Всички листи в 17 МИР - Пловдив-област за парламентарните избори на 14 ноември

OFFNews Последна промяна на 13 октомври 2021 в 20:47 2873 0

Публикуваме всички листи за 17 МИР - Пловдив-област на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 14 ноември по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК. Номерата не са последователните, тъй като партиите, които имат собствени кандидат-президетстки двойки получават еднакви, по-предни номера, а тези, които не са издигнали кандидати а държавен глава са регистрирани след 23 номер.

2. "Русофили за възраждане на отечеството"

1 Марко Христев Петров

2 Иванка Господинова Хаджиева

3 Лъчезар Томов Наков

4 Иван Тотев Стоянов

5 Кръстьо Запрянов Цветков

6 Пламен Лазаров Тодоров

7 Василка Димитрова Пудева

8 Стоян Крумов Мирчев

4. Патриотичен фронт

1 Борис Янков Ячев

2 Андон Боянов Андонов

3 Ана Димитрова Юнакова-Стоева

4 Трендафил Николов Бакалов

5 Иван Добрев Шишков

6 Лиляна Димитрова Йотова

7 Иван Томов Калинов

8 Димо Ангелов Иванов

9 Миглена Валериева Флорова

10 Андон Иванов Андонов

11 Карамфила Иванова Шилева

12 Георги Фотев Белев

13 Николай Маринов Маринов

14 Никола Костадинов Петров

15 Петър Иванов Терзийски

16 Стоян Йорданов Златков

17 Емануил Йорданов Запрянов

18 Росица Димова Толева

19 Лалка Неделчева Димитрова

20 Герана Недялкова Йорданова

21 Светлана Михайловна Йорданова

5. ПП "Възраждане"

1 Ангел Жеков Георгиев

2 Стоян Николов Таслаков

3 Кръстьо Стоянов Врачев

4 Димитър Валентинов Гюрев

5 Мария Николаева Армазова

6 Пенка Георгиева Дайлийска

7 Ангел Тодоров Русев

8 Данаил Тодоров Костадинов

9 Георги Янков Самаров

10 Димитър Михайлов Ковачев

11 Веселин Генов Генов

12 Георги Петров Карачански

13 Димитър Георгиев Митърчев

14 Христо Драгоев Христов

15 Иван Илиев Илиев

16 Мирослав Благовестов Маринов

17 Светослав Илиев Алексиев

18 Велеслав Георгиев Гривов

19 Жанет Кузманова Стойчева

20 Бялко Атанасов Бялков

21 Дафина Атанасова Проданова

22 Лилия Росенова Тодорова

7. Национално обединение на десницата

1 Ценко Василев Симеонов

2 Костадин Николов Дамянов

3 Димитър Петров Костов

4 Йосиф Славов Йозов

5 Зорница Костадинова Танева

6 Екатерина Ангелова Асенова

7 Христо Спасов Шипков

8 Веселин Костадинов Динков

9 Кристина Рускова Гюзелева

10 Верадин Емилов Митков

11 Васил Иванов Гюрдиев

8. "Български съюз за директна демокрация"

1. Елица Иванова Чакмакова

2. Иван Димитров Власев

3. Невена Георгиева Георгиева

10. ПП "Българска социалдемокрация"

1 Иван Костадинов Станков

2 Светозар Ангелов Нейков

3 Зорка Димитрова Карова

4 Ангел Илиев Чонев

5 Константин Каменов Каров

6 Васил Георгиев Бутев

7 Венета Ангелова Василева

8 Йорданка Радиева Колева

9 Иван Тошев Иванов

11. "Атака"

1 Магдалена Ламбова Ташева

2 Веселин Тодоров Божков

3 Емануил Крумов Иванов

4 Диана Иванова Тагарева

5 Христо Василев Стефанов

6 Иван Йосифов Череджийски

7 Стоил Стоянов Стоянов

8 Михаил Василев Михайлов

9 Василка Любенова Стоянова

13. Партия "Общество за Нова България"

1 Станю Николов Симеонов

2 Ангел Костадинов Калоянов

3 Щерю Йорданов Гълъбов

4 Димитър Любомиров Киров

5 Иван Ненков Нейчев

6 Мина Петкова Гьошева

7 Живко Петров Стоев

8 Ангел Василев Стаменов

9 Христина Славчева Атанасова

10 Кирил Георгиев Кошничарски

11 Александър Живков Живков

12 Борислав Димитров Борисов

14. "Глас народен"

1 Златко Кръстев Атанасов

2 Светослав Христов Паунов

3 Красимир Владимиров Куцаров

4 Стоян Николов Черешаров

продължава на стр. 2

Страница на статията : 010203
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови