Кабинет

Борисов поиска оставките на Радев, Московски и Нанков

OFFNews 31 August 2018 в 11:10 7685 3
Борисов поиска оставките на Радев, Московски и Нанков

Премиерът Бойко Борисов е поискал оставките на трима министри заради катастрофата край Своге, при която загинаха 17 души. Новината бе потвърдена от Министерския съвет. 

С постовете си ще се разделят вътрешният министър Валентин Радев, транспортният Ивайло Московски и регионалният Николай Нанков.

И тримата още в неделя сутринта след катастрофата са заявили, че са готови да понесат политическа отговорност. Това е станало на свиканото спешно от Борисов заседание в Министерския съвет.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    21320

    3

    Hihi1981

    31.08 2018 в 14:36

    А Нено Димов кога???

    23485

    2

    мнение от IP

    31.08 2018 в 12:14

    Аз съм в шок, че мисля толкова цинично, но това е един хитър маньовър, с който Борисов ще се отърве и от Босия...Оставките добре, ама какво правим с промяната на нещата???

    17769

    1

    Dafack

    31.08 2018 в 11:34

    17 живота и една гладна стачка докато падне тва циганско леке Московски!
     
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира