Делегацията на ООН в Сирия призова САЩ и Русия да се намесят на най-високо ниво за разрешаването на кризата в страната, съобщава Би Би Си.
Стафан де Мистура, специалният пратеник на ООН за Сирия, заяви, че споразумението от февруари е "едвам живо".
Най-малко 20 цивилни бяха убити вчера при нападение от страна на държавните власти в град Алепо.
Мистура смята, че единствено САЩ и Русия могат да спасят споразумението за мир и да се намесят преди договорът за мир да рухне напълно.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18164
4
28.04 2016 в 12:08
18164
3
28.04 2016 в 12:05
15918
2
28.04 2016 в 09:36
Едно е да си военен, съвсем друго -- цивилен ...
83938
1
28.04 2016 в 08:54
Aаххахахахахах, НЕЩАСТНИЦИ!!!
ВСЕКИ божи ден Джебхат Ан Нусра и т.нар. ФСА тероризират жителите на Алепо, всеки божи ден мрат мирни жители от атаките на тия мизерници, тея обаче се сетили сега че ПАК правителствените войски им виновни.
Мое ли да сте такива боклуци бе братче?Как е възможно?Кви точно хора сте?
Тва е просто тотална гавра...
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци