Английско семейство изпадна в шок, след като починалата им преди 3 години баба "изпрати" отговор на техни sms-и, съобщи Би Би Си.
Лесли Емеръсн починала от рак на 59-годишна възраст през 2011 г. и била погребана с мобилния си телефон.
За да се справи с мъката, внучка й Шери Емерсън изпращала текстови съобщения до погребаната си роднина.
Един ден обаче тя изпаднала в ужас, когато получила на телефона си следния отговор: „ Наблюдавам ви и всичко ще бъде по-добре. Просто продължете напред”.
Шери споделя, че е била ужасена и си е помислила, че някой е разровил гроба на баба й, като е откраднал телефона.
Истината обаче била различна - оказало се, че компанията-оператор е предоставила телефонния номер на Лесли на друг абонат, въпреки уверенията, че няма да предприеме подобни действия. Новият собственик на номера, получавайки sms-ите на внучката, си мислел, че неговите приятели се шегуват с него и взел, че отговорил.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18.10 2014 в 23:57
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
18.10 2014 в 18:31
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
МРРБ обяви новите цени на винетките, влизат в сила от 1 август