8

1 Галина Стефанова Райчева
2 Иво Веселинов Велчевски
3 Калинка Иванова Георгиева
4 Радослав Станимиров Радоев
5 Димитър Илков Славчев

ПП „Мир“ - №9

1 Марио Николов Христов
2 Ангел Минчев Момчев
3 Милена Колева Димитрова

ПП „България на труда и разума“ - №10

1 Веселин Гатев Атанасов
2 Мария Петрова Славкова
3 Елвер Али Мустафа

ПП „Възраждане“ - №11

1 Димчо Димитров Димчев
2 Марин Руменов Николов
3 Николай Цонев Николов
4  Димитър Георгиев Димитров

ПП "Подем" - №12

1 Диян Тодоров Йорданов

ПП „Бригада“ - №13

1 Милийо Драганов Милев

2 Анатолий Иванов Атанасов 

ПП „Пряка демокрация“ - №14

1 Ивайло Славейков Величков

ПП "Гражданска платформа "Българско лято" - №15

1 Иван Генов Нарлев
2 Гален Румен Атанасов
3 Дилек Фахри Фаридин
4 Руска Костадинова Койчева
5 Боряна Тодорова Димитрова-Саткъ
6 Красимир Иванов Чакъров
7 Фахри Фаридин Салим 
8 Даниел Великов Иванов

КП "Българските патриоти – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ" - №16

1 Александър Николаев Сабанов
2 Мирослав Любенов Димитров
3 Иван Николов Куцаров
4 Йордан Димитров Чешмеджиев
5 Пламен Ангелов Димчев
6 Румен Неделчев Ангелов
7 Веселин Павлов Костов
8 Веселин Георгиев Георгиев

КП „Ляв съюз за чиста и свята република“ - №17

1 Веселин Първанов Найденов
2 Димитър Калитков Иванов
3 Петър Георгиев Георгиев

ПП „Партия на Зелените“ - №18

1 Валентин Георгиев Маринов
2 Венелин Андреев Флешеров

КП „Коалиция национално обединение на десницата (КОД, БЗНС, БДФ)“ - №19

1 Божидар Атанасов Боев
2 Ивайло Валериев Тодоров
3 Снежина Пламенова Желязкова

ПП „Глас народен“ - №20

1 Ангел Йорданов Ангелов
2 Искрен Кръстев Добрев

ПП „Републиканци за България“ - №21

1 Тамер Дилявер Хасан
2 Трифон Георгиев Станев
3 Петър Георгиев Дяков
4 Денис Радославов Стоянов

ПП „Има такъв народ“ - №22

1 Ивайло Ванев Вълчев
2 Петър Христов Димитров
3 Мартин Мариянов Костов
4 Пламен Димитров Батанов

КП „Демократична България – обединение“ - №23

1 Златко Стефанов Куртев
2 Чавдар Димитров Куманов
3 Стефан Железов Железов
4 Мария Христова Илчева – Иванова
5 Деница Петрова Кандиларова
6 Мария Костова Иванова

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови