На 12 октомври от 15:00 ч. до 17:00 ч. в градинката пред Народен театър "Иван Вазов" Младежкото обединение в БСП София ви кани да поиграете, да поспортувате и да поспорим за бъдещето на столицата.
Там ще ви очакват младите кандидати за общински съветници и районни кметове, с които ще имате възможността да поиграете джаги, дартс или да направите 2 от 3 на табла, гюлбара и тапа, а през това време да ще обсъдите и как трябва да изглежда столицата.
От своя страна, младите кандидати ще ти споделят планове си, а вие ще им разкажете за вашите идеи. Ще обмените гледни точки за проблемите на София и за това какво й е нужно, за да се развива като един модерен и приветлив град за всички!
А защо пък и да не поспорите? В спора се ражда истината!
Заповядайте!
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец