Гала остава водещ в "На кафе" въпреки тиражирана в медии и в социалните мрежи информация, че слиза от ефир.
Повод за това стана автореклама на новия сезон на сутрешното шоу, в което красивата Ева Веселинова заявява, че е новата водеща на "На кафе". Тя е позната на зрителите като репортер на "Господари на ефира".
Оказва се, че това е само част от рекламната стратегия за новия сезон, научи OFFNews от запознати.
В предаването ще влязат и още нови лица.
Потърсени за коментар, от Нова тв обявиха, че засега няма да коментират кои точно ще са водещите в новия сезон, нито дали ще остане "мъжът на Гала" - Стефан.

Ева Веселинова
Сигурно е, че предаването ще има много нови рубрики и ще е с променена визия.
Първото издание е на 10 септември, понеделник.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
11000
2
03.09 2018 в 21:15
-1250
1
03.09 2018 в 16:07
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му
Никола Цолов се запътва към Формула 1, пишат испански медии
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел