Около 200 студенти по право, служители и преподаватели от Софийския университет „Св. Климент Охридски“ са тествани днес за COVID-19, защото са имали контакт с Янаки Стоилов, който даде положителна проба за коронавирус.
Резултатите им са отрицателни.
Стоилов е преподавател по Обща теория на правото в Алма матер. Положителният му резултат доведе до тестване в БСП, след като той участва в две масови партийни мероприятия - пленума на Националния съвет на "Позитано" 20 и заседание на Градския съвет на БСП-София
Всички помещения на Юридическия факултет на Софийски университет са дезинфекцирани.
До сградите на университета временно се спира достъпът на всички хора - преподаватели, служители и студенти, които през последните 14 дни са имали близък контакт с проф. Стоилов.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
7810
1
23.06 2020 в 22:46
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци