Всички листи в 8 МИР - Добрич за парламентарните избори на 2 октомври

OFFNews Последна промяна на 30 август 2022 в 16:32 3671 0

Добричка област

Снимка Wikipedia

Добричка област

Публикуваме всички листи за 8 МИР - Добрич на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 2 октомври.

1 ДПС

1. Ертен Белгинова Анисова
2. Дениз Бюрхан Дюкянджи
3. Алекбер Исмет Абил
4. Арзу Йосифова Енчева
5. Джошкун Девлет Якубов
6. Икбал Илков Мариянов
7. Ясин Вежди Тасин
8. Дилек Илхан Мюзекя
9. Сибел Сейфи Осман
10. Исмаил Джевжет Ахмед

2 БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ

1. Георги Стефанов Неделчев
2. Ивайло Николаев Тодоров
3. Валентин Иванов Сърменов
4. Велико Дочев Петков

3 БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ

1. Милчо Райков Минчев
2. Александър Борисов Димитров
3. Момчил Василев Василев

4 НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО

1. Георги Димитров Георгиев

5 ВМРО-БНД

1. Атанас Илиев Атанасов
2. Станислав Добрев Илиев
3. Стефан Йорданов Стефанов
4. Костадин Николов Станчев
5. Пламен Йорданов Кирилов
6. Борислава Тодорова Богданова
7. Светослав Панчев Спиров
8. Иван Красимиров Иванов

6 СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ

1. Кольо Петков Парамов
2. Ради Вълчев Ганев
3. Яна Драгнева Иванова
4. Симеон Владимиров Симов
5. Никола Георгиев Панов
6. Красимира Костадинова Златева

7 ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ

1. Красимир Манолов Стоянов

8 НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

1. Йордан Апостолов Апостолов
2. Веселин Славчев Казаков
3. Валентин Милев Вълчанов

9 ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

1. Йорданка Яникова Костадинова
2. Галина Събева Георгиева
3. Анна Димова Адамова
4. Димитър Иванов Мянков
5. Деан Иванов Дуков
6. Жеко Петков Петков
7. Поликсения Рускова Петрова

10 МИР

1. Галин Христов Ненов
2. Красимир Иванчев Жейнов
3. Камен Савов Анестиев

11 КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА

1. Кристина Йорданова Сунгарска
2. Снежина Пламенова Желязкова
3. Божидар Ивелинов Лолов

12 БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА

1. Ванина Илиянова Савова
2. Александър Руменов Пръвчев

13 КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ

1. Розалия Цветанова Лейкауф
2. Надка Данчева Йонова
3. Иван Георгиев Савов
4. Илиян Живков Георгиев
5. Емилия Асенова Кирова
6. Георги Маринов Стоянов

14 ВЪЗРАЖДАНЕ

1. Константина Венциславова Петрова
2. Марин Минков Попов
3. Димчо Димитров Димчев
4. Георги Иванов Георгиев
5. Георги Росенов Джендов
6. Димитър Иванов Василев
7. Петър Петров Петров
8. Диана Живкова Вълчева
9. Галин Стоянов Иванов
10. Пламен Стоянов Ангелов

15 БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

1. Веселин Николаев Колев
2. Юлиян Стоянов Петков
3. Веселин Паунов Станев
4. Иван Руменов Ганев
5. Димитър Радушев Радушев
6. Пламен Великов Проданов
7. Райна Жекова Михова
8. Кристина Христова Кръстева
9. Даниел Епифаниев Похомов
10. Донка Вълчева Петрова
11. Георги Христов Георгиев
12. Румяна Йорданова Раданова

16 БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Светла Николаева Пенева
2. Павел Валериев Димитров
3. Мартин Найденов Николов
4. Петър Йозов Топалски
5. Данаил Николаев Иванов
6. Борис Филипов Иванов

17 ИЗПРАВИ СЕ, БГ

1. Камелия Пенчева Тодорова
2. Георги Ганчев Лолов
3. Кирил Костадинов Иванов
4. Янка Генкова Кънчева
5. Кремена Минюва Йорданова
6. Марияна Петрова Янкова
7. Петър Петров Стоянов
8. Катя Гичева Ангелова
9. Станка Тодорова Тодорова
10. Иван Минчев Иванов
11. Добринка Ангелова Иванова
12. Мария Драгомирова Драганова

18 ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ

1. Константина Николова Ангелова
2. Атанас Стоянов Атанасов
3. Димитър Атанасов Димитров

19 ИМА ТАКЪВ НАРОД

1. Драгомир Стефанов Петров
2. Лъчезар Иванов Бакърджиев
3. Ивайло Христов Христов
4. Стефан Иванов Костов
5. Дарина Костова Аргирова – Митева
6. Станислава Иванова Стефанова
7. Моника Станиславова Петрова
8. Александрина Петрова Димитрова

20 ГЛАС НАРОДЕН

1. Михаил Иванов Михов
2. Десислава Иванова Иванова
3. Николай Колев Диков
4. Иван Георгиев Гушев
5. Марин Маринов Маринов
6. Ивелин Иванов Найденов
7. Валери Йорданов Ангелов

22 ПРАВОТО

1. Стоян Киров Стоянов
2. Ангел Кирилов Киров
3. Кирил Ангелов Киров
4. Радослав Кръстев Радев
5. Красимирка Иванова Кирилова

23 НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА

1. Димитричка Георгиева Мирчева
2. Здравко Симеонов Симеонов
3. Иван Димитров Иванов
4. Георги Иванов Спасов
5. Едип Юрал Ереджеб
6. Недялка Мирчева Вълчева

24 ГЕРБ-СДС

1. Деница Евгениева Сачева
2. Красимир Христов Николов
3. Живко Николов Желязков
4. Живка Георгиева Ненова
5. Дочка Койчева Димитрова
6. Христо Петров Христов
7. Ангел Недялков Петков
8. Мирослав Василев Иванов
9. Радослав Добрев Йорданов
10. Живко Георгиев Желязков
11. Георги Красимиров Георгиев
12. Гинка Христова Георгиева

25 ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1. Албена Симеонова Върбанова
2. Надежда Костова Пампорова
3. Божидар Тодоров Радев
4. Георги Младенов Цветков
5. Димитър Петков Франгов
6. Диляна Данаилова Радоева
7. Мария Стоянова Методиева
8. Корнелия Димитрова Вълкова
9. Диян Хинков Деков
10. Владимир Бориславов Лафазански
11. Евгени Цонков Чобанов
12. Милена Вълчева Желева-Керанова

26 БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА

1. Виктор Иванов Йоцов
2. Валентина Миленова Михайлова
3. Красимир Димов Костадинов
4. Калинка Николова Георгиева
5. Стоян Георгиев Димитров
6. Красимира Недялкова Кючукова
7. Димчо Георгиев Костадинов

27 АТАКА

1. Георги Стойчев Йорданов
2. Димчо Господинов Кръстев
3. Недко Василев Недев
4. Синтия Трифонова Недялкова

28 БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1. Мая Йорданова Димитрова
2. Георги Николаев Тодоров
3. Красимир Христофоров Мецов
4. Пламен Христов Желязков
5. Галин Стоянов Господинов
6. Тодорина Станимирова Тодорова
7. Илия Димитров Илиев
8. Маринела Вълчева Балчева
9. Мария Атанасова Кирякова
10. Деян Георгиев Димитров
11. Галин Йовчев Иванов
12. Деян Огнянов Николов

29 РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

1. Огнян Стефанов Сапарев
2. Петър Георгиев Георгиев
3. Румен Димитров Каров
4. Галина Вескова Николова
5. Добриян Симеонов Малинов
6. Георги Спасов Иванов
7. Рафаил Антонов Арабаджийски
8. Михаил Детелинов Добрев

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови