Бившите депутати от "Атака" Николай Пехливанов и Илиян Тодоров ще бъдат назначени за областни управители - съответно на София -град и на София-област, съобщи пред БНР лидерът на партията Волен Сидеров.
Пехливанов е строителен предприемач, заместник-председател на столичния общински съвет, а Илиян Тодоров бе народен представител в предишните два парламента.
На следващото заседание на правителството ще бъдат назначени шестима областни управители от "Обединените патриоти".
От квотата на ВМРО ще бъдат областните управители на Добрич и Русе. НФСБ взима Стара Загора и Бургас.
Вчера правителството назначи Гергана Микова, която до този момент бе директор на регионалния офис на телевизия СКАТ в Стара Загора и Пловдив за областен управител на Стара Загора.
Очаква се в Бургас поста си да запази досегашният областен управител Вълчо Чолаков.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
15571
2
12.05 2017 в 11:42
21509
1
12.05 2017 в 08:25
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други
Андрей Гюров: ЦИК се опита да повтори Костинбродската афера