Жертвите на взрива в германския град Леверкузен станаха пет, след като сред развалините на пещ за изгаряне на отпадъци бяха открити три тела, съобщава ДПА.
Телата са намерени от екипите, които претърсват мястото, за да установят причините за взрива, избухнал на територията на химически завод в местна промишлена зона.
Двама души продължават да са в неизвестност. Според властите няма големи надежди да бъдат намерени повече оцелели. По-рано стана ясно, че прокурори разследват убийство по непредпазливост.
При експлозията бяха ранени 31 души. Експерти анализират дали саждите, които се посипаха в района на експлозията, са отровни. Резултатите се очакват най-рано утре. Властите затвориха и детските площадки в района.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни