Пета градска приема пациенти, 400 медици с отрицателни проби

OFFNews 13 April 2020 в 17:32 1291 0
Пета градска приема пациенти, 400 медици с отрицателни проби

Пета градска болница отново работи с пациенти.

През днешния ден са постъпили за лечение 10 пациенти в отделение УНГ, Хирургия, Гастроентерология , Кардиология и Очно отделение .

Болницата временно беше затворена поради случаи на заразени пациенти и медицински персонал с COVID- 19.

На всички работещи в здравното заведение -лекари и сестри около 400 души бяха направени PCR –тестове, които са отрицателни.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира