Всички листи за парламентарните избори на 9 юни в 17 МИР-Пловдив област

OFFNews 08 май 2024 в 11:13 7665 0

Снимка Уикипедия

Пловдив област

Публикуваме всички регистрирани листи на партии и коалиции за 17 МИР - Пловдив област за участие в парламентарните избори на 9 юни. 

Избирателният район дава 17 мандата.

ПП „Българско национално Обединение“

1. Петър Евтимов Евтимов
2. Теодор Лъчезаров Захариев

ПП „Български национален съюз „Нова демокрация“

1. Георги Христов Бонев
2. Атанас Ангелов Петров
3. Георги Славчев Крънчев
4. Йордан Атанасов Петров
5. Галин Недялков Петров
6. Орлин Иванов Пандарев
7. Йохан Николаев Киров
8. Марина Боянова Веселинова
9. Кирил Костадинов Чинов
10. Живка Стойчева Стойчева
11. Анелия Христова Христова-Кирилова

ПП „Глас народен“

1. Стоян Сашов Кръстанов
2. Йордан Иванов Атанасов
3. Красимир Владимиров Куцаров
4. Драгомир Александров Стоянов
5. Теодора Иванова Георгиева

ПП „Има такъв народ“

1. Станислав Светозаров Балабанов
2. Лъчезар Иванов Бакърджиев
3. Васил Атанасов Петлешков
4. Иван Веселинов Генов
5. Радослав Ангелов Ангелов
6. Мария Иванова Минчева
7. Костадин Петров Кеков
8. Владимир Иванов Недялков
9. Георги Костадинов Червенков
10. Христин Димитров Димитров
11. Боян Илиев Чалъков
12. Росина Тодорова Дойчевска
13. Захари Михайлов Захариев
14. Кирил Стоянов Дешев

ПП „Движение за права и свободи“

1. Рамадан Байрам Аталай
2. Ердуан Сали Мехмед
3. Джемил Ахмед Караали
4. Денис Себахтин Христова
5. Сезгин Ариф Мехмед
6. Селим Айнур Емин
7. Сюзан Орхан Моллаюсеин
8. Ахмад Луай Мохамед Рифат Ал-Юсеф
9. Стелиян Пламенов Шалски
10. Рангел Христов Божков
11. Ердем Ерол Читали
12. Надя Стефанова Манолова
13. Сибел Юксел Рамаданова
14. Сабри Халилов Кърмаджиев
15. Суат Бирол Али
16. Онур Фетхи Мурад
17. Джанер Иляз Яхачауш
18. Атанас Иванов Василев
19. Ахмед Адемов Ислямов
20. Берна Мехмед Смаил
21. Бирджан Ерджан Алимолла
22. Кемал Мустафов Тинев

ПП „Български гласъ“

1. Михаил Янков Мутафчиев
2. Марчело Стоянов Ризов
3. Васил Георгиев Адамов
4. Здравец Николов Хайтов
5. Славка Богданова Цакова
6. Стоян Красимиров Огнянов
7. Димитър Йорданов Касъмов

ПП „За велика България“

1. Рада Семкова Марова

ПП „Общество за нова България“

1. Венелина Венкова Балтаджиева
2. Надежда Косева Йорданова-Рамдан
3. Михаил Костадинов Влахов
4. Иван Ненков Нейчев
5. Рафаел Йоан Левиев

ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Михаил Емилов Груев
2. Георги Петров Петров
3. Евтим Георгиев Лозанов

ПП „Морал единство чест“

1. Красимир Димчев Дончев
2. Марин Георгиев Поповски
3. Иван Калоферов Калоферов
4. Борислав Атанасов Георгиев
5. Марчело Иванов Вълков
6. Тодор Руменов Алексиев
7. Веселина Стефанова Ангелова
8. Светослав Жоров Лавчиев
9. Димитър Данчев Данев
10. Иван Василев Трифонов
11. Георги Петров Коловски
12. Стефка Николова Николова

ПП „Български съюз за директна демокрация“

1. Вилина Димитрова Дишева
2. Саша Видева Видева

ПП „Български възход“

1. Димитър Ангелов Чолаков
2. Яни Панайотов Иванов
3. Апостол Панков Тименов
4. Атанас Борисов Къцов
5. Мария Димитрова Колева
6. Христо Христов Боричев
7. Генка Стефанова Дребчева
8. Недко Стоилов Стоянов
9. София Василева Илиева
10. Димитър Александров Ковачев
11. Димитър Илиев Илиев
12. Христо Николов Христов

продължава на стр. 2 

Страница на статията : 010203
    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    X

    Русия търси разкол в българската църква, за да бъде избран проруски патриарх