Болницата в Берковица остана без детско отделение. Това съобщават от общината на фейсбук страницата си.
Уважаеми граждани, уведомяваме ви, че поради липса на детски лекари, Детското отделение временно преустановява работа. Разбираме напълно важността на този медицински сектор за здравето и сигурността на нашите деца и Ви уверяваме, че се полагат всички необходими усилия за възстановяване на нормалната му дейност възможно най-скоро, съобщават от болницата.
Това е поредното лечебно заведение, което затваря отделение, заради липса на персонал. С подобни проблеми се сблъскаха Перник, Сандански, Ловеч и Момчилград.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен