Хиляди футболни запалянковци се очаква да блокират окръжния съд в Пловдив в 9.00 часа. От 10 там е насрочено делото за връщане на четири вакъфски имота в града на мюсюлманското вероизповедание, съобщава БНТ.
Главното мюфтийство настоява да му се върне собствеността на Баня Старинна, мюсюлманските гробища, стара сграда срещу Водната палата и терена, върху който сега е разположен паркингът на Съдебната палата.
Кметът Иван Тотев е категоричен, че общината няма да отстъпи имотите. На протеста няма да има футболни и партийни флагове, а само български знамена. Очаква се засилено полицейско присъствие.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
07.02 2014 в 08:48
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други