Общински съветник в Каварна нарушил два пъти карантина си и отива на съд

OFFNews 23 June 2020 в 14:07 1935 0
Общински съветник в Каварна нарушил два пъти карантина си и отива на съд

Общински съветник в Каварна е нарушил два пъти 14-дневната карантина, в която бил поставен, съобщиха от пресцентъра на Апелативната прокуратура във Варна. 

В периода от 7 до 11 май Красимир К. напуснал адреса си въпреки предписанието на РЗИ-Добрич. На 7-и той отишъл в офиса на фирмата си, а на 11-и - на друго обществено място. 

Наказанието за нарушаване на противоепидемичните мерки е лишаване от свобода до 5 години и глоба от 10 000 до 50 000 лева. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша