Поздравявам Джо Байдън и Камала Харис, написа премиерът Бойко Борисов във Фейсбук по повод резултатите от президентските избори в САЩ.
"Бих искал да потвърдя решителността на българското правителство да работи за задълбочаването на партньорството със САЩ и за укрепването на трансатлантическото сътрудничество", заяви още Борисов.
Британският премиер Борис Джонсън, канадският премиер Джъстин Трюдо, германският канцлер Ангела Меркел, френският президент Еманюел Макрон, председателите на Европейския парламент, на Европейския съвет и на Европейската комисия Давид Сасоли, Шарл Мишел и Урсула фон дер Лайен също вече поздравиха Джо Байдън за избирането му за следващ президент на САЩ.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
5894
3
08.11 2020 в 10:25
6900
2
07.11 2020 в 23:59
А какво ще праовим с Турски поток, или както го нарича САМО Борисов Балкански поток, правен с руски работници и фирми?
Опитвам се да си представя каква каша е в главата на нашия "международник".
Едната я забърка със Северна Македония. След като ВСИЧКО им отстъпи с лиляна дебелана, партизанската унука през 2018 г. по време на председателството да се направят добри, сега ыУЖ СЕ СЕЦАТ. Да бе! Познайте кой ще отстъпи пред Началниците.
26699
1
07.11 2020 в 22:17
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други
Андрей Гюров: ЦИК се опита да повтори Костинбродската афера
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни