Братчета се удавиха в напоителен канал в Брестовица

ОFFNews 05 May 2014 в 17:05 5259 2
Линейка
Трагедията взе живота на две момчета - на 7 и 14 години.

Две братчета са се удавили в напоителен канал при село Брестовица. Трагичният инцидент е станал в събота вечерта, съобщават от ОД на МВР Пловдив.

Момчетата, на 7 и 14 години, са гостували при баба си и дядо си и отишли до канала с велосипеди. Когато не се прибрали, роднините подали сигнал за изчезването им около 20 ч в събота. От "Напоителни системи" веднага  спрели водата и в края на канала, притиснати до голямата решетка, били открити телата на децата.

Това не е първият инцидент с необезопасения канал край селото, спомнят си местните хора. Миналата година през юни там се удави 13-годишно момче.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява