Мъж в Пловдив е глобен 5000 лева, защото е нарушил забраната за влизане в зелена площ.
Любомир Яньов слязъл да изпуши цигара пред входа, защото няма тераса, но се преместил, за да няма контакт с хората наоколо и да не наруши забраната за струпване на хора. Секунди след като влязъл в градината на брега на р. Марица той бил санциониран от полицаи.
За да спазя един от законите, явно съм нарушил друг, каза глобеният Яньов по Нова тв. Той видял, че пейките са оградени с полицейски ленти и не седнал, а се изправил до парапета към реката.
Мъжът, изпушил най-скъпата цигара в живота си, ще обжалва акта, получен в момента, в който властта реши да намали глобите до 1000 лева.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец