Трупове на застреляни кучета стоят пред сградата на кметството във Велинград, алармираха очевидци.
Снимките бяха публикувани на фейсбук страницата на местната доброволческа организация "Искаме да ядем - Помогни на бездомно животно. Велинград", която има около 2300 последователи.
От страницата предадоха за ОFFNews, че снимките са направени лично от администратора, но не се знае кога е извършено зверството.

Кадрите са заснети в 11:00 часа сутринта и са публикувани със следния текст:
"гр. Велинград. СПА столица. Курортен град...и...
Снимките направени срещу Общината. Кучета убити с изстрел в главата.
Някой съвсем спокойно решава кой да живее, а кой не.
Някой явно си мисли за Бог!
(само че Бог Ви гледа от горе...)
До кога ще се самозалъгваме че във Велинград някой го е грижа за бездомните животни?!"
От страницата не можаха да дадат информация дали труповете на животните още стоят пред общината.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
14029
2
15.03 2017 в 00:08
А бездомните кучета е най-добре да ги пращат в Китай и Виетнам! Там приготвят много хубави деликатеси от тях!
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други
Андрей Гюров: ЦИК се опита да повтори Костинбродската афера