Всички листи в 6 МИР - Враца за парламентарните избори на 2 април

OFFNews 28 февруари 2023 в 13:44 7706 0

Снимка

Публикуваме всички листи за 6 МИР - Враца на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 2 април.

Врачанският избирателен район дава 6 мандата. 

1. КП "БСП за България"

1. Атанас Зафиров Зафиров

2. Иван Георгиев Иванов

3. Илиана Йорданова Михайлова-Тихолова

4. Владимир Миков Николов

5. Анелия Тодорова Исмаил

6. Вълчо Игнатов Златанов

7. Цветелина Гошова Петрова

8. Михаил Ивайлов Иванов

9. Пепи Георгиев Туртански

10. Борис Николов Димитров

11. Теофил Цветков Трифонов

12. Иван Димитров Иванов

2. КП "ГЕРБ-СДС"

1. Красен Георгиев Кръстев

2. Мартин Николаев Харизанов

3. Мирослав Иванов Аспарухов

4. Цветанка Георгиева Генкова

5. Гълъбин Цветанов Младенов

6. Илиян Йорданов Еленков

7. Татяна Цветанова Спасова

8. Мартин Руменов Стойчевски

9. Яна Тошева Бецинска-Георгиева

10. Дамян Митов Петров

11. Лилия Василева Димитрова

12. Ангел Кольов Лалюв

3. ПП "Възраждане"

1. Ивайло Василев Папов

2. Димитър Витанов Георгиев

3. Лилиан Петков Петков

4. Розина Петрова Банова

5. Тихомир Росенов Тодоров

6. Иво Станчев Иванов

7. Анелия Кръстева Христова

4. ПП "Има такъв народ"

1. Драгомир Стефанов Петров

2. Цветан Иванов Борисов

3. Иво Венциславов Стефанов

4. Филип Миленов Данков

5. Даниел Михайлов Михайлов

6. Нели Страхилова Йотова

7. Лора Борисова Игнатова

8. Детелина Николаева Делева

9. Полина Кирилова Христова

5. ПП "Народна партия истината и само истината"

1. Татяна Тошева Петкова

2. Магдалена Ненова Дюлгерова

3. Иван Кирилов Йорданов

6. КП "Неутрална България"

1. Ивайло Любенов Иванов

2. Силвия Валентинова Черганска

3. Огнян Иванов Пелов

4. Петър Димитров Пандурски

5. Ганка Христова Михайлова

6. Милка Кирилова Петрова

7. ПП “Българско национално обединение”

1. Ивайло Милчев Кюпарски

8. КП "Заедно"

1. Иво Милчев Георгиев
2. Йордан Николаев Първанов
3. Евгения Пламенова Гергова

9. ПП "Български национален съюз – Нова демокрация"

1. Мариян Сашев Иванов

2. Мартин Иво Илиев

3. Данаил Николаев Иванов

4. Тихомир Тихомиров Тодоров

5. Петър Емилов Петров

6. Адриан Богданов Суев

10. ПП "Национално движение за стабилност и възход"

1. Момчил Иванчев Младенов

2. Светла Младенова Топалска

3. Венцислав Борисов Петков

11. ПП "Консервативно обединение на десницата"

1. Красимир Светославов Донов

2. Киара Боянова Иванова

12. КП "Продължаваме Промяната – Демократична България"

1. Деница Димитрова Симеонова

2. Деян Иванов Войкин

3. Владислава Тошева Лакова

4. Кирил Светозаров Кунгалов

5. Галя Йотова Илиева

6. Надежда Димитрова Бачева

7. Мирена Стоянова Ценова

8. Тодор Еленков Тодоров

9. Румен Димитров Христов

10. Владислав Христов Йотов

11. Лили Тодорова Михайлова

12. Петър Николаев Куленски

13. ПП "Движение за права и свободи"

1. Цветан Иванов Енчев

2. Каролина Симеонова Кьолер

3. Борислав Константинов Банчев

4. Евгени Веселинов Червеняшки

5. Христо Найденов Найденов

6. Николоай Емилов Николов

7. Касъм Мехти Касъмов

8. Йордан Александров Димитров

9. Бранимир Асенов Бочев

10. Стефан Димитров Ангелов

11. Мирчо Маринов Мирчев

12. Ивайло Бориславов Бонков

14. КП "Левицата"

1. Валери Мирчев Жаблянов

2. Славей Милетиев Григоров

3. Мариела Стоянова Стоянова

4. Георги Стефанов Павлов

5. Елеонора Славейкова Колева

6. Маргарита Спасова Иванова

7. Антоанета Петкова Иванова

8. Галя Василева Георгиева

15. ПП "Български възход"

1. Михаил Ивов Михайлов

2. Юлиян Василев Тошев

3. Красимира Венелинова Ганчева

4. Красимир Михайлов Михайлов

5. Нели Виолинова Тодорова

6. Иван Пенков Иванов

7. Ива Емилова Кордова

8. Десислава Ангелова Бойчева

9. Пламен Драгомирив Додев

10. Цветелин Крумов Цветков

11. Иван Георгиев Николов

16. ПП "Мир"

1. Пресиян Пламенов Павлов

2. Мирослав Ангелов Маринов

3. Светлин Денчев Павлов

17. ПП "Българска социалдемокрация – Евролевица"

1. Гарабед Ардашес Минасян
2. Цено Спасов Велчев
3. Красимир Тошев Илиев
4. Димитър Георгиев Петров
5. Марияна Веселинова Тодорова
6. Ивайло Александров Димитров
7. Данаил Веселинов Дамянов
1. Иво Милчев Георгиев
2. Йордан Николаев Първанов
3. Евгения Пламенова Гергова

18. ПП "Български съюз директна демокрация (БСДД)"

1. Георги Русев Ангелов

2. Младен Иванов Николов

3. Христо Николаев Христов

4. Тони Димитров Баждаров

19. ПП "Глас народен"

1. Борислав Николаев Маринов

2. Радослав Начев Гергов

3. Райна Сашева Ангелова

4. Цветан Ангелов Янкуловски

20. ПП "Социалистическа партия „Български път“

1. Михаил Цветанов Михайлов
2. Марин Драганов Йосифов

21. КП "Вън от ЕС и НАТО"

1. Искрен Валериев Дилов

2. Димитър Георгиев Господинов

3. Йонко Нанков Николов

4. Васил Георгиев Георгиев

5. Виктор Александров Кръстев

6. Стефан Георгиев Георгиев

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови
X

Елена, която върна наградата