Дете на година и половина намерено мъртво до жп линия

OFFNews 30 April 2015 в 13:43 5800 2
Дете на година и половина намерено мъртво до жп линия

Труп на дете на година и половина е открито в района на ЖП линия, намираща се в столичния квартал "Абдовица". Това съобщиха от МВР. 

Майката на момчето го е открила мъртво на релсите и е подала сигнал в полицията около 12:00 часа. Според първоначалната информация, преди обед тя е търсила детето в квартала. Междувременно, то е стигнало до разположената на стотина метра от дома му жп.линия само.

Няма свидетели на инцидента, в този момент не е минавал влак и не се знае какво е причинило смъртта на детето. Извършва се оглед.

„Абдовица” се намира в източната част на София, близо до Гара Искър.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026