Прокурист ще управлява Многопрофилната болница за активно лечение в Добрич, съобщи Министерството на здравеопазването.
На поста е назначав д-р Георги Желязков, който е ординатор в отделението по ортопедия и травматология от десет години.
Преди дни здравният министър проф. Костадин Ангелов посети Добрич и обяви, че ще бъде свикано общо събрание на акционерите на болницата, което да избере нов управител и да извърши промени в съвета на директорите. Тази стъпка беше необходима заради неудовлетворителната организация в лечебното заведение в условията на COVID-19.
Д-р Георги Желязков е завършил Медицинския университет във Варна, специализирал е ортопедия и травматология в МБАЛ "Света Анна" и УМБАЛ "Света Марина" в морския град. От 2018 година д-р Желязков е заместник-председател на Районната колегия на Българския лекарски съюз в Добрич.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
-1250
1
19.08 2020 в 10:28
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци