Руски тийнейджър падна от 23-ия етаж на сграда в Новосибирск и оцеля, предава RT.
Момчето на 16 г. увиснало от балкона на апартамента си, за да впечатли момиче, но той се изплъзнал и полетял надолу. За свое щастие младежът се приземил на паркирано Renault Laguna, което омекотило удара.
Веднага след падането от 70 метра руснакът бил откаран в болница без опасност за живота.
В момента той се намира в интензивно отделение в стабилно състояние и в съзнание. Има натъртвания по корема и белия дроб, разкъсване на черния дроб и счупено рамо.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18132
9
28.09 2016 в 00:18
19234
8
28.09 2016 в 00:09
Да!Разбрахме я.Еврогейовете имат поне малко мозък в главата си!
17569
6
27.09 2016 в 13:33
19540
3
27.09 2016 в 12:48
19540
2
27.09 2016 в 12:45
18222
1
27.09 2016 в 12:28
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други