Трима пациенти с коронавирус са изписани от Инфекциозната клиника в УМБАЛ „Св. Марина“ Варна. Заболяването е протекло със симптоми на грип, съобщиха от лечебното заведение.
Пациентите са в добро общо състояние, клинично здрави, с нормални лабораторни показатели и с двукратни отрицателни вирусологични резултати. Дадени са им указания за амбулаторно проследяване и са поставени в 28-дневна задължителна домашна изолация.
В Инфекциозната клиника в болницата са настанени още 5 пациента с доказана COVID-19 инфекция, които се проследяват и лекуват според установения лечебния алгоритъм.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец