Председателят на ДПС – НОВО НАЧАЛО Делян Пеевски бе отличен с медал за особени заслуги към украинския народ от председателя на Върховната рада в Украйна Руслан Стефанчук.

Медалът бе връчен от Н.Пр. Олеся Илашчук, посланик на Украйна в България.
Н.Пр. Илашчук благодари за подкрепата на председателя на ДПС – НОВО НАЧАЛО Делян Пеевски по време на 1000-та дни от руската агресия в Украйна.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2985
16
20.11 2024 в 15:49
Викаш, нашата борба за съществуване и тази на украинците си е 1:1, а? :D
-8795
15
20.11 2024 в 14:15
17430
14
20.11 2024 в 13:49
Абе, тоя ще се окаже най-големия ястреб и американофил.
2985
13
20.11 2024 в 13:04
Украинците в момента се борят за съществуването си (буквално!) и не са в положение да са морални стожери - всяка помощ им е добре дошла и няма да я отхвърлят.
А това, че институциите се управляват от Боце и Шиши, не е "заслуга" на Украйна, а на нашия прост народец. Явно има по-прости и от мен! :D
-8795
12
20.11 2024 в 13:01
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
-8795
11
20.11 2024 в 13:00
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
2985
10
20.11 2024 в 12:55
Ако е така, тъпото е, че тоя шопар наистина е направил персонално за Украйна повече, отколкото официалните български институции. Което е срам. И то не за него, а за българския народец. Който, вместо да гласува, ходи за гъби.
1420
9
20.11 2024 в 12:49
А защо награждават Шиши, защото през неговите фирми 2г Лукчетат с руски петрол захранваха Украйна с бензин, имаше слух и че доста оръжия също са изнесени чрез негова помощ.
Да опресня спомените и с една делегация от посланици...
20482
8
20.11 2024 в 12:41
Шиши си е купил медал с наши пари, като плащането е било или кеш, или на ръка или в брой, защото по банка не може.
Поне е дал пари за Украйна, а не за къща в Барселона!
-8795
7
20.11 2024 в 12:37
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други