ГЕРБ трябва да направят компромиси и редовен кабинет. Ние ще бъдем конструктивна опозиция, заяви Настимир Ананиев от "Продължаваме промяната" по БНТ.
Ако няма редовен кабинет, се надявам Борисов да не прехвърли провала на преговорите към Росен Плевнелиев и Соломон Паси. С ГЕРБ няма да влезем в коалиция, категоричен бе той.
Ананиев съобщи, че Андрей Гюров отново ще е председател на парламентарната група на ПП.
"Ако дойде вторият мандат при нас, ще обсъдим по какъв начин да подходим. Това значи, че първият се е провалил, да се фокусираме сега върху него", коментира Настимир Ананиев.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец